3

@Kapitan hawk @Worny xD Identyczny mój kom i identyczna odpowiedź ;D A mówią, że nic dwa razy się nie zdarza,a tu jednak :DD

2

No i szejk ma ZP. Coś tam im zaczyna wychodzić od momentu pojawienia się Leo ;D

2

@pres No, rzeczywiście, przecież to w PSG on to wygrał. Wcale nie dlatego, że ciągnął Barcę jak tylko mógł, wcale...

3

Jpd... Niektórzy to naprawdę są zapętleni chyba. Ile razy można napisać, że CA jest najmniej prestiżowym trofeum, być zgaszonym przez innego typa, ale i tak brnąć w to dalej, powtarzając dokładnie te same brednie... Nie rozumiem logiki co poniektórych.

16

na stronie Realu ponad 170 komentarzy dotyczących ZP dla Messiego, ale powiedzą, że to przecież nikogo nie interesuje xD

2

A co na to Wichniarek? Przecież Leo nic nie osiągnął i ZP należała się Lewemu. Gdzie teraz jest ten "ekspert"?

1

@Piernik Umówmy się - on i Mbappe to jedyni brani pod uwagę zawodnicy PSG, a jeśli zwyciężyliby w LM + Leo na Mundialu, to wówczas statystyki według mnie dla FF roli by nie grały.

2

Jak myślicie? Będzie 8 ZP? W moim odczuciu są na to szanse, niewielkie, ale i też niemałe, bo coby nie mówić Leo jest graczem jednej z najsilniejszych drużyn Europy, a ewentualne zwycięstwo w LM sprawiłoby, że znowu byłyby rozbudzone szanse.

7

7 złotych piłek! To jest coś po prostu niesamowitego! Ten rekord, to już chyba nie zostanie pobity w tym wieku i z dumą możemy powiedzieć, że w naszym klubie był najwybitniejszy piłkarz świata. Brawo!

5

Ale ból tyłka wszędzie się wylewa. Czy ci ludzie na serio aż tak to przeżywają? Ja rozumiem dopingować, wspierać Lewego, ale obrażać Leo, za to że wygrał swoją 7 ZP i wyzywać go, bo nie oddał ZP Lewemu, to dla mnie totalny skandal :(

1

Mati Borek: Gdyby nie to, to Lewy by wygrał
Gdyby to było na poważnie to Lewy by wygrał 2 razy z rzędu
I co jeszcze?

15

KS jak zwykle umniejszanie sukcesu reprezentacyjnego Leo...

7

Śmieszą mnie komentarze typu "ta nagroda straciła sens" "Nagroda dla najpopularniejszego", a i tak za rok ci sami będą oglądać tą galę i buczeć, traktując ją serio ;D

4

Ależ huk!!!! !!!!

3

GOAT jest tylko JEDEN!!!!

0

Na KS mówią, że będą dodatkowe dwie zupełnie nowe nagrody. Co więc sądzicie?
Będzie to nagroda dla Roberta za poprzedni sezon, czy jednak dla Leo za całą karierę? A może nie będzie żadnego "uhonorowania"?
Według mnie coś w tym jest i będzie jakaś nagroda dla "uhonorowania" zawodnika.

0

@tristan87 Bo to jest ekspert wszystkich ekspertów. ;D

0

Jak ja nie lubię yt czatu! Zawsze tam bydło znajduje koryto...

0

Z TVP powinien pójść przekaz: WYPI******* TU RZĄDI LEWY!!! ;DDDD

0

HD w studiu ;DDDD

11

TVP chyba myśli, że głosowanie wciąż trwa i narzucą niektórym osobom swoje poglądy dotyczące ZP xDDDDD

2

Czego wy się właściwie spodziewaliście po TVP? Uwielbiania Messiego? Stawiania go w równym świetle z Lewym? Czy może wywoływania statystyk, w których Lewy jest słabszy od Leo? Nic bardziej mylnego... Właściwie to, TVP wie już chyba kto wygrał, skoro poświęcają większość czasu Robertowi i na jedną analizę Leo przypada 5 Lewego xD
;DDD

3

Przypominam dla chętnych, że o 20:00 startuje zebranie zarządu KS, dlatego ten kto chce zobaczyć minę Borasa po wiadomym fakcie, to zapraszam do oglądania :D

7

Były zawodnik oraz były kapitan FC Barcelony, obecnie gwiazda PSG, już niedługo prawdopodobnie odbierze swoją 7ZP.

4

TVP żyje chyba zeszłym sezonem xD Nie zdziwię się, jak ogłoszą żałobę po wręczeniu ZP...

2

Najbardziej to jednak chciałbym zobaczyć minę Wichniarka po wręczeniu ZP xD

1

@koksik2700 Nie jestem po żadnej stronie :D Dla mnie huk z tej, czy innej, będzie okazją do pośmiania się ;)

12

Ale będzie huk, jak ci "eksperci" zobaczą, że Leo zgarnia 7ZP :DDDD

1

Czy Lewy, czy Messi, ten kto wygra, zdobędzie tylko trofeum. Obaj mieli fantastyczny sezon i obaj jak najbardziej zasłużyli na miejsce, w którym dzisiaj się znajdują. Bez względu na to, kto wygra ZP, trzeba po prostu powiedzieć, zupełnie bez złośliwości, że szacunek, to tym panom należy się ogromny, bo będąc wcale nie tak młodymi piłkarzami, ponownie zgłosili się w walce o to "najwyższe" wyróżnienie w świecie piłki nożnej.
Dla mnie i tak ZP nie znaczy wiele. Bardziej liczą się dla mnie momenty, które wszyscy pamiętamy z boiska, jak jeden dźwigał na swoich plecach cały klub, a drugi śrubował niesamowite rekordy. Jednym imponuje Lewy, innym Messi, ale czy warto toczyć spór o jakiś pucharek? Obaj ponownie wykazali, że są ponad wszystkimi innymi w świecie footballu i za to ogromny podziw i szacunek, tym bardziej, że robią to w takim wieku!

0

@zakazskretuwlewo Bo wszyscy muszą wiedzieć, kto jest najlepszym piłkarzem świata. Bez tego twitter, LR, facebook nie wytrzymają napięcia. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?