0

@pt9 Arsenal w najsilniejszej lidze na 5 miejscu, Barca na 7 w o wiele gorszej. No cóż, takie czasy nastały. Nie mam wątpliwości, że by nas pokonali.

0

@vangoor tu stwierdzenie "optymistyczne" to za mało by móc wyobrazić sobie obecną Barcę wygrywającą z Atletico :D

2

Arsenal 5 miejsce w lidze
Barca 7 miejsce w lidze
Wniosek prosty Barca < Arsenal

0

@vangoor Dokładnie, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że to właśnie oni są na tym 4 miejscu i na za wiele potknięć to nie możemy liczyć.

0

Obecnie tracimy 6pkt. do 4 miejsca, które zajmuje Atletico, przy czym mają oni rozegrany o jeden mecz mniej.

0

@pt9 Takie apele tu nic nie dadzą. Czas, panie, czas jest odpowiedzią dla LR ;D

1

@Tasde W PUNKT! Ale zaraz pewnie Cię zjedzą ;D Najlepszy dla mnie jest tutaj punkt 4, bo wszędzie można go podłożyć teraz

1

@tomek8756 Czyja wiem? Chłop przynajmniej trafił w światło bramki, a to że obrońca był bardzo dobrze ustawiony i zablokował, to takie rzeczy się po prostu zdarzają, rzadko, ale jednak. Nie można tego porównać z naszymi "wykopami" na bramkę z 3m. Co do wyniku- nie farcik ;D

0

@Slawek1999 z przyjemnością? Dziwne rzeczy sprawiają Ci przyjemność, skoro bicie głową w mur do takich się zalicza ;D

0

@Pawel13sz Nie oglądaj. Uwierz mi, nie ma czego

5

Muller już tam się szykuje, żeby krzyknąć potężne JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

0

Czy zasłużyliśmy na zwycięstwo?
Według mnie nie. Skoro wynik to 0:1, to oznacza to, że nie zasłużyliśmy.
Betis miał "jedną" dogodną okazję i ją wykorzystał, Barca miała "więcej" i ich nie wykorzystała, wniosek więc chyba prosty, czyż nie?

0

@G9 Tego nikt nie wie, być może tak.

0

@Survier @G9 Panowie, ja nie mówię, że bo coś. Po prostu mówię o tamtej sytuacji w kontekście tego, że WTEDY tak wszyscy gadali. Co byłoby później tego nikt nie umiałby przewidzieć, ale liczyła się tamta chwila. Późniejsze odejścia zawodników były związane z decyzjami późniejszych trenerów.

0

@G9 oczywiście, ale nie zmienia to faktu, kto pożegnał tych zawodników, a mianowicie następni, udani trenerzy.

0

No, a wielu ludziom było przykro oglądać Barcę EV, która grała piach, a jednak co mecz WYGRYWAŁA. Wtedy powinniśmy się śpieszyć oglądać w miarę dobrą Barcelonę, bo tak szybko później przyszło nam się z nią pożegnać. ;D. Uważajmy na przyszłość co sobie życzymy :P

1

Ile sytuacji 100% na 10 prób wykorzystałaby Barca z 3m?

1

Nie wygrasz meczu pudłując z 3m.

0

Od kiedy Barca gra w zielono-białych koszulkach?

0

MATS to on chyba zbyt bardzo chce przewidywać co się stanie i nie zwraca uwagi na TEN rzeczywisty moment. Spójrzcie, że chłop od razu poleciał, jeszcze za nim w ogóle doszło do tego babola.

1

I jakby to wam powiedzieć? No cóż, w Barcie to jest niesamowicie wszystko przewrotne na przełomie kilku ostatnich lat:
Na początku - zła pomoc, bo nic nie potrafi rozruszać
Na średnim etapie - zła obrona, bo ciągnie się za nią nieustanny pech
Na końcu (teraz) - zła ofensywa, bo nikogo w niej tak naprawdę nie ma
Nie byliśmy i nie jesteśmy kompletnym klubem w ostatnich latach. Zamiast zatrudnić fachowca, to zatrudnialiśmy ludzików pseudo taktyków, którzy rozpieprzyli nasz styl gry, zrobili z nas miękkich grajków i doprowadzili do stanu, w którym prawdopodobnie wypadniemy z elitarnych rozgrywek LM już na etapie fazy grupowej, a za rok wielce możliwym jest, że nawet nas w nich w ogóle nie będzie. Ostatnie kompromitacje to nie przypadek. KAŻDY klub, czy jest nim Everton, czy Bayern ma mniej więcej równo poukładane formacje, tak aby jakość zgadzała się na każdej pozycji, a u nas zawsze jest przepaść. Żebyśmy się zrozumieli, nie obwiniam Xaviego, bo on tu jest po to by to poukładać, ale nie pasuje mi to jak ktoś mówi, że TU I TERAZ to jest wina tylko Koemana.


0

I jak tam optymizm w narodzie? Jest czy go nie ma? :DD

1

Xavi to rzeczywiście jakieś szczęście ze sobą przyniósł, bo to co przeciwnikom nie wpada, to aż trudno logicznie wytłumaczyć xD

3

@neeed odnowił się :D

0

Jakiś szczur podejrzewam, że wpadnie, ale i tak obstawiam max remis

0

No i to jest to o czym pisałem po ostatnim meczu. My mamy ambicje przez pierwsze 20-25minut pierwszej i drugiej połowy. Potem jak nie wpadnie, to ch***, nie bawimy się, a w ogóle to słabi jesteście, że nie gracie otwartego footballu i pa. :D

0

Rysiek, masz 10 minut, by pokazać, że jesteś lepszy od Messiego. Tylko wtedy LR Ci odpuści krytykę ;P

0

Ważne żebyśmy wywieźli stąd 3pkt. Styl się nie liczy. Jeśli podołamy potężnemu Betisowi, to zwycięstwo z Bayernem będzie tylko formalnością. ;D

0

Kataloński Klopp obok Xaviego ;D

0

@Cobra303 te wrzuty to jedyne zagrożenie jakie tworzymy, także nie narzekaj :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?