Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki był wasz ulubiony zawodnik Barcy sprzed czasów Pepa G.?
4
Sukcesy zawodników 34#: Christo Stoiczkow @igor69 @kryhaa @JohnA
Bułgaria CSKA Sofia
Mistrzostwo Bułgarii: 1987, 1989, 1990
Puchar Bułgarii: 1985, 1987, 1988, 1989
Superpuchar Bułgarii: 1989
Hiszpania FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 1991, 1992, 1993, 1994, 1998
Superpuchar Hiszpanii: 1992, 1993, 1995, 1996
Puchar Europy: 1992
Superpuchar Europy: 1992, 1997
Copa del Rey: 1997
Puchar Zdobywców Pucharów: 1997
Arabia Saudyjska Al-Nassr
Puchar Zdobywców Pucharów Azji: 1998
Stany Zjednoczone Chicago Fire
Puchar Stanów Zjednoczonych: 2000
Japonia Kashiwa Reysol
Puchar Ligi: 1999
Pozostałe trofea
Puchar Joana Gampera: 1990,1991,1992,1997, 1998
Trofeo Teresa Herrera 1990, 1993
Puchar Katalonii: 1991, 1993
Puchar Armii Radzieckiej: 1985, 1986, 1989, 1990
Reprezentacyjne
Mistrzostwa Świata 1994: IV miejsce
Mistrzostwa Świata 1998: faza grupowa
Mistrzostwa Europy 1996: faza grupowa
Indywidualne
Król strzelców ligi bułgarskiej: 1989, 1990
Złoty But: 1989
Piłkarz Roku Onze Mondial: 1992, 2. miejsce w 1994
Złota Piłka: 1994, 2. miejsce w 1992
Piłkarz Roku FIFA: 2. miejsce w 1992 i 1994
Król strzelców mundialu 1994 (wspólnie z Olegiem Salenko)
Człowiek Roku w Bułgarii: 1994
Piłkarz Roku w Bułgarii: 1989, 1990, 1991, 1992 i 1994
Sportowiec Roku w Bułgarii: 1994
Król strzelców Ligi Mistrzów: 1993/94
Król strzelców Pucharu Zdobywców Pucharów: 1989
W listopadzie 2003, w ramach obchodów 50-lecia Unii Europejskich Związków Piłkarskich Bułgarski Związek Piłki Nożnej wybrał Stoiczkowa najwybitniejszym bułgarskim piłkarzem ostatnich 50 lat.
Jako jedyny Bułgar znalazł się na liście 100 najlepszych żyjących piłkarzy przygotowanej przez Pelégo na stulecie FIFA w 2004 r.
Nagroda Golden Foot: 2007
0
@busquets5 to czysta moja spekulacja. Oczywiście może być inaczej, ale w mojej opinii tak będzie. Nie wiem czy mam rację ja, czy Ty. To się dopiero okaże po czasie, jeśli dojdzie do powrotu.
0
@Dr_Cabasisi xD No powiem Ci, że teraz spadłem z krzesła. Gdzie ja napisałem, że nie mam nic przeciwko jego grze w Barcie? Mój post jest absolutnym odwróceniem sytuacji. Nie chcę aby tu grał.
Tak, uważam, że jeśli piłkarz jest "wiekowy", to należy mu podziękować, bądź w tym przypadku odmówić jego powrotu.
Skoro Stoiczkow chce grać dla Barcy za free, a nie mamy nikogo innego na jego pozycji, to BRAĆ. xD
Zastanów się kolego nad tym co piszesz, bo powala mnie Twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i powoływania się na niektóre argumenty. :)
A jeśli chodzi Ci o fragment z cieszę się gdyby wrócił, to tak, ale JAKO POMOC DLA XAVIEGO xD
0
@Transu96 na PS go nie widzę wcale, na PO moją opinię znasz. Kiedyś oczywiście, lecz teraz to mając dwa inne wybory (zakładając o wiele niższy wiek tamtych piłkarzy), Alves byłby moim ostatnim wyborem
0
@PatrychoO wolisz go mieć teraz, bo nie wiesz jak będzie się u nas prezentował. Takie gadanie można łatwo obrócić w drugą stronę.
0
@busquets5 nie sądzę, że wchodziłby jako typowy zadaniowiec. Jeśli klub chce go ściągnąć teraz, to oznacza to, że nie widzi nikogo innego na tej pozycji w tym momencie. Dlatego uważam, że grałby od pierwszej minuty
0
@Transu96 wierzysz w to, że jak przyjdzie to nagle będzie obrót o 180 stopni i będzie to TOP4?
6
Czy naprawdę uważacie, że powrót Alvesa (jako piłkarza) jest dobry dla klubu, bo podniesie on tą mityczną na LR mentalność zawodników? Czy nie uważacie, że to byłby krok do tyłu i zajmowałby miejsce dla rozwoju młodego zawodnika? Ja rozumiem, że jest on postacią szczególną dla nas kibiców, że wciąż ma w sobie dumę i charakter piłkarza, ale powiedzcie mi, czy wy serio widzicie go biegnącego za przeciwnikiem (ze skutkiem pozytywnym)? Czy wy serio widzicie go w pressingu? Według mnie jego powrót byłby dla drużyny dobry jedynie, gdyby dołączył do pomocy dla Xaviego, ale nie jako piłkarz. Argument mentalności, drużynowego ducha zwycięscy, można wprowadzić, ale niekoniecznie zajmując miejsce młodszego pokolenia.
Tak, zgadzam się z opiniami, że nawet teraz zjadłby naszych obrońców, ale zgadzam się także z tym, że zająłby dużą część najbliższego czasu, który jednak warto byłoby poświęcić na to, by ktoś znacznie młodszy zdobywał już tam doświadczenie. Alves może się tym doświadczeniem podzielić, ale nie koniecznie będąc jeszcze piłkarzem.
Jego powrót mnie jako KIBICA cieszyłby bardzo, ale patrząc z punktu DOBRA ZESPOŁU, lepiej jest w to nie brnąć, bo to czy się uda, czy też nie to czyste domysły, nic więcej. A co jeśli się nie uda? Co wtedy? Stracimy czas dla młodszego pokolenia, a przy okazji na LR ujrzymy #Alvesout.
Podsumowując moją wypowiedź. Uważam, że Alves powinien wrócić do nas, ale już nie jako piłkarz, tylko pomoc dla Xaviego. Wartości zwycięscy można wpajać nie zajmując miejsca młodszemu pokoleniu.
Jeśli macie inne zdanie, to jak najbardziej wysłucham waszej opinii, jednak niech będzie ona wyjaśniona, a nie "NIE i już".
1
@tomek8756 widzę, że ten temat "w niemalże identycznym zapisie" lubi często wracać na LR ;P
1
@Ciule123 Jak to jest możliwe dostać w ogóle grupę inną niż A? :D Mój kolega ma chyba połowę możliwych wad człowieka a i tak wrzucili go do A xD. Problemy z sercem, wzrokiem i nie tylko, dali mu wyżej wymienioną grupę
4
Nie. Zamykam temat
2
@damiano996 +1000
20
@DonMatteo901 no spoko, tylko że my potrzebujemy nowych graczy, a nie emerytów, którzy swój ślad w Barcie już dawno temu odcisnęli. Nie widzę tego ewentualnego powrotu Thiago.
6
Sukcesy zawodników 33#: Samuel Eto'o @kryhaa @igor69 @JohnA
RCD Mallorca
Puchar Króla: 2002/2003
FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 2004/2005, 2005/2006, 2008/2009
Puchar Króla: 2008/2009
Superpuchar Hiszpanii: 2005, 2006
Liga Mistrzów: 2005/2006, 2008/2009
Inter Mediolan
Mistrzostwo Włoch: 2009/2010
Puchar Włoch: 2009/2010
Superpuchar Włoch: 2010
Liga Mistrzów: 2009/2010
Klubowe mistrzostwo świata: 2010
Reprezentacja Kamerunu
Puchar Narodów Afryki: 2000, 2002
Wicemistrzostwo Pucharu Narodów Afryki: 2008
Wicemistrzostwo Pucharu Konfederacji: 2003
Igrzyska Olimpijskie: 2000
Osiągnięcia indywidualne
Król strzelców Pucharu Narodów Afryki: 2006, 2008
Król strzelców Pucharu Włoch: 2010/2011
Król asyst Liga Mistrzów: 2005/2006
Młody piłkarz w Afryce: 2000
Afrykański Piłkarz Roku: 2003, 2004, 2005, 2010
Trofeo Pichichi: 2005/2006
Napastnik roku według UEFA: 2005/2006
Złota Piłka Klubowych mistrzostw świata: 2010
Napastnik roku według UEFA: 2005/2006
MVP Priemjer-Liga: 2012/2013
Golden Foot: 2015
Nagroda za całokształt kariery Globe Soccer Awards: 2016
Drużyna sezonu według ESM: 2004/2005, 2005/2006, 2008/2009, 2010/2011
Drużyna roku według FIFPro: 2005, 2006
Drużyna roku UEFA: 2005, 2006
Drużyna roku CAF: 2005, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011
10
terrorysta Puig
1
@MarcelNJ11 okrojona wersja :(
0
@icon3520 w przypadku Barcy, to jedyny sposób, by oglądać ich w najlepszej wersji :P
9
Sukcesy zawodników 32#: Carles Puyol @kryhaa @JohnA @igor69
FC Barcelona
zdobywca Superpucharu Hiszpanii (6x): 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
finalista Superpucharu Hiszpanii (1x): 2012
mistrzostwo Hiszpanii (6x): 2004/05, 2005/06, 2008/09, 2009/10, 2010/11, 2012/13
wicemistrzostwo Hiszpanii (5x): 1999/2000, 2003/04, 2006/07, 2011/12, 2013/14
zdobywca Copa Del Rey (2x): 2008/09, 2011/12
finalista Copa Del Rey (2x): 2010/11, 2013/14
zwycięzca Ligi Mistrzów (3x): 2005/06, 2008/09, 2010/11
zdobywca Superpucharu Europy (2x): 2009, 2011
zdobywca Klubowego Mistrzostwa Świata (2x): 2009, 2011
Reprezentacja Hiszpanii
2000 – Srebrny medal Turnieju Piłkarskiego Letnich Igrzysk Olimpijskich w Sydney
2008 – Złoty medal na Mistrzostwach Europy 2008
2009 – Brązowy medal na Pucharze Konfederacji w RPA
2010 – Złoty medal na Mistrzostwach Świata 2010
Nagrody indywidualne
Najlepszy prawy obrońca Europy w rankingu FIFA: 2002
Najlepszy obrońca Europejskiej Ligi Mistrzów: 2006
Drużyna Roku UEFA (6x): 2002, 2005, 2006, 2008, 2009, 2010
0
@macio_944 jego otoczenie głośno gada
1
CR7 już chce odejść z MU? Niespodziewane...
1
@IronSanHybrid "Kowal musi wiedzieć, że przynajmniej na początku będzie na odstawce" - wygrał tym wszystko :D
0
@Fenelon co żeście zrobili z moją Barceloną!? - tak było, mówię wam ;D
0
@Transu96 a na co Ty tam liczyłeś? Może na Cruyffa? ;D
3
@norbi77 a może po prostu wtedy ludzie widzą, jak oderwana jest od rzeczywistości lewica ;D
5
@marcin62 oj tak. 100% racji
0
@MESSIah16 czuję "gorące dyskusje" ;D
0
@MarioVeB! służba* skąd* - popraw bo trochę w oczy kłuje ;D
9
@tomek8756 no to temu to nieźle się wylało w głowie
1
@Dertinho kto mówi, że Polska zła!?