0

@Rewolucja123 Oby tak było ;D

8

Jak według was będzie wyglądał przebieg dzisiejszego meczu? Według mnie:
Do 25 minuty - zaangażowanie w grze Barcy. Solidna gra w defensywie, choć nie bezbłędna
26-35 - zastój Barcy i dominacja Bayernu
36-45 - gol dla Baya
45-60 - wykaz chęci zawodników Barcy, ale jeszcze w spowolnieniu
61-77- gol dla Baya
78-90 - pełna walka Barcy
Tak to widzę. To jest taki dzienniczek kibica Barcy, jak to wszystko zazwyczaj wygląda ;))

2

Dynamo, musisz! Po prostu musisz!

0

@Woland10 To ja zapytam inaczej. Kogo oni mają się u nas bać? Gaviego? Luuka De Jonga? Frenkiego? Demira? PoTęŻnEgO dEpAyA? Postaw na obronie w Bayernie kogokolwiek chcesz i zrób autobus - to wystarczy żebyśmy mieli pełne zbroje.

0

@Kamiloza91 Liverpool, Bayern, City

0

@KrychaFCB wyłączyłem Bayern z tej grupy. Pozostaje Ci Benfica i Dynamo K.. 2 miejsce w tej grupie to obowiązek, chyba że stawiasz Benficę wyżej niż Barcę piłkarsko.

7

@masq Czy Ty serio uważasz, że mając Leo w składzie, nie mielibyśmy TOP3? Uświadom sobie, że to właśnie on ciągnął ten wózek przez ostatnie sezony i gdyby go nie było, wówczas już wcześniej Barca zameldowałaby się w LE.

2

@KrychaFCB Dla Barcelony to żadne argument, że młodzi muszą się ograć. Ja przypominam, mamy dwie drużyny w grupie, które powinniśmy wciągnąć tylnym otworem (Benfica/Dynamo Kijów). Nie porównuj grupy Atletico do tej co ma Barca, bo gwarantuje Ci, że stamtąd nie wyciągnęlibyśmy nawet 1pkt. :)

4

@Toretto Ja przypominam, że strzeliliśmy całe 2 bramki :)

26

To byłby chyba najlepszy ruch, na jaki obecnie nas stać...

0

Zobaczmy jaka wiar jest w narodzie :D Na co bardziej liczycie i czy w ogóle na coś liczycie? Jak oceniacie szanse na dobry dla nas wynik w obu tych spotkaniach TAK/NIE?
Barca vs Bayern 30/70%
Benfica vs Dynamo Kijów 40/60%
Ja osobiście bardziej liczę na potknięcie Benfici. Złe to podejście wiem, ale choćbym nie wiem z jakiej perspektywy patrzył , to z żadnej nie jestem w stanie zobaczyć nas wygrywających z Baya, głównie przez bezzębny atak. Cuda się zdarzają, ale nie nastawiam się na to w tym spotkaniu. Doświadczeniem, stylem, pomysłem i przygotowaniem Bayern bije nas masakrycznie.
Chcę aby wydarzyła się miła rzecz, abyśmy wygrali, ale patrzę na to realnie i za nic w świecie tego nie widzę :(

0

Słyszałem, że od 20 grudnia mają zamykać szkoły i dzieciaki znowu na zdalne przechodzą. Prawda to?

0

No nie wiem, Bayern Flicka mi się bardziej podobał. Ten wydaje mi się słabszy i łatwiejszy do zatrzymania, ale to wciąż absolutny TOP.

2

@maciach A jakość sportowa skoczyła do góry?

1

@DaPidejpi Nic nie jest pewne jeśli nie będzie wzmocnień. Bez tego równie dobrze może nic nie wygrać przez cały okres swojego pobytu w Barcie. Jeśli nie będzie wyników, mogę się założyć o przekonanie, że w sezonie 23/24 Xavi nie będzie już trenerem Barcy.

0

@MESSIah16 Starcie giganta sportowego z gigantyczną marką. Tyle w temacie środowego meczu.

0

@Bocheno1 i o to chodzi :)

1

@panczo Tylko, że wiesz, wielu wciąż uważa, że jesteśmy mocną, solidną drużyną, która jak chce to gniecie każdego, a prawda jest taka, że nie mamy żadnych argumentów piłkarskich. Autobus i leżymy w ataku. Każda drużyna, nawet Raków Częstochowa stawiając autobus wywiozłaby minimum 1pkt. z Camp Nou, taka jest brutalna prawda.

0

@Pewex Tak, w pojedynczym meczu tak, ale już w dwumeczu nie byłbym tego taki pewny.

0

@Aneurysm @Bocheno1 Czyja wiem czy jestem w błędzie i krótko znam Barcę? Barca nigdy nie grała w rozgrywkach nazwanych "Liga Europy", a więc w błędzie nie jestem a Barcę już troooooochę czasu znam

0

@PodkarpackiKibic rozsądek>>wiara
To tyle w tym temacie piłkarskim :P

11

Niestety, coraz bliżej jest ten dzień, gdy Barca dokona rzeczy niemożliwej (przynajmniej według swej historii) i spadnie do LE. Niewiele już czasu pozostało do tego wydarzenia, dlatego każdą następną godzinę przeznaczcie na ciszenie się chwilą, w której JESZCZE jesteśmy w LM :).

0

@JohnnyBarca Wygrana w PK realna, TOP4 marzenie w zasięgu, jednak bardzo daaaaaaalekim, 1/8 LM - NIEREALNE

22

@JohnA Dokładnie. Nie wiem czemu ludzie myślą, że to jest prościutkie. My jesteśmy obecnie średniakiem właśnie na RYWALIZACJĘ w takiej LE, ale nie zdecydowanym faworytem, co najlepiej pokazuje nasza niemoc podczas meczów z wcale nie topowymi drużynami.

6

Dla nas to bardzo dobrze, że RM wygrał z RS. Każde zwycięstwo białych przybliża nas do TOP4, a więc nie ma co narzekać, trzeba im po cichu kibicować ;D

2

"Bezpośredni rywal w tabeli" - czemu mi tego zdania nie oszczędziłeś :(

0

@Borneo No spoko, tylko że czemu akurat na TVP? Przecież każdy wie, że tamtejsze informacje mają najmniejszą liczbę faktów i przedstawiają władzę tylko i wyłącznie w pozytywnym świetle.

0

@Kgorecki2500 To nie jest kabaret, tylko zaraźliwy idiotyzm, reprezentowany przez polskie władzę i opozycję. :D

0

Ja mam takie pytanko. Po co oglądacie TVP, skoro tak wam się nie podobają głoszone tam wieści? Nie jestem w stanie tego absolutnie zrozumieć. Tylko tu spotykam non stop taką sytuację i to jest meeeega dziwne :). Jeśli mi się coś nie podoba, to tego nie oglądam, jeśli widzę w tym manipulację, to tego nie ruszam, jeśli chcę się pośmiać, to włączam jakąś "celową" rozrywkę, a nie rzeczy, które ogłupiają polskie społeczeństwo. Czy jest mi w stanie ktoś to wytłumaczyć? Czy to jest jakoś powiązane, że jedno (LR) bez drugiego (TVP) nie jest w stanie żyć?

2

@Kapitan hawk No nie wiem. Lepiej żeby wygrał drugi Real, bo prawda jest taka, że każde zwycięstwo Madrytu zwiększa nasze szanse na TOP4 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?