3

@Coutinho007 No, z tym Minguezą, to Xavi nieźle rozemocjonował nam spotkanie :)

0

@KrychaFCB Normalnie na LR dziennie jest +/-2000 osób. Pozostali, którzy wchodzą tu podczas meczów, a czasem dobija nawet do łącznie 5000 osób, to konta trolli.

2

@Adi123456789 No Baya ostatnio w dołku, ale uważam, że i tak będzie cholernie ciężko tam o pozytywny wynik. Uważam, że jednak ich przewaga jest taka, że jak się na nas rzucą, to przy tej defensywie, to może być nie za fajnie :)

1

@Adi123456789 z Baya musimy wygrać :) Chyba że Benfica przegra albo zremisuje :)

0

@Sulimo obecnie dla nas każdy rywal, to ciężki terminarz, a już w szczególności będzie nim Betis.

0

@tbas od trzech meczy :)

0

@BarcaInfo Bardzo, bardzo dobrze powiedziane. Przynajmniej jest szczery.

0

Kręcą nami tak jak się kręci watę cukrową

4

Co ten Eric odpier.... Zmienić go szybko zanim coś się wyleje!

0

To musi być gol

0

Rosyjscy komentatorzy jadą po Ericu.

3

No więc tak Panie @Rewolucja123.
W pierwszej połowie (przez okres 20-25minut) stworzyliśmy sobie trzy 100% okazje. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że skoro były takowe, to oznacza, że doszły do tego również "ostatnie" zabójcze podania. Jaki więc był efekt tych sytuacji?
3x strzał nie lecący nawet w światło bramki.
Czy nadal sądzisz, że nie miałem tu racji w poprzedniej naszej dyskusji? Czy nadal uważasz, że treneiro w tym aspekcie źle nie powiedział?
Okazje mieliśmy, ale co z tego, skoro w ataku stoi manekin.

0

Oni przynajmniej w światło bramki strzelić potrafią...

0

@Rewolucja123 Dorzucam sytuacje Gaviego. Chyba nie muszę Ci pisać co wymieniłbym. x3

5

Brejt wracaj szybko, bo pustki mamy w ataku...

0

@Rewolucja123
-kolejne zabójcze "ostatnie" podanie
-zawodzi strzał
x2

0

@Rewolucja123
Pierwsza okazja w meczu 100%
-było znakomite "ostatnie" podanie
-zawiódł jak zwykle strzał
Takich informacji pojawi się więcej, jeśli będą podobne sytuacje. To w temacie naszej ostatniej dyskusji ;D

2

No i tak to się sędziuje w lidze hiszpańskiej...

1

@Janiama 2:0 Barca

1

@Rewolucja123 o milimetr za długa

1

@Jakchcesz Błędna analiza czego możemy się spodziewać. No cóż, pierwszy analityk się nie sprawdził, czas na innych :D

0

@kkbarca Ale nie największe :P

0

@JohnnyBarca To jest pewne na 100%. Meczyk dla większości, to tylko dodatek :D

1

Cały czas zapominam, że dzisiaj jest mecz o 21:00. Muszę chyba sobie na karteczce napisać i powiesić gdzieś obok, w miejscu, które ciągle mam na oku :D To już ten wiek, gdzie się wszystko zapomina :DD

0

Do jakiego klubu obecnie porównalibyście Barcę? Tak żeby zobaczyć jaki poziom według was ona prezentuje i jakie dostrzegalne są według was podobieństwa. :)

1

@Sau_Ron Moim wymarzonym miejscem jest Nowa Zelandia. Tam chciałbym kiedyś zamieszkać. Ewentualnie, na drugim miejscu jest coś absolutnie nietypowego, a mianowicie jakaś wyspa w azjatyckim państwie. ;D

0

Jakie jest wasze wymarzone miejsce do życia? Czy macie plan kiedyś spełnić swe marzenie?

1

@AnsuFati_10
Zdecydowany nr.1 Coldplay, po prostu ich uwielbiam za "A sky full of stars", ale i nie tylko :P
....
....
Nr.2 Ed Sheeran za "Perfect" i "Photograph"
Nr.3 --brak konkretnego---

0

@Reden luzik :) Nie mam nic przeciwko, a nawet się cieszę, że na LR są tacy ludzie :D

0

@KrychaFCB Haaland to chyba odleciał z naszej planety z tymi 50mln za sezon. Prawdopodobnie niedługo spotka Wichniarka na Saturnie ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?