0

@Cyzix @Rewolucja123 Tu problemem jest brak chęci oddawania strzałów. Topowa drużyna bombarduje bramkę przeciwnika ze wszystkich stron, nawet oddając strzały z zupełnie nieprzygotowanych pozycji. To daje możliwość zaskoczenia bramkarza, ale w starciu z nami, ten wie, że naszą końcową statystyką strzałów celnych z daleka będzie 0 albo 1.
Wielu się pyta, czemu drużyny w starciu z nami stawiają autobus, a np. z Realem już niekoniecznie?
Odpowiedź jest banalnie prosta, bo my nie potrafimy strzelać z dystansu i choćby świat się walił, to my i tak uparcie będziemy próbować wejść z piłką do bramki. Prawda jest taka, że nie ma znaczenia kto stanie w defensywie u przeciwnika. Czy to będą rezerwy, czy jakieś młodziki, bez znaczenia, autobus i koniec marzeń Barcelony. W starciu z Realem przeciwnicy nie stawiają autobusów, dlatego bo tam nikt się nie pierniczy w tańcu. Strzał zza pola karnego i do widzenia.

0

A teraz takie pytanko. Czy jakbyśmy spadli do LE, to według was kompromitacją byłoby jej nie wygrać?

0

W tego Leo, to jakby nowe życie wstąpiło :)

1

Ach, jak nam tego brakuje w Barcie, jak Leo w ułamku sekundy podejmował decyzję o natychmiastowym przerzucie piłki nad linią defensywy przeciwnika. To były czasy...

0

ajajaj było blisko

0

@MrPGG a, no tak, zapomniałem, że jeszcze jedna kolejka jest :)

0

Jak to jest w grupie Realu? Oni grają dzisiaj o wszystko?

0

Nie wiem jak wy panie i panowie, ale ja dzisiaj jestem za PSG. Liczę na brameczki Messiego i dobre widowisko.

0

Oby to było dobre widowisko

0

Oni tam na stadionie w meczu PSG z City, to jednak mają ten klimacik :)

0

@Barca445 3:1 PSG

0

@macio_944 to co teraz? ;D

0

Widzę, że na LR pojawiają się coraz głębsze pytania :D Niebezpiecznie zmierza to do granic absurdu ;)

3

Wczorajszy mecz tylko utwierdził mnie w tym, że Araujo to OBOWIĄZEK w wyjściowym składzie. To jest dzik totalny i nikt, dosłownie nikt nie ma prawa zabrać mu miejsca w składzie.

2

@Pawel13sz dokładnie tak :)

3

@lucca87 zgodzę się z Tobą, ale dla mnie totalnym priorytetem jest napastnik. Obecnie tworzymy sytuacje, ale jesteśmy "zabetonowani w ataku" przez ostatnie lata i nikt nie odważa się oddać strzału na bramkę. Musem jest pozyskanie kogoś, kto huknie z każdej pozycji bez zastanowienia.

0

@FC1899Barca I dobrze jej. Jeśli nie ma się pojęcia o jakiejś sprawie, to się w ogóle nie powinno wypowiadać.

3

@Marcelinho99 teraz też możesz to zrobić ;D

0

@nammah Messi to sam by wciągnął Dynamo i Benficę ze wczorajszego meczu.

8

Że niby Bayern ma wyjść na nas rezerwowym składem? Oj ludzie, nie wiem skąd u was takie myśli. Przecież oni nie ominą żadnej szansy żeby nas zgnoić, a fakt, że my ten mecz MUSIMY wygrać jeszcze bardziej ich nakręci.
Na 100% wystawią Lewego i minimum 60% podstawowego składu, bo to im w zupełności wystarczy do nabijania statystyk, a na obronie mogliby dać kogoś rezerwowego, patrząc na naszą bezproduktywność w ataku.
Wczorajszy mecz ciężko mi ocenić. W obronie (średni), w pomocy (dobry), w ataku (fatalny). Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, ale nie zmienia to faktu, że to co było największym problemem, a więc strzelanie goli (co jest najważniejsze do wygrywania meczy :) ) nadal pozostaje naszym nieudźwignionym ciężarem.
Czy było blisko wczorajsze zwycięstwo?
Pomijając poprzeczkę, nie. Stwierdziłbym wręcz, że to Benfica miała większe konkrety (pudło Seferovicia, główka z rzutu rożnego). Dopiero w momencie, gdy Dembele wszedł na boisko zaczęliśmy stwarzać jakiekolwiek zagrożenie, a tak miałem wrażenie, że Benfica mogłaby stać i stać jeszcze przez połowę następnego meczu.
My potrzebujemy napastnika, bez niego, choćby nie wiem jak piękna byłaby gra, wygrywać się nie da. Depay wczoraj był absolutnym nieporozumieniem, to co chłop marnował, to chyba tylko on wie jak i dlaczego.
Podsumowując, uważam, że Bayern z całą pewnością nie ominie okazji, żeby nas zgnieść.
Wczorajszy mecz pozostawił bardzo dobre wrażenie, ale głównie za sprawą linii pomocy i interwencji Araujo w obronie.
Bez strzelania goli meczy się nie wygrywa, to tak jak z ocenami na teście. Musisz coś wyprodukować, żeby test był zaliczony, bo inaczej cała gra, choćby nie wiem jak ładna, nie ma większego znaczenia.

1

@PatrychoO a Benfica remisuje z Dynamo i Twój misterny plan legnie w gruzach :)

0

coś nie pykło ;D

1

@Adi123456789 Bardzo mi szkoda tego meczu. To było do wygrania, ale wymagało to przede wszystkim odpowiednich decyzji zwieńczających akcję.

1

Powiem tak. Bardziej liczę na remis Benfici z Dynamo, niż na nasze zwycięstwo z Bayernem. Dynamo ma możliwości, ale i tak muszą mieć dzień konia, żeby powstrzymać Benficę.
Ten nasz remis według mnie był mocno szczęśliwy. Pomimo, że serduchem za Barcą, tak jednak uczciwie przyznam, że Benfica mogła nas dzisiaj wyrzucić z LM (patrz. pudło na pustą, główka z rzutu rożnego).
My nie mamy zębów i mówcie co chcecie, ale nawet z takim Brejtem, wygralibyśmy ten mecz.

1

Kurde, tak mnie boli potężna Benfica, że niedobrze mi. Szkoda tego meczu.

0

To koniec, tyle w temacie.

0

jeden strzał, tyle wystarczy

0

Ruszcie się w tej ofensywie, a nie stoicie

0

To są te detale

1

To nie wpadnie. Nie ma mowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?