Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kurkmen takie porady to po zapłacie, a nie przed. Teraz ma pomysł za darmo, a pieniędzy dla pomysłodawcy nie będzie ;D
2
@Mario96w Przynajmniej, jeśli by słabo grali, to od razu kamery by na Ciebie były skierowane i uratowałbyś widowisko. ;D
6
@Kwiatek67 ej mów co chcesz, ale cmentarz w nocy wygląda pięknie, przez te setki świeczek ;D
2
@Mr8lack ostatnio to i mi zaczęli usuwać zwykłe komentarze, oczywiście nie wiem za co. Coś tu ne gra :)
7
a te łzy co poleciały podczas spotkania z Laportą? One już nic nie znaczą? ;D
0
@AmigoBlancos
Real
Chelsea
Milan
0
który najszybszy? :)
0
Czego bądź kogo wam najbardziej brakuje w Kanale Sportowym? Czy uważacie, że ilość prowadzonych przez nich serii jest dobra, a może powinna być mniejsza, ale bardziej "zadbana"? Jakie macie na ten temat zdanie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo kiedyś jadłem tego mnóstwo, ale w pewnym momencie przestałem i jakoś tak zapomniałem w ogóle o ich istnieniu.
1
Jak tam nastroje przed jutrzejszym meczem? Jest wiara? Ja muszę powiedzieć, że jakąś tam wiarę mam w to zwycięstwo, ale na nic się nie nastawiam. Boję się kontr Benfici, bo z naszą obroną, to wystarczy biec prosto i się ich minie :). Mam nadzieję, że zobaczę dobry występ naszych, że z podniesioną głową będą walczyć - nawet jeśli będzie już pozamiatane. Oby się udało!
0
Kogo byście wybrali w jego prime do naszej obecnej Barcy?
-Ronaldo (brazylijski)
-Johan Cruyff
-Stoiczkov
-Luis Suarez
Kto by to był i dlaczego? :)
0
@paweldunajecfcb Neutralnie, tzn. nie błyszczy, nie zawodzi.
0
@Kamiloza91
1. Zdecydowany nr.1 - Iniesta
2. Messi
3. Xavi
4
To jest sam Vini, a ciekawe co będzie, jak dojdzie do tego żółw...
0
@kkbarca z Benficą to będzie ultra trudno
1
Wu Lei, legenda FC Ulani. Gramy przeciwko Parisowi xD
2
Cou to nie Fifa, tu podania górą tak nie działają dokładnie
0
3min. Wytrzymamy?
0
Wszyscy co sił, podajemy do bramkarza!!
0
+6min dla Espanyolu
0
Oj coś czuję, że Benfica zweryfikuje naszą PoTęŻnĄ defensywę...
0
@Lucassito Nie chciałem siać niepokoju ;D
0
Niedobrze to wygląda w końcówce
0
Mówcie co chcecie, ale pomijając efektowność Barcy, to Espanyol na spokojnie mógł zremisować
0
Co ten Oscar robi!?
0
@Bocheno1 nie no grają zdecydowanie lepiej niż ostatnio, choć oczywiście do odpowiedniego poziomu dużo im jeszcze brakuje, ale Depay jest dla mnie dzisiaj jakby nieobecny. Mam nadzieję, że coś ustrzeli jeszcze przed końcem
0
wchodzi PoTęŻnY rYsZaRd
0
Depay jest dzisiaj rozczarowaniem
0
Frenkie do piłki, a nie od...