Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Oby tak było ;D
8
Jak według was będzie wyglądał przebieg dzisiejszego meczu? Według mnie:
Do 25 minuty - zaangażowanie w grze Barcy. Solidna gra w defensywie, choć nie bezbłędna
26-35 - zastój Barcy i dominacja Bayernu
36-45 - gol dla Baya
45-60 - wykaz chęci zawodników Barcy, ale jeszcze w spowolnieniu
61-77- gol dla Baya
78-90 - pełna walka Barcy
Tak to widzę. To jest taki dzienniczek kibica Barcy, jak to wszystko zazwyczaj wygląda ;))
2
Dynamo, musisz! Po prostu musisz!
0
@Woland10 To ja zapytam inaczej. Kogo oni mają się u nas bać? Gaviego? Luuka De Jonga? Frenkiego? Demira? PoTęŻnEgO dEpAyA? Postaw na obronie w Bayernie kogokolwiek chcesz i zrób autobus - to wystarczy żebyśmy mieli pełne zbroje.
0
@Kamiloza91 Liverpool, Bayern, City
0
@KrychaFCB wyłączyłem Bayern z tej grupy. Pozostaje Ci Benfica i Dynamo K.. 2 miejsce w tej grupie to obowiązek, chyba że stawiasz Benficę wyżej niż Barcę piłkarsko.
7
@masq Czy Ty serio uważasz, że mając Leo w składzie, nie mielibyśmy TOP3? Uświadom sobie, że to właśnie on ciągnął ten wózek przez ostatnie sezony i gdyby go nie było, wówczas już wcześniej Barca zameldowałaby się w LE.
2
@KrychaFCB Dla Barcelony to żadne argument, że młodzi muszą się ograć. Ja przypominam, mamy dwie drużyny w grupie, które powinniśmy wciągnąć tylnym otworem (Benfica/Dynamo Kijów). Nie porównuj grupy Atletico do tej co ma Barca, bo gwarantuje Ci, że stamtąd nie wyciągnęlibyśmy nawet 1pkt. :)
4
@Toretto Ja przypominam, że strzeliliśmy całe 2 bramki :)
26
To byłby chyba najlepszy ruch, na jaki obecnie nas stać...
0
Zobaczmy jaka wiar jest w narodzie :D Na co bardziej liczycie i czy w ogóle na coś liczycie? Jak oceniacie szanse na dobry dla nas wynik w obu tych spotkaniach TAK/NIE?
Barca vs Bayern 30/70%
Benfica vs Dynamo Kijów 40/60%
Ja osobiście bardziej liczę na potknięcie Benfici. Złe to podejście wiem, ale choćbym nie wiem z jakiej perspektywy patrzył , to z żadnej nie jestem w stanie zobaczyć nas wygrywających z Baya, głównie przez bezzębny atak. Cuda się zdarzają, ale nie nastawiam się na to w tym spotkaniu. Doświadczeniem, stylem, pomysłem i przygotowaniem Bayern bije nas masakrycznie.
Chcę aby wydarzyła się miła rzecz, abyśmy wygrali, ale patrzę na to realnie i za nic w świecie tego nie widzę :(
0
Słyszałem, że od 20 grudnia mają zamykać szkoły i dzieciaki znowu na zdalne przechodzą. Prawda to?
0
No nie wiem, Bayern Flicka mi się bardziej podobał. Ten wydaje mi się słabszy i łatwiejszy do zatrzymania, ale to wciąż absolutny TOP.
2
@maciach A jakość sportowa skoczyła do góry?
1
@DaPidejpi Nic nie jest pewne jeśli nie będzie wzmocnień. Bez tego równie dobrze może nic nie wygrać przez cały okres swojego pobytu w Barcie. Jeśli nie będzie wyników, mogę się założyć o przekonanie, że w sezonie 23/24 Xavi nie będzie już trenerem Barcy.
0
@MESSIah16 Starcie giganta sportowego z gigantyczną marką. Tyle w temacie środowego meczu.
0
@Bocheno1 i o to chodzi :)
1
@panczo Tylko, że wiesz, wielu wciąż uważa, że jesteśmy mocną, solidną drużyną, która jak chce to gniecie każdego, a prawda jest taka, że nie mamy żadnych argumentów piłkarskich. Autobus i leżymy w ataku. Każda drużyna, nawet Raków Częstochowa stawiając autobus wywiozłaby minimum 1pkt. z Camp Nou, taka jest brutalna prawda.
0
@Pewex Tak, w pojedynczym meczu tak, ale już w dwumeczu nie byłbym tego taki pewny.
0
@Aneurysm @Bocheno1 Czyja wiem czy jestem w błędzie i krótko znam Barcę? Barca nigdy nie grała w rozgrywkach nazwanych "Liga Europy", a więc w błędzie nie jestem a Barcę już troooooochę czasu znam
0
@PodkarpackiKibic rozsądek>>wiara
To tyle w tym temacie piłkarskim :P
11
Niestety, coraz bliżej jest ten dzień, gdy Barca dokona rzeczy niemożliwej (przynajmniej według swej historii) i spadnie do LE. Niewiele już czasu pozostało do tego wydarzenia, dlatego każdą następną godzinę przeznaczcie na ciszenie się chwilą, w której JESZCZE jesteśmy w LM :).
0
@JohnnyBarca Wygrana w PK realna, TOP4 marzenie w zasięgu, jednak bardzo daaaaaaalekim, 1/8 LM - NIEREALNE
22
@JohnA Dokładnie. Nie wiem czemu ludzie myślą, że to jest prościutkie. My jesteśmy obecnie średniakiem właśnie na RYWALIZACJĘ w takiej LE, ale nie zdecydowanym faworytem, co najlepiej pokazuje nasza niemoc podczas meczów z wcale nie topowymi drużynami.
6
Dla nas to bardzo dobrze, że RM wygrał z RS. Każde zwycięstwo białych przybliża nas do TOP4, a więc nie ma co narzekać, trzeba im po cichu kibicować ;D
2
"Bezpośredni rywal w tabeli" - czemu mi tego zdania nie oszczędziłeś :(
0
@Borneo No spoko, tylko że czemu akurat na TVP? Przecież każdy wie, że tamtejsze informacje mają najmniejszą liczbę faktów i przedstawiają władzę tylko i wyłącznie w pozytywnym świetle.
0
@Kgorecki2500 To nie jest kabaret, tylko zaraźliwy idiotyzm, reprezentowany przez polskie władzę i opozycję. :D
0
Ja mam takie pytanko. Po co oglądacie TVP, skoro tak wam się nie podobają głoszone tam wieści? Nie jestem w stanie tego absolutnie zrozumieć. Tylko tu spotykam non stop taką sytuację i to jest meeeega dziwne :). Jeśli mi się coś nie podoba, to tego nie oglądam, jeśli widzę w tym manipulację, to tego nie ruszam, jeśli chcę się pośmiać, to włączam jakąś "celową" rozrywkę, a nie rzeczy, które ogłupiają polskie społeczeństwo. Czy jest mi w stanie ktoś to wytłumaczyć? Czy to jest jakoś powiązane, że jedno (LR) bez drugiego (TVP) nie jest w stanie żyć?
2
@Kapitan hawk No nie wiem. Lepiej żeby wygrał drugi Real, bo prawda jest taka, że każde zwycięstwo Madrytu zwiększa nasze szanse na TOP4 xD