Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PodkarpackiKibic ekhm... Atletico - Villarreal w 95min
0
Jaki jest wasz ulubiony antagonista z gier?
1
@Pawel13sz nie lubię kasztanków ;DD
0
Dzisiaj mam jakieś takie mieszane odczucia. Nie wiem. Wydaje mi się, że Lucescu mocno przemówił do swoich piłkarzy i wyjdą wyjątkowo zmotywowani, patrząc na ostatni wynik (tylko 1-0) uważam, że będzie ciężko. Mam jednak nadzieję, że wygramy. Nie ważne jak, po prostu trzeba to wygrać.
1
@LucaMancini
karny z dupy - nawet gdyby to było ustawione, to i tak nie dla Barcy
Totalny fart - my mamy zawsze pecha,a nie jak co poniektórzy 90min+ gol
Takie podsumowanie ;DDD
0
@Murazor ta z Hexsisem?
0
@TheGoldenEleven ustawione ;D
0
Szczerze. Jesteście z Barcą na LR bo chcecie o niej prowadzić dyskusję, bo jesteście tak nią przejęci, czy po prostu jesteście tu ze względu na możliwość rozmowy o czymkolwiek (polityka itp)? Tylko szczerze panie i panowie.
0
@Transu96 oddać? Chcesz żebyśmy zajęli spadkowe miejsce?
0
@ranger3120 walka arcymistrz + odporność na magię arcym. to obowiązek każdej postaci. Nie wyobrażam sobie bez tego walkę z żywiołakiem wody, czy np. czarodziejskim smokiem, albo wiedźmy. Tych ostatnich to nie znoszę ponad wszystko ;D
1
@kryhaa Ale tak całkowicie bez żartów, to jest niesamowitą postacią w footballu. Osiągnął naprawdę wiele jako trener i czy ktoś go lubi, czy nie, to szacunek po prostu mu się należy. Ciekawi mnie co by było gdyby objął jakiś totalny top topów klub.
2
@kamilop Ja bym w końcu postawił kogoś na bramce, bo przez to, że pomiędzy słupkami nikogo nie ma, to tracimy tylko gole. Jak był Mats to było dobrze, a teraz... szkoda gadać
1
@Sau_Ron Jako trener:
Dinamo Bukareszt:
mistrzostwo Rumunii: 1990
wicemistrzostwo Rumunii (3x): 1987, 1988 i 1989
Puchar Rumunii (2x): 1986 i 1990
finał Pucharu Rumunii (3x): 1987, 1988 i 1989
półfinał Pucharu Zdobywców Pucharów 1989–1990
Brescia Calcio:
awans do Serie A w sezonach 1991–1992 i 1993–1994
Rapid Bukareszt:
mistrzostwo Rumunii: 1999
wicemistrzostwo Rumunii: 2000
Puchar Rumunii: 1998
finał Pucharu Rumunii: 1999
Superpuchar Rumunii: 1999
Inter Mediolan:
półfinał Pucharu Włoch: 1999
Galatasaray SK:
mistrzostwo Turcji: 2002
wicemistrzostwo Turcji: 2001
półfinał Pucharu Turcji: 2001
Superpuchar Europy: 2001
ćwierćfinał Ligi Mistrzów 2000–2001
1/8 finału Ligi Mistrzów 2001–2002
Beşiktaş JK:
mistrzostwo Turcji: 2003
ćwierćfinał Pucharu UEFA 2002–2003
Szachtar Donieck (2004–2016):
mistrzostwo Ukrainy (8x): 2005, 2006, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013 i 2014
wicemistrzostwo Ukrainy (4x): 2007, 2009, 2015 i 2016
Puchar Ukrainy (6x): 2004, 2008, 2011, 2012, 2013, 2016
finał Pucharu Ukrainy (5x): 2005, 2007, 2009, 2014 i 2015
Superpuchar Ukrainy (7x): 2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2014 i 2015
finał Superpucharu Ukrainy (4x): 2004, 2006, 2007 i 2011
Puchar UEFA 2008–2009
finał Superpucharu Europy UEFA: 2009
ćwierćfinał Ligi Mistrzów 2010–2011
półfinał Liga Europy UEFA 2015–2016
Zenit Petersburg:
Superpuchar Rosji: 2016
Dynamo Kijów:
Superpuchar Ukrainy: 2020
mistrzostwo Ukrainy: 2021
Puchar Ukrainy: 2021
Jako piłkarz:
Dinamo Bukareszt:
mistrzostwo Rumunii (4x): 1971, 1973, 1975 i 1977
Puchar Rumunii: 1968
Order „Za zasługi” III klasy: 2006
22 maja 2009 Prezydent Rumunii nadał mu Krzyż Kawalerski Orderu Gwiazdy Rumunii w uznaniu zasług w karierze piłkarskiej i trenerskiej (zwycięstwo w Pucharze UEFA).
26 maja 2009 Prezydent Ukrainy nadał mu Order „Za zasługi” II klasy za zwycięstwo w Pucharze UEFA
tytuł Zasłużonego Mistrza Sportu Ukrainy: 2009
Order „Za zasługi” I klasy: 2011
2
Sukcesy zawodników 19#: Mircea Lucescu @kryhaa @JohnA @igor69 coś o dzisiejszym naszym antagoniście :). Jego sukcesy zamieszczam w komentarzu.
1
@ranger3120 No :) Jak dobrze zrobi się postać, to tak naprawdę jednoosobowa armia, ale szczerze, to jakoś przyjemnie mi się tak grało :D Choć przyznać muszę, że jeśli grasz na drugiego gracza, to wówczas dopiero dzieją się walki Bohaterów 4 ;) Dwóch koksów i nawalanka godzinna xD
0
@Barca_Big_Moment kadry lepszej nie ma, lecz zespół już tak (w sensie zgranie itp) co czyni ją lepszą drużyną obecnie, ale zaznaczam, że to tylko mój pogląd
1
@ranger3120 Dla mnie druga misja jest ciężka z tej kampanii, ale kocham tą historię, bo jest tak dobrze zrobiona, że , człowiek jest niesamowicie przejęty rozgrywką :)
1
@monsterrize Ok pełna zgoda, ale nie jestem pewny, czy Ty wiesz jak wygląda nasza sytuacja. My nie mamy kompletnie pieniędzy i mówić w tym momencie o np. Salahu, to jest tak jakbyś nie wiedział co i jak. 100MLN dla Barcy? Ok, tylko skąd? Kolejne zadłużenie? Ja przypominam, że jak to wszystko się nie uda to... W skrócie, nie możemy już ryzykować, bo to co się teraz dzieje, to i tak cud, że nas dopuścili do gry w LLS
0
@monsterrize Sterling? Salah? Może za 50lat będzie nas stać xD
0
Przed meczykiem odpalę sobie Heroes IV, kampanię Pół-martwego. Moja ulubiona :). A wy macie jakąś ulubioną kampanię z tamtej odsłony H4?
0
@kuz Czy ja wiem. To jest raczej pewność siebie niż brak szacunku. Jeśli uważa, że da radę wygrać z Barcą to czemu ma mówić inaczej? Barca też tak często mówiła i co? I nic. Gorzej gdy z nami przegra, wówczas wyjdzie na totalną amebę...
1
@eydeem większość soundtracków z Heroes IV. Nie ma dla mnie piękniejszej muzyki niż ta w tamtej odsłonie Bohaterów :) Oczywiście w grach
1
@DaPidejpi Mam plan zrobić kiedyś sukcesy klubów, ale to dopiero gdy dotrę na kompletny margines obecnej serii :)
4
Sukcesy zawodników 18#: Harry Kane @kryhaa @igor69 @JohnA
Tottenham Hotspur F.C.
Finał Pucharu Ligi Angielskiej: 2014/2015
Finał Ligi Mistrzów UEFA: 2018/2019
Reprezentacyjne
2. miejsce w Mistrzostwach Europy: 2020
3. miejsce w Lidze Narodów UEFA: 2018/2019
Indywidualne
Król strzelców Premier League: 2015/2016 (25 goli), 2016/2017 (29 goli), 2020/2021 (23 goli)
Król strzelców Mistrzostw świata: 2018 (6 goli)
Król strzelców eliminacji Mistrzostw Europy: 2020 (12 goli)
Młody gracz sezonu: 2011/2012
Młody zawodnik roku wg PFA: 2015
Piłkarz miesiąca Premier League: styczeń 2015, luty 2015, marzec 2016, luty 2017, wrzesień 2017, grudzień 2017
Piłkarz roku w Tottenhamie: 2014/2015
Najlepszy gracz Premier League według fanów: 2016/2017
Zespół Gwiazd Mistrzostw świata: 2018
0
Busi to wie jak się ustawić xD
3
@LUPR Stałoby się to:
sędzia.exe przestał działać ;DDD
12
Powiem tak. Niezależnie od czasów, sytuacji klubu itp. wynagrodzenie powinno być ZAWSZE uzależnione od realizacji określonych celów, szczególnie w sporcie, gdzie tak naprawdę to jedyny element "osiągnięć" pracowników. Nie rozumiem jak można dać komuś kontrakt na poziomie 10MLN< i dać później na sobie pasożytować tak jak np. jest z Umtitim teraz. Chłop siedzi na ławce i... no właśnie, czy jesteśmy w sportowym dołku, czy nie, to i tak te pieniądze weźmie. Żebyśmy się źle nie zrozumieli. Ktoś to podpisał i w takim razie te pieniądze mu się należą, ale według mnie to najszybsza droga do wyzbycia się pieniędzy, Każdy powinien mieć wynagrodzenie uzależnione od sukcesów drużyny.
0
Jaki jest wasz ulubiony serial kryminalny, o ile taki macie?
0
@kuz monsterka się napił i humor lepszy ;)
0
@Krzychu1010 może nie tak już na czasie, ale serial Zoo