Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Coutinho007 No, z tym Minguezą, to Xavi nieźle rozemocjonował nam spotkanie :)
0
@KrychaFCB Normalnie na LR dziennie jest +/-2000 osób. Pozostali, którzy wchodzą tu podczas meczów, a czasem dobija nawet do łącznie 5000 osób, to konta trolli.
2
@Adi123456789 No Baya ostatnio w dołku, ale uważam, że i tak będzie cholernie ciężko tam o pozytywny wynik. Uważam, że jednak ich przewaga jest taka, że jak się na nas rzucą, to przy tej defensywie, to może być nie za fajnie :)
1
@Adi123456789 z Baya musimy wygrać :) Chyba że Benfica przegra albo zremisuje :)
0
@Sulimo obecnie dla nas każdy rywal, to ciężki terminarz, a już w szczególności będzie nim Betis.
0
@tbas od trzech meczy :)
0
@BarcaInfo Bardzo, bardzo dobrze powiedziane. Przynajmniej jest szczery.
0
Kręcą nami tak jak się kręci watę cukrową
4
Co ten Eric odpier.... Zmienić go szybko zanim coś się wyleje!
0
To musi być gol
0
Rosyjscy komentatorzy jadą po Ericu.
3
No więc tak Panie @Rewolucja123.
W pierwszej połowie (przez okres 20-25minut) stworzyliśmy sobie trzy 100% okazje. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że skoro były takowe, to oznacza, że doszły do tego również "ostatnie" zabójcze podania. Jaki więc był efekt tych sytuacji?
3x strzał nie lecący nawet w światło bramki.
Czy nadal sądzisz, że nie miałem tu racji w poprzedniej naszej dyskusji? Czy nadal uważasz, że treneiro w tym aspekcie źle nie powiedział?
Okazje mieliśmy, ale co z tego, skoro w ataku stoi manekin.
0
Oni przynajmniej w światło bramki strzelić potrafią...
0
@Rewolucja123 Dorzucam sytuacje Gaviego. Chyba nie muszę Ci pisać co wymieniłbym. x3
5
Brejt wracaj szybko, bo pustki mamy w ataku...
0
@Rewolucja123
-kolejne zabójcze "ostatnie" podanie
-zawodzi strzał
x2
0
@Rewolucja123
Pierwsza okazja w meczu 100%
-było znakomite "ostatnie" podanie
-zawiódł jak zwykle strzał
Takich informacji pojawi się więcej, jeśli będą podobne sytuacje. To w temacie naszej ostatniej dyskusji ;D
2
No i tak to się sędziuje w lidze hiszpańskiej...
1
@Janiama 2:0 Barca
1
@Rewolucja123 o milimetr za długa
1
@Jakchcesz Błędna analiza czego możemy się spodziewać. No cóż, pierwszy analityk się nie sprawdził, czas na innych :D
0
@kkbarca Ale nie największe :P
0
@JohnnyBarca To jest pewne na 100%. Meczyk dla większości, to tylko dodatek :D
1
Cały czas zapominam, że dzisiaj jest mecz o 21:00. Muszę chyba sobie na karteczce napisać i powiesić gdzieś obok, w miejscu, które ciągle mam na oku :D To już ten wiek, gdzie się wszystko zapomina :DD
0
Do jakiego klubu obecnie porównalibyście Barcę? Tak żeby zobaczyć jaki poziom według was ona prezentuje i jakie dostrzegalne są według was podobieństwa. :)
1
@Sau_Ron Moim wymarzonym miejscem jest Nowa Zelandia. Tam chciałbym kiedyś zamieszkać. Ewentualnie, na drugim miejscu jest coś absolutnie nietypowego, a mianowicie jakaś wyspa w azjatyckim państwie. ;D
0
Jakie jest wasze wymarzone miejsce do życia? Czy macie plan kiedyś spełnić swe marzenie?
1
@AnsuFati_10
Zdecydowany nr.1 Coldplay, po prostu ich uwielbiam za "A sky full of stars", ale i nie tylko :P
....
....
Nr.2 Ed Sheeran za "Perfect" i "Photograph"
Nr.3 --brak konkretnego---
0
@Reden luzik :) Nie mam nic przeciwko, a nawet się cieszę, że na LR są tacy ludzie :D
0
@KrychaFCB Haaland to chyba odleciał z naszej planety z tymi 50mln za sezon. Prawdopodobnie niedługo spotka Wichniarka na Saturnie ;P