0

Czy według was powinien być coroczny obowiązek przejścia pełnego, szczegółowego badania medycznego? Słucham opinii.

1

Czyli co? xDDDDD

10

Dobra, słuchaj Haaland. Stawiam sprawę jasno - albo przychodzisz, albo nie. Decyduj.

0

@badurraf Czyżby zarząd Barcy nie dał się nabrać na formę Komara? ;D

0

Kto jest według was najbardziej decydującym w meczach piłkarzem Barcy obecnie?

1

@Survier do 24:00 mają jeszcze czas ;D

2

@DaPidejpi Możesz przegrać z Bayernem, ale musisz wstać rano. Na tym polega odpowiedzialność... :DDD

7

@amanter Mają rozmach sk******** :DD

6

Mówcie co chcecie, ale uważam, że bycie kibicem Barcy, to jeden z największych powodów do radości, bo pomimo, że teraz nam nie wychodzi, to jednak mamy najpiękniejszą historię spośród wszystkich innych klubów. Byliśmy najpotężniejsi, byliśmy totalnym hegemonem, każdy porównywał się kiedyś do Barcy, stawiając ją za przykład najwyższych ideałów w świecie footballu.
Nie było innego króla. Sialiśmy postrach tam gdzie się pojawiliśmy. Wygrywaliśmy z uśmiechem na twarzy, przegrywaliśmy z podniesioną głową.
Obecnie, musimy wziąć się w garść i udowodnić, że ten kolos tak łatwo się nie podda. Mamy najzdolniejszą młodzież spośród wszystkich klubów. Czasy naszej dominacji prędzej czy później wrócą!

0

@Gall jemu chodzi o to, że kobiety również by go roznosiły i stosunek z nimi, czy po prostu byt obok nich mógłby spowodować, że się zarazisz :DDD

0

@patry295 Nie ma sprawy, jak chcesz to coś jeszcze podrzucę

0

@Rewolucja123 Odwróć umiejscowienie drużyn i wszystko z szansami będzie się zgadzać :)

0

Tak szczerze, to uważam, że zwycięstwo z Bayernem jest możliwe, tylko... no właśnie. Musimy pokazać się całkowicie z innej strony w ofensywie. Musimy być kompletni w pressingu, ustawieniu i konsekwentnie działać tak żeby non stop wybijać przeciwnika z rytmu, bo to on według mnie jest najważniejszy. Jeśli będziemy to robić, to uważam, że Baya nie będzie taki straszny. Trzeba nie dać się im rozpędzić, co będzie trudne, bo nasza pomoc w okolicach 30 minuty lubi złapać zadyszkę, a wtedy według mnie będzie najciężej.
Zaznaczam jednak, że bardziej liczę na porażkę, lub remis Benfici. Wydaje się to być bardziej prawdopodobne niż nasze zwycięstwo.

0

Nadzieje już zgasły, że Bayern wyjdzie na nas rezerwowym składem? ;D No nie do pomyślenia, jak to się mogło stać ;)

1

Przecież było mówione, że koniec z szybkimi powrotami, ehh... Czyli było to zwykłe gadanie pod publiczkę, niestety...

2

@DaPidejpi i to w temacie, który według nich kompletnie nikogo nie interesuje :D Ach ci realowcy...

1

@DaPidejpi no dzisiaj to prawdziwa kopalnia złotych komentarzy xD

0

Pięknie wyglądają te okładki hiszpańskich gazet, na których są nasze obecne legendy, które kompletnie zdominowały pierwszą stronę :D

3

@DaPidejpi oj tam to się dopiero dzieje :)

0


Dopiero teraz obejrzałem :DD

18

Tymczasem w nikogo nie interesującym temacie na RM.pl 256 komentarzy dotyczących złotej gały Leo.
Tam to musi ich dopiero piec :)

0

@Emhyr No, ale spójrz na to tak :D
- wygrywa LM
-wygrywa mundial
Nawet mając słabe statystyki na obu tych turniejach, to FF mając na uwadze, że jest to zawodnik P$G, zrobi wszystko by znowu wygrał ZP. Mówię Ci, tylko że pierw musi wygrać te trofea, co samo w sobie będzie bardzo trudne.

2

Po 8 złotą piłkę SIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

0

@Worny Co do uzasadnienia:
Ale przecież Pan nie ma pojęcia o footballu, więc o co Panu chodzi?

0

@Borneo Szejk ma tyle siana, że bez problemu kupi sobie nowych grajków, może nie tak utalentowanych, ale na pewno z umiejętnościami na światowym poziomie. Takie problemy nie dotyczą drużyn, które mają pieniądze ;(

0

@NaFazieHitman Przecież Leo się na nią nie patrzy, tylko na coś za nią. :DD

0

Szejkerowi w końcu coś zaczyna wychodzić, jak pojawił się Messi w PSG. Pierwszy, SZCZERY powód do radości zawitał do paryskiego klubu.

0

Powiem tak: według mnie to wszystko powinno zostać absolutnie zaorane i stworzone jeszcze raz. Powinny powstać indywidualne nagrody dla zawodników z każdej linii formacji (bramkarz/obrońca/pomocnik/napastnik), oraz być z góry określone oceniane walory piłkarskie.

16

No i trzeba było tyle wrzeszczeć? Piłka nożna to taka gra, gdzie 11 facetów biega za piłką, a na koniec i tak wygrywa Leo Messi. Król jest tylko jeden,a jest nim LM10!

0

Ale byłby jaja, gdyby kiedyś ZP wygrał nasz GOAT Brejt :DDDD Ja wiem, że to niemożliwe, ale chciałbym aby to mogło się ziścić. Ależ byłaby to piękna historia! ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?