0

Dwie duże pizze na stole, kompletnie nie tknięte. Cenne znalezisko w domu.

0

@DaPidejpi Ja uważam, że jednak Francja. Pomimo słabszej formy, to jednak oni potrafią się zmotywować, a i pamiętajmy, że paczkę też mają naprawdę solidną

1

No cóż, taki jest football. Za to go kochamy i jednocześnie, jak jesteśmy kibicem, to nienawidzimy. Pamiętacie czasy, gdy na europejskich boiskach królowały, mało obecnie znane drużyny? Jak przyjeżdżały niektóre dzisiejsze "ogórki" i deklasowały innych (dzisiejszych hegemonów np. LM)? Tak to już w tym sporcie jest. Kochamy go za to, że rodzą się nowe kluby, powstają nowe, legendarne stadiony, łączymy się razem by oglądać drużynę, której kibicujemy, ale także nienawidzimy za to, że nasze zespoły ponoszą porażki.
Football to wspaniała gra, ale nawet tu następują zmiany tych co rządzą na europejskich boiskach. Tak jak wspomniałem - jest wiele klubów, które pomimo iż dziś są raczej mało znane przez młodzież, to jednak były niegdyś potęgami, ale ich czas po prostu minął.
Jesteśmy w okresie przebudowy. To jasne, że nie będziemy aspirować do wszelkich tryumfów, ale najważniejsze, żeby się nie poddać i wstać z kolan, chyba że chcemy aby i nasz czas przeminął.
Oczywistym jest, że prędzej czy później nawet te największe kluby (obecne) przestaną dominować, bo tak już najzwyczajniej jest. Zamienią się w taki zwyczajny zespół ale trzeba robić wszystko, żeby stało się to jak najpóźniej.

8

@DaPidejpi Całkowicie obojętnie już od jakiegoś czasu. Niestety, ale gdy przychodzi mecz w LM z silniejszą drużyną, to nie nastawiam się na nic pozytywnego, nie wzbudza on we mnie takich emocji jak kiedyś. Wiem, że choć każdy nasz kibic chce, to jednak doskonale zdaje sobie sprawę, że będzie zupełnie odwrotnie i tak to już się kręci.

0

@bartekvisca Z nim jest dość dziwna sytuacja. Wątpię, że się nie stara, raczej chce, ale mu po prostu nie wychodzi. Podejmuje wiele złych decyzji, wydaje się być nieskoncentrowany.

0

Co byście woleli?
-Spłata połowy długu Barcy, ale wciąż z problemami takimi jakie są obecnie (sportowe)
-Powrót formy naszych piłkarzy, ale wciąż z problemami kontuzji
-Brak kontuzji, ale i brak gwarancji czegokolwiek

7

@AmigoBlancos myślę, że tu najbardziej boli jednak kontuzja Fatiego. Do wyników niestety idzie się już przyzwyczaić, a Ansu dawał nam nadzieję na wyrwanie się z tego marazmu.

0

@Deviler Nr.1 Mohamed
Nr.2 Vini

0

@Janiama wyników nie ma co wymagać, bo tak jak już wcześniej pisałem, żeby były wyniki potrzebni są umiejętni piłkarze. Wątpię, że jak przyjdzie Xavi, to coś się tu zmieni, bo gra on dokładnie tym samym "materiałem" co jego poprzednicy, a umówmy się: zbyt dużo trenerów mogło pracować z tymi samymi piłkarzami, żeby można było mówić, że to przypadek, że gramy taki piach. Żeby coś ruszyło potrzebna jest nadzieja, nadzieja, która obecnie w większości jest kontuzjowana.

0

@kaamil1910 Lapcio i tak sztabu medycznego nie zmieni ;)

0

@tbas No i co? Zazdroszczą nam? ;D

3

@TylkoBarca7273 A więc:
ciśniemy Espanyol
wywracamy do góry nogami Benficę
łykamy bez problemu Villarreal
Betis? Co to?
Bayern to już tylko formalność, schowają się przed nami
;D

1

@Pawel13sz jest h... ale stabilnie

0

Lubicie deszczową Anglię? Ja tam lubię takie klimaty :D

1

@Jakchcesz w skrócie - miał wywalone co z nim będzie ;D Ponoć bardzo źle przykładał się do rozgrzewki, przez co trener postanowił go nie wpuszczać.

2

@Jakchcesz Niestety, ale tym zachowaniem utracił w oczach wielu resztkę przyzwoitości. To za co on myśli, że kasę dostaje? Za siedzenie na ławce, jak jest zdrowy? Pfff...

8

No i tak to w naszej Barcelonie jest. Ty wiesz, że trzeba wywalić sztab medyczny + osoby odpowiedzialne za przygotowanie fizyczne, ja to wiem, on tam też wie, ale Lapcio już nie.

2

@Jakchcesz nie czuł się za pewnie

0

@amanter NIE, zamykam temat :)

0

Nie nie nie nie, tak być nie będzie. Od kiedy to Walker ma jakieś nadprzyrodzone zdolności, że podczas uderzenia biodrem, piłka mu odskakuje na 5m, co!? Fifa22
EA Sports...

5

Sukcesy zawodników 27#: Wayne Rooney @igor69 @kryhaa @JohnA król ang. boisk :)
Klubowe
Manchester United
Mistrzostwo Anglii (5x): 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009, 2010/2011, 2012/2013
Puchar Anglii (1x): 2015/2016
Tarcza Wspólnoty (5x): 2007, 2008, 2010, 2011, 2016
Puchar Ligi Angielskiej (4x): 2005/2006, 2008/2009, 2009/2010, 2016/2017
Liga Mistrzów (1x): 2007/2008
Klubowe mistrzostwa świata (1x): 2008
Liga Europy (1x): 2016/2017

Indywidualne
Sportowa osobowość młodego pokolenia BBC: 2002
Bravo Award: 2003
Wicekról strzelców Euro 2004
Miejsce w najlepszym składzie turnieju Euro 2004
Najlepszy piłkarz ligi angielskiej młodego pokolenia: 2004/2005, 2005/2006
Najlepszy piłkarz świata młodego pokolenia FIFPro: 2004/2005
Sir Matt Busby Player of the Year: 2005/2006
Najlepszy piłkarz ligi angielskiej: 2005/2006
Miejsce w najlepszym składzie ligi angielskiej: 2005/2006
Król strzelców Klubowych Mistrzostw Świata 2008
Złota Piłka Klubowych Mistrzostw Świata 2008
Wicekról strzelców Eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 (Strefa UEFA)
Najlepszy reprezentant Anglii: 2008, 2009
Najlepszy piłkarz Premier League: 2009/2010
Piłkarz miesiąca w Premier League: luty 2005, grudzień 2005, marzec 2006, listopad 2007, styczeń 2010
Zdobywca najpiękniejszej bramki w historii Premier League (1992–2012)
Najlepszy strzelec w historii reprezentacji Anglii: 53 bramki
Najlepszy strzelec w historii Manchesteru United: 253 bramki

1

@Adi123456789 no dzisiaj to trochę dłużej zostanę, bo ostatnio wyszedłem wcześniej, ale podejrzewam, że tak w okolicach 1:00 :DDD

3

@KrwawiaceoczyVEB może nie tak doskonały, ale i owszem :D

5

@Momals11 o tak: xD

0

@Rewolucja123 Muszę przyznać, że ciężko zauważyć niewidoczny cel ;)

0

@Rewolucja123 Gdzie Ty go tam w ogóle widziałeś? Chyba oglądałeś mecz z zeszłego roku, bo Ter Stegena dzisiaj na boisku nie było

1

@maroon i to czuję, że oficjalnie

1

@Kgorecki2500 To jest to słynne OTOCZENIE ta?

0

@amanter a skąd te pytania? Nie siedzimy mu przecież w głowie

1

@GeraltzKatalonii no widzisz, pojawiają się nowi eksperci, którzy wcześniej jakimś dziwnym cudem nie potrafili podzielić się swoimi opiniami z władzami klubu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?