Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 rozbudzili nadzieję, tylko po to, by w drugiej połowie je zabić :(
4
Czy był Koeman, czy jest Barjuan, czy będzie Xavi, to i tak wiele się nie zmieni, jeśli nie będą dostępni kontuzjowani zawodnicy. Taka jest niestety prawda, że Ci którzy dają jakiekolwiek nadzieje, są po prostu obecnie niedostępni. Nie zmieni się nic - i nie chcę tu być złym wieszczem, tylko zwyczajnie podchodzę do tego na spokojnie. Nasz sztab medyczny, czy tam od przygotowania fizycznego jest fatalny i pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić to całkowicie go wymienić, co oczywiście nie będzie proste, bo siana jak nie było, tak nie ma. Umówmy się: był Aguero - coś tam się działo, był na 30min Dembele - również coś rozbudził w nas, był Fati - no wspaniale, ale gdzie oni są teraz? Kontuzjowani i to niestety, nie pierwszy i nie ostatni raz w tym sezonie. Wniosek jest prosty. Barca może się przebudzić, Barca może odzyskać dawny wzór piłkarski, ale do tego potrzebni są piłkarze z umiejętnościami, a ci, w naszej nieszczęsnej Barcelonie są wiecznie kontuzjowani, a jak wracają, to tylko po to, by na następnym treningu znowu złapać uraz :(
Nie oczekujcie od Xaviego, że mentalnie ich podniesie, bo nawet jeżeli, to nie tylko w tym aspekcie jesteśmy nisko. Żeby drużyna poczuła się silna, musi wierzyć w swoje umiejętności, musi wierzyć, że pokona każdego, ale tu znów rozbijamy się o pewien niezbędnik, jakim w każdej drużynie jest zdrowy i wyszkolony zawodnik. Bez tego nie będzie wyników.
0
@arasz1819 jak Ty się dopiero zaczynasz bać o TOP4, to nie wiem jakim musisz być optymistą ;D
0
@JohnnyBarca kolejny rekord pobity. Co ciekawe, bez Koemana
0
@Messibestplayerintheworld chłop ma wywalone już całkowicie
1
@Djzordon chłopie, gra się do ostatniego gwizdka, a nie do ostatniej liczby. Jeśli nasi nie potrafią utrzymać koncentracji do końca, to stwarzają sobie sami pole do takich właśnie kuriozalnych zdarzeń.
0
@FCBR4N Jak to? Przecież ponoć odejście Messiego miało spowodować, że będziemy mieli je zawsze podniesione...
1
@norbi77 O tym trzeba było pomyśleć znacznie wcześniej, kiedy obecny kryzys nie był jeszcze aż tak namacalny. Wtedy przynajmniej stać nas było na kogoś z topu. Oczywiście, zgodzę się z Tobą, ale w obecnej sytuacji, żaden ruch w tę stronę nie zapewnia nam dosłownie niczego
2
Dziwna, to lekko powiedziane u nas...
0
@Mixtape wszyscy przeciwko Barcie, ah ;D
14
Ludzie, przestańcie płakać o ten doliczony czas! W piłce gra się do końca. Jeśli sędzia nie zagwiżdże, to wówczas gra toczy się dalej. Wina leży wyłącznie po stronie naszych piłkarzy, że dali sobie strzelić te trzy bramki. Nie szukajcie winy w nikim innym, bo koncentrację trzeba zachować do końca, a nie myśleć o nie wiadomo czym w trackie spotkania. Powtórzę jeszcze raz: gra toczy się do ostatniego GWIZDKA, a nie do ostatniej liczby.
0
Będzie dobrze. Pamiętajcie, że "wszystko zmierza w dobrą stronę" więc czemu miałoby tak nie być? ;)
3
@Kgorecki2500 wolę psy, ale koty też są fajne
4
@ViscaDelFritz1983 ale akurat tu mu dobrze powiedział
0
@amanter Messi zgarnia ZP, mówię wam
0
Znacie jakieś ciekawe książki godne polecenia?
0
@doc sam podpisywałem go, mówię wam
1
Ogłaszam wszystkim, że przyznałem ZP Leo Messiemu. Możecie się rozejść ;)
0
@patrykzmc2000 on jest dokładnie tyle teraz warty, więc jak najbardziej brać to
1
@Bocheno1 domyślam się i pozdrawiam go z tego miejsca
1
Sukcesy zawodników 25#: Arjen Robben @kryhaa @igor69 @JohnA Lubiliście go?
PSV Eindhoven
Mistrzostwo Holandii: 2002/2003
Superpuchar Holandii: 2003
Chelsea
Mistrzostwo Anglii: 2004/2005, 2005/2006
Puchar Anglii: 2006/2007
Puchar Ligi Angielskiej: 2004/2005, 2006/2007
Tarcza Wspólnoty: 2005
Real Madryt
Mistrzostwo Hiszpanii: 2007/2008
Superpuchar Hiszpanii: 2008
Bayern Monachium
Liga Mistrzów UEFA: 2012/2013
Klubowe mistrzostwo świata: 2013
Superpuchar Europy: 2013
Mistrzostwo Niemiec: 2009/2010, 2012/2013, 2013/2014, 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
Puchar Niemiec: 2009/2010, 2012/2013, 2013/2014, 2015/2016, 2018/2019
Superpuchar Niemiec: 2010, 2012, 2016, 2017, 2018
Holandia
2. miejsce na Mistrzostwach Świata 2010
3. miejsce na Mistrzostwach Świata 2014
Indywidualne
Wicekról strzelców Bundesligi: 2014/2015 (17 goli)
Nagroda Johan’a Cruyff’a: 2003
Bravo Award: 2005
Drużyna roku Premier League: 2005
Gracz roku w Niemczech: 2010
Gracz roku według magazynu Kicker: 2010
Brązowa Piłka Mundial 2014
Drużyna Roku UEFA: 2011, 2014
1
@kryhaa Powinien wygrać ZP, ale niestety, tak się nie stało :(
0
Za co poleciał mój komentarz dotyczący oficjalki FF? Może mi ktoś wytłumaczyć? xD
11
Powiem tak: W internecie to jeszcze nic, ale jak Lewy wygra, to wówczas w telewizji wylezą pseudo eksperci Polsatu i dopiero będą ohy i ahy, jaki to on wspaniały. Tego nie będzie dało się znieść.
0
@Rastafarnianin ponoć przepisy nie pozwalają
0
@amanter A gruby z tyłu patrzy i nagrywa ;)
1
@Danny Gaucho Aktualizacja: Pojawiają się nowe doniesienia, jakoby to ani Leo ani Robert nie wygrali ZP. @macio_944 @hoeniker
1
@MesQueUnClub96 tak było, nie zmyślam... ;D
0
@hoeniker wiem, ale to jest moja odpowiedź na każdy tego typu komentarz, która jasno wyraża moje zdanie na ten temat.
1
@macio_944 @hoeniker Widzę, że opinie ekspertów znowu podzielone ;)