Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Powiem wam, że Sztanga mnie zadziwia mocno ostatnio. Przyszedł Xavi i nagle to Pan profesor. Popracuje trochę tu, trochę tam, a piłeczkę jaką zagra, poezja. Muszę przyznać, że mocno się myliłem wcześniej co do niego i z przyjemnością się do tego przyznaję, bo oglądać go w takiej formie dalej, to będzie nieoceniony widok w ostatnim czasie w naszym klubie.
1
@!34RC3!_0N4 Działa i to doskonale :)
34
Kimmich nie bądź taki, no chodź do Barcy. Tam w Bayernie Cię źle traktują, a u nas miałbyś raj. Słyszysz mnie? No chodź.
0
@kuz @Yoshi94 Po co mieliby się trudzić z czymś innym, skoro na Barcę to wystarcza? ;)
2
@Wizz777 Raczej nie. Zgłoszenia z LM przechodzą chyba normalnie do LE, jeśli spadasz
0
@Deeespacito Marzenie :D
0
@kuz oj tak, od ostatniej reklamy minęło już sporo czasu. Nie wiem co im przyszło do głowy, żeby pokazywać erotyczne książki xD
4
@kaamil1910 w Bayernie jest taki ferment obecnie, że nie zdziwię się, jak wymieniona piątka będzie chciała z niego odejść
1
Tymczasem szanse 0,01% :)
0
@zakazskretuwlewo którąś ze stron musisz trzymać, więc uważaj na wystrzał ;DD
0
@Bartas7VeB Walcz Rysiu! Jak sam tego nie zrobisz, to LR Ciebie nie obroni! ;DDD
0
@Vebrol A mi się dobrze oglądało, mając widok na całość. Messi widział dokładnie tylko to co się działo przy nim, ale nie miał widoku z góry na meczycho. Więcej jednak widać przed telewizorem :D
0
00:39
Populacja Rambli - 731 osób
25
Możesz przegrać z Bayernem, ale musisz wstać rano. Na tym polega odpowiedzialność ;D
1
@victor a ja i owszem :) I powiem Ci więcej, Morawiecki to dopiero początek ;D
12
@Veysel Nie ma nadziei. Bayern na mecz z Barcą nigdy nie wyjdzie większymi rezerwami, bo nie ominie żadnej okazji żeby nas zgnoić :D
3
Kurcze, jak ja lubię "Opowieści z Narnii". Mógłbym to czytać bez przerwy :)
0
@rocky5 No to powiem Ci, że i tak jesteś optymistą, że Ty dopiero teraz zaczynasz wątpić :D. Nas już nie stać na zwycięstwa z topem, niestety. Nasz obecny poziom to taka właśnie Benfica, bądź ciut niższy
7
No tak, w sumie, to można było się spodziewać, bo było za spokojnie ostatnio z takimi informacjami ;D
0
@Janiama Nie wymagaj od naszych piłkarzy aż tak dużo! To nieludzkie! ;D
0
@Wizz777 To nie Fifa21, gdzie każdy strzał jest blokowany xD. Mi chodziło tu bardziej o instynkt strzelecki tzn. wiem kiedy oddać strzał, wiem jak dojść do sytuacji, jak się obrócić z piłką, by mieć przestrzeń, gdzie się ustawić (to w szczególności, bo zawodnicy w ataku stoją w zupełnie randomowych miejscach, bez planu). Samymi skrzydłami nic nie zdziałasz, choć przyznam, że w znaczącym stopniu ułatwią grę. Potrzebujemy killera, bo bez niego, LM nasi piłkarze będą oglądać tylko w telewizji.
30
I to jest prawdopodobnie początek tej najważniejszej rewolucji. Jeśli stary sztab medyczny by został, wówczas według mnie nie poprawiłoby się nic jeżeli chodzi o zapobieganie kontuzjom. Ważny ruch w stronę powrotu na szczyt. Oby więcej takich informacji!
4
@Bocheno1 Według mnie na pewno po części (a w zasadzie to nawet dużej części), to ich wina, jeśli chodzi o to co działo się w klubie (kontuzje :)) przez ten cały czas. Zobaczymy jak będzie teraz.
1
@kamilo0066 Sorki, nie przeczytałem dokładnie :D
1
@kuz @kamilo0066 Ale to w ostatnim, a nie w tym dzisiejszym, jeśli miałbym bronić osobę rozpoczynającą dyskusję :D Co prawda nie wiem, czy to prawda, czy też nie, że tak było, ale co do początkowego zamysłu, to chodzi o ostatni mecz, nie ten dzisiejszy :)
0
@BarcaInfo Powiem szczerze, że gdyby walnął taką bramę w Barcie, to z miejsca stałby się moim najbardziej lubianym piłkarzem, oczywiście zaraz po Ansu :)
0
@MamerTponad100 Właśnie Fatiego uznałbym za element zgodny z teraźniejszością i przyszłością, bo jak na taki młody talent, to zachowuje się już jak dobry piłkarz linii ofensywnej. Problem jest taki, że tylko on w tym zespole myśli "a pieprzne z daleka, co mi szkodzi", nikt inny tego nawet na ułamek sekundy w głowie nie ma ;D. Jesteśmy totalnie bezzębni i mówcie co chcecie, ale nas powstrzymałyby nawet rezerwy topowych klubów, bo kompletnie nic nie gramy w ofensywie. Wystarczy postawić autobus i pojawia się Error, zawodnik Barcelony przestał działać xD. Tak niestety jest i potrzebujemy kogoś na już, kto po prostu walnie nie zastanawiając się z każdej pozycji.
0
@DaPidejpi Ten widok strasznie boli, bo drużyna stopniowo zaczyna sportowo odpadać od czołówki Europy coraz bardziej. Kiedyś każdy przeciwnik był do "stuknięcia", nawet kiedy byliśmy w nie najlepszej sytuacji, teraz jednak, kibic nawet nie wierzy w zwycięstwo z dowolnym topowym zespołem. To pokazuje, jak spadliśmy sportowo, a powstanie z takiej sytuacji nie będzie łatwe.
0
@kuz dokładnie tak samo uważam. A co jeśli trafimy na takie Atletico? No faworytem, to my tam nie będziemy :D
1
@DaPidejpi właściwie, to spadnięcie do LE już jest pewne, chyba że Dynamo zremisuje z Benficą (nie wierzę w zwycięstwo z Bayernem), więc jedna kompromitacja już jest w takim razie ;)
Do finału LE nie sądzę, że dojdziemy, przy nastawieniu "wejdź do bramki, zamiast strzelać z dystansu", więc szykuje się druga ;D
No a trzecia, to brak TOP4 w lidze, co będzie wiązać się z brakiem występu w następnej LM ;DD