Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama 1:1 remisik :)
0
Brejt, Cabral, cokolwiek... aby tylko ktoś był w tym ataku
10
Widać, że Depay nie nadąża nad wydarzeniami na boisku. Co chwilę jest spóźniony, popełnia szkolne błędy. Nie uważa na spalone. Coś mu przeskoczyło, ale raczej w tą złą stronę.
0
@grejtxkrzychu oczywiście, a dokładnie 30, bo jeszcze kwalifikacje do następnej ligi w. :D Spójrz na to z innej strony - cały tydzień nie muszę się już udzielać w grze, bo wszystko zrobione. :DD
0
FUT Champions ukończone. Ufff... źle się dzisiaj grało
0
@Colon Kapitan Bomba kiedyś do nas przyleci, mówię wam... :DDDD
0
Jakie jest wasze ulubione połączenie kolorów (nie chodzi o wymieszanie). Moje to czarny + złoty. Pięknie to wygląda.
4
Wydaje mi się, że sytuacja kiedyś była zupełnie inna z Twoją decyzją. No, ale może coś pomieszałem...
0
@PawkoFCB No, powiem Ci, że serwery EA strasznie dzisiaj zamulają :( Praktycznie nie da się wykonać szybkiej i składnej akcji.
1
Dziś właśnie rozpoczynam obecne FUT Champions, kończę i prawdopodobnie kwalifikuję się do następnego. Życzcie mi powodzenia, żebym to wytrzymał psychicznie ;)
0
@Foton Wątpię. On chce żeby było o nim głośno, a w Baya takiego rozgłosu nie uzyska. Poza tym jeśli chce liczyć się w walce o ZP, to liga niemiecka powinna być jednym z jego ostatnich wyborów...
0
@Lautaro Uwierz mi, że tylko bramkarz klasy światowej wyjąłby takie strzały, jakie w większości wyjmował Thibo w zeszłym sezonie. Jeśli miałbym wybierać, to belg byłby zdecydowanym nr. 1 zawodnikiem w Realu, od którego zaczynałbym ustalanie jedenastki. To jest potwór między słupkami.
0
@czółkovsky No to gratki :)
1
Dzwonię do Borka. Może przekona Lewego, żeby choćby na jeden sezon dołączył do Barcy. To tak w celu poukładania drużyny. Wierzę, że Mati wynegocjuje jego przyjście za darmo ;DD
1
@Rewolucja123 czuję coś, że Chelsea nie dowiezie tego mistrza. Obstawiam tak:
1. City
2. Liverpool
3. Chelsea
1
@Bialyubordowych Słyszałem, że Newcastle chce się wzmocnić, także ten... ;D
1
@GeneralXavi A co jeśli padł ofiarą klątwy szamana Umtitiego? O tym już nie pomyślałeś ;D
0
@mekston Może nie bramkarz, ale słyszałem, że Sztanga trzyma formę na siłowni ;DD
0
Słuchajcie panowie. Za tydzień w środę, piłeczka to ma chodzić jak ta lala. Pique do Busiego, Busi do Gaviego, Gavi do Komara, Komar do Ansu i walimy na bramę. A, tylko pamiętajcie, że celujemy w światło tego prostokąta, a nie obok. ;DD
1
@GeneralXavi A co jeśli MATS myśli, że jest obrońcą, a nie bramkarzem? ;D
0
@Bialyubordowych o nie, tego szrotu nam nie wciskajcie :D Mamy tu jednego "skrzydłowego" co to lubi sobie w szpitalu poleżeć.
4
Di Natale trafiony xD ZA PIERWSZYM RAZEM!
0
@MeMyselfAndI uważam, że to wielkie nieporozumienie, bo on absolutnie zasłużył na najwyższe nagrody.
0
@hoodRich Oczywiście, wówczas to był mutant na bramce. Nikt nie miał do niego podjazdu, ale prawda jest taka, że był to jego prime, a od dłuższego czasu zalicza potężny regres.
Nie spinaj się, bo to wielka zaleta Twojego bramkarza i nie miałem na celu was obrażać, raczej docenić :)
2
Boli mnie potężny bramkarz Realu. Chłop im ugrał dosłownie 80% zeszłego sezonu i również w tym pokazuje prawdziwą bramkarską klasę. Dla mnie to absolutny TOP bramkarzy. Jeśli miałbym kogoś chcieć z Realu, to byłby to potężny belg.
0
@Lautaro Wiesz, tu nie chodzi tylko o ten mecz. Wasz bramkarz błyszczy dosłownie w każdym meczu, jeśli zmusisz go do interweniowania. Patrz np. zeszły sezon. Mów co chcesz, ale belg dosłownie ugrał wam 80% sezonu. Macie niesamowitego bramkarza i szczerze wam go zazdroszczę.
26
Nie wiem czemu, ale mecze Realu zawsze nasuwają mi pewną myśl - a mianowicie, co znaczy dobry bramkarz między słupkami. Nie oszukujmy się, to bramkarz białych trzyma ich przy życiu non stop, czego u nas nie można powiedzieć o Ter Stegenie. Wydaje mi się, że w tych samych sytuacjach, w których straciliśmy gola, belg obroniłby minimum 40% sytuacji. Smutne to trochę, ale prawdziwe...
1
@Pawel13sz Mam nadzieję, że dojdzie do skutku sprowadzenie ich do nas. Talent mają ogromny, na pewno będą dużym wzmocnieniem. Mam tylko nadzieję, że ominą ich kontuzje.
0
@PatrykBarca Oczywiście, zgadzam się z Tobą :D, ale słyszałem u niektórych opinie, że się da i tak trzeba! ;DD
0
Wiedziałem, że huk po ogłoszeniu zwycięscy ZP będzie duży, ale że aż tak!? Ludzie, bez przesady, to tylko nagroda, nic więcej, a niektórzy przeżywają to jak koniec świata.