0

@macio_944 oczywistym jest, że Lewy, jako perła naszego narodu będzie jedynym branym tam pod uwagę. ;) Wszyscy inni, to według TVP ogórki, których nie warto doceniać :)

0

@macio_944 To po co to oglądacie? xD Nie lepiej włączyć to, gdy już będą dawali ZP? :D

2

@banann16 Messi to był potwór, a Mbappe to zdecydowanie nie ta półka :D

2

@POLAK12345 Co Ty z tym porównywaniem Viniego do Roniego? xD Tylko Ty ciągle stosujesz takie porównanie...

0

Już niedługo poznamy zwycięzcę ZP, ale jeśli myślicie, że to już koniec odwiecznej wojny między fanami Lewego a Messiego, to muszę tylko zaznaczyć, że bez względu na to kto wygra, to czeka nas jeszcze jedna g**noburza i to ta zapewne największa xD. Nie wiem, czy ją przetrwacie, ale w tak ciężkim dla wszystkich czasie, ważne jest aby pozostać w domach i spokojnie przeczekać ten nadchodzący huragan ;))

0

Barcelona to chyba ma zaplanowane spotkanie z każdym zawodnikiem jaki istnieje... :D

0

@FafitFCB Według mnie złapią lekką zadyszkę, ale i tak na spokojnie dojadą do majstra.

2

@Kamiloza91 Już takie komentarze widziałem...

1

@Qba2312 Nie no, jak lubię Leo, tak jednak według mnie tu totalnie odleciał i dotrze niedługo na Saturn do Wichniarka ;D

0

@AlwaysBlaugrana Po prostu mają siano. Oto rozwiązanie zagadki. :D

2

@Sulimo Jestem daleki od takiego stwierdzenia. Jakoś mnie aż tak bardzo nie przekonuje, choć widzę w nim potencjał na świetnego skrzydłowego, ale raczej nie na takim poziomie co Ney.

0

@pt9 No tak to już u nas na LR wygląda. Jeśli nie swój, to nie warto mówić o nich dobrych rzeczy, przy czym zaznaczam, że nie tyczy się to wszystkich użytkowników :D

0

@kuz Wystarczy, że oddamy celny strzał, to już zmniejszymy jego szansę na dobrą interwencję, ale przy naszej bezzębności niestety ma on 100% na udaną interwencję ;D

1

@Comfortable_ No nie wiem :D Obejrzyj jeszcze raz nasz ostatni mecz, to zmienisz zdanie, bo tyle ile my tam mieliśmy po szybkich przejęciach miejsca, to nawet i B klasa jest już lepszy poziom, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie nasz przeciwnik gubił się w defensywnie dosyć mocno.

0

@Image Nie no miał dużo szczęścia, ale to nawet nie była 1/3 tego co my mieliśmy w ostatnich meczach.

2

@kiper09 oj nie kolego. Tyle co my mieliśmy szczęścia z Espanyolem, to nic tego nie przebije.

1

@POLAK12345 Nie obrażaj Roniego.

0

@taris Nie, jest to niemożliwe z taką grą.

0

Ktoś jeszcze uważa, że Vini to nie TOP?

1

W życiu czasem bywają i takie chwile, że raz się jest za Ronaldo, raz za Messim ^^

1

@VamosRakieta @kamiVeB na razie tak, ale czuję, że może być ciężko to utrzymać :D

0

@VamosRakieta ale co?

0

Ja nie wiem, jak wy możecie liczyć na coś więcej, skoro w naszym zespole brakuje (nie ironicznie) strzelca z prawdziwego zdarzenia, jakim z całą pewnością jest Brejt. Przecież chłop jak ogląda co robi Depay, to się za głowę łapie i przeklina dzień, w którym doznał kontuzji. Ale spójrzcie na takie treningi Xaviego. Zobaczcie jak gra nasz GOAT i wtedy zrozumiecie o co mi chodzi. ;)

3

@Herato oczywiście, że tak.

0

No i co ja mam Ci powiedzieć? Zero skilla, ciągle na farcie lecą :P

2

@Chaoss obstawiam max 17 bramek na koniec

0

@Azi Również oceniłem obecny stan naszej drużyny, to jedna osoba uznała, że ocenianie pomysłów taktycznych Xaviego po dwóch tygodniach to kompromitacja :D Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja trafiłem na fanatyka Xaviego ;P

0

@michal26 A no tak, zapomniałem o tej kontuzji. Zwracam więc honor, ale i tak jak widać już po zdarzeniu, Mingueza nie był najlepszym wyborem :D

1

@MysticCat Wiesz, porażka z Augsburgiem, teraz tylko 1-0 ;D Trzeba w czymś szukać pozytywów.

0

@michal26 To właśnie mnie najbardziej po tym meczu boli. Znowu ten blok naszej defensywy zostaje naruszony w końcówce meczu, co znacząco wpływa na (w tym przypadku) pogorszenie się naszej obrony. Taki sam problem widziałem u Ronalda Koemana. Zawsze na ostatnie minuty zmieniał obrońców, przez co było gorąco w doliczonym czasie gry.
Nie wiem, być może przesadzam z tym, ale uważam, że blok defensywny powinien przez cały mecz pozostać bez zmian, by nie zakłócać tego rytmu obrony. Podstawowi obrońcy podczas meczu uczą się swych rywali, przez co łatwiej jest ich zatrzymywać, a wprowadzenie świeżaka jest dosyć ryzykowne, bo tą wiedzę będzie musiał zdobywać od początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?