Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SebeQ12 Koemana już nie ma, jest za to kto inny...
1
@fart wyciągniemy wnioski
1
Obecnie jesteśmy drużyną na max 2,5 ewentualnie 3 gwiazdki w rankingu europejskim. W każdym meczu jest to samo. Ja naprawdę nie mogę jednego zrozumieć, a mianowicie tego, że na 10 meczy z jakimś mocnym zespołem, my nie potrafimy kompletnie NIC ugrać, nawet 1 meczu. Jesteśmy dostarczycielami punktów. Gramy pseudo pressingiem, używamy pseudo trójkątów na boisku, no i do czego to doprowadza? Tak trudno jest stanąć tym pierniczonym autobusem we własnym polu karnym i grać z KONTRY, tak trudno!? Musimy mieć obronę ustawioną spektakularnie wysoko, nie mając przy tym kompletnie żadnego szybkiego obrońcy!? Dzięki tej naszej popapranej dumie spadniemy do LE, a w zasadzie spadliśmy, bo tego już nie da się odratować. Strzelić 3 gole Bayernowi? Pffff... my nawet 1 Betisowi nie wcisnęliśmy,a co dopiero skakać do Bayernu.
Tomek zapowiedział, że przyjdzie, strzeli i wyjdzie. I wiecie co? Chłop ma jaja, bo przyszedł, strzelił i wyjdzie. To charakteryzuje dobrych piłkarzy, a to co my mamy w składzie, powie wam co najwyżej "wyciągniemy wnioski"
0
@macio_944 z Koemanem było 0:3. Już jest 0:2
0
No i co? Racje miałem z moją rozpiską, jak będzie wyglądał mecz. Nawet trafiłem w jakim przedziale minut Baya trafi gola XDDD
0
Dynamo rozwalone przez Benficę
Barca... jest bardzo źle
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził
0
Ciekawe czy Bożydar będzie komentował dzisiejszy mecz? Lubię go słuchać, ale on roztacza jakąś klątwę nad Barcą, bo zawsze gdy on komentuje, to dostajemy lanie. :DD
0
@kamilop tylko czemu to koło ratunkowe idzie pod wodę, zamiast utrzymywać się na powierzchni? ;DDD (szansa w tak trudnym meczu)
0
@Mathew86 co najmniej? Chyba co najwyżej :D
1
@Adi123456789 Będzie źle, ale stabilnie xD No chyba że potężny Thomas Muller wejdzie na LR i przeczyta mój wpis ;DDDD
0
@matirix20 przeczucie :) Taki wynik zdarza się rzadko :D
0
W jednym pocieszyć nas wszystkich mogę. Gorzej niż 2-8 nie będzie ;DDD
2
@Janiama
Do 25 minuty - zaangażowanie w grze Barcy. Solidna gra w defensywie, choć nie bezbłędna
26-35 - zastój Barcy i dominacja Bayernu
36-45 - gol dla Baya
45-60 - wykaz chęci zawodników Barcy, ale jeszcze w spowolnieniu
61-77- gol dla Baya
78-90 - pełna walka Barcy
Tak to widzę ;) 2:0 Baya
2
@macio_944 + dorzuć jakiś błąd Desta, to już = 2 gole :(. Nie zbyt optymistycznie
1
@Comentateiro aż 3:0 wygramy?
0
@Momals11 jednak nie wyciągnęli wniosków ;D
0
Na tyle nas stać. Trzeba wierzyć w solidną grę defensywy i strzelić jakiegoś szczura. Potem autobus...
1
@Emial22 Powiedział, że ma nadzieję, że nie zobaczy już Barcy w następnych latach w LM
10
Jadą po nas totalnie wszędzie... Prawdą jest, że nie jesteśmy już topowym zespołem, ale ten brak szacunku ze strony Bońka jest tak ohydny, że powinien ze wstydu zapaść się pod ziemię! Ja rozumiem gadać tak w domowym zaciszu, gdzie nikt nie słyszy oprócz bliskich osób, ale pieprzyć takie kocopoły, co on gada, gdzie wszyscy to oglądają, to pokaz totalnej ignorancji i braku klasy. Chciałbym całym sercem aby Barca dzisiaj wygrała, żeby ci pseudo eksperci musieli po meczu powiedzieć wszystko na odwrót, co mówią teraz.
0
@Kamiloza91 Po co strzelać więcej, jak możemy wyjść z grupy z 3 golami? ;DD
1
@RosjaninBut będzie 0:3.Do tej pory jak przegrywaliśmy w tej edycji, to zawsze 0:3 :D
1
@gumaz serwery padną, to wiem na pewno ;D
0
@BombowiecKrawczyk Nie, nie mam do Ciebie pretensji.
0
@BombowiecKrawczyk Ale to Ty dzwonisz. Gdzie ja napisałem, że Ty uważasz, że się udało?
0
@BombowiecKrawczyk Koniec końców im się udało nas zdetronizować i co gorsza, brutalnie nas poskładali potem...
0
@Emhyr według mnie jest inaczej. Lepiej grają w środku, gorzej w obronie, a w ataku, no cóż... pomińmy ten temat ;D
2
Teoretycznie lepszym do oglądania meczem będzie Benfica - Dynamo K., bo tam może zdarzyć się dużo (nie wszystko :P) i co najważniejsze, to właśnie w tym meczu rozstrzygnie się przyszłość Barcy. Ja dzisiaj śledzę oba mecze, ale coś czuję, że większą uwagę będę poświęcał na mecz Benfici.
0
@Emhyr powiedz to potężnemu Thomasowi z Bayernu. Zobaczymy ile razy dzisiaj krzyknie swoje JAAAAAAAAAA! :D
0
każde dodanie wiary w zespole jest mile widziane :D
1
@Mario96w No tak to zazwyczaj właśnie wygląda xD Dosłownie kopiuj wklej :)