2

@Sulimo Geneza + późniejsze działanie Voldka są dziwne. Nawet w książce wiele sytuacji jest niewyjaśnione, a on jako ten najczarniejszy charakter został ukazany jako postać absolutnie bierna. Oczywiście w "tle" widzimy/słyszymy nieraz jak to niby on przybiera na sile, ale faktycznie z tej siły na koniec nic nie wynika.
Niemniej jednak, w konfrontacji z przywołanymi postaciami, uważam, że z Vaderem mógłby wygrać, natomiast z Sauronem, oczywistym jest, ze nie.

2

@macio_944 Sauron to by go unicestwił tym, że po prostu istnieje ;D Vold nie miałby najmniejszych szans. Co do walki z Vaderem, to tu różnie mogłoby być, bo Voldek mógłby go uśmiercić dwoma słowami

1

@Mario96w Oczywiście, że Jacobs i dokładnie tak samo jak zaznaczyłeś, posłodzona z mlekiem :D Niczego więcej w życiu mi nie trzeba ;D

4

@Sulimo a co, jakieś walki uliczne robią? ;D

2

@Mario96w Herbat prawie nie pijam. Kiedyś uwielbiałem, ale teraz zdecydowany nr.1 dla mnie to kawusia. Tak jak zaznaczył @norbi77 , piję ją bo również uwielbiam jej smak, a przy tym normalnie mogę zasnąć.

0

@patry295 no to nie wiem czy tak "wystarczy" ;P Wątpię, że szybko taki następny się pojawi :D

20

@FC1899Barca Nie wiem dlaczego, ale takie zdjęcia dla mnie są czymś przepięknym, czymś zupełnie fantastycznym

0

@eckov kawa rozpuszczalna - jedyny słuszny wybór :D

1

@Emhyr nigdy nie mów nigdy. W końcu "Każdy rekord zostanie kiedyś pobity", tak mówią ;D Kiedyś będzie wiadome, choć zapewne już nie za naszego życia.

4

Jak myślicie? Będzie ktoś, kto zdobędzie więcej ZP od Messiego? Jeśli tak, to musiałby to być prawdziwy geniusz, albo i nawet bóg piłki nożnej. Póki co, mistrz jest tylko jeden i jest nim nasz Leo Messi!

2

Kurde, ja wam mówię, będzie jutro dobrze! Trzeba tylko uważać na kontry i piłeczka będzie sama chodzić ;D

0

@Pilka_jest_okragla bo jak nie my, to kto? :D

1

@MichalZZZ Ja też dużo kaw piję dziennie. Rodzina mówi nie pij tyle, bo do góry nogami cię wywiozą, ale ja i tak kocham kawę ;D

0

@tomek8756 @msmsms no właśnie mogę zasnąć :) Ja to w ogóle mam dziwny organizm. Zero reakcji ;DD

0

@tomek8756 ja sobie nawet teraz 23:39 popijam kawkę ;)

0

@Ojciec5tkidzieci Nie ma nic lepszego niż kawa rozpuszczalna. Polecam, bo widzę, że nie wiesz jak smakuje życie ;D

11

Kawa to coś wspaniałego. Nie przeżyłbym bez niej dnia.

3

@Woland10 Wiesz, jakbym np. ja byłbym najlepszym piłkarzem świata, to żądałbym odpowiedniego wynagrodzenia. Dlaczego skoro jestem najlepszy, to miałbym zarabiać mniej niż powiedzmy Umtiti?

0

@Dembouz1899 Skąd wy te cytaty bierzecie? Kojarzę, że tak mówił, ale to chyba było już dawno temu.

7

@VirtuoZ Co za różnica? Wszyscy wiedzą, że Messi wygra, więc nawet nie trzeba powoływać się na jakieś źródła :D

0

@Persyfl nie sądzę by ktoś godził się na prace społeczne za przewinienie drogowe. Uwierz mi, byłoby to dużą przesadą i według mnie sam taki pomysł wywołałby burzliwą reakcję wśród kierowców.

1

@Persyfl uważam, że to zły pomysł, nawet biorąc pod uwagę widok "KulczykaTuskaBiedroniaMorawieckiego" :)

1

Jorge? Jorge? Wszystko w porządku? O czym Ty w ogóle mówisz? Martwię się o Ciebie ;D

0

@KrychaFCB Miałem nadzieję, że już więcej nie ujrzę tutaj twarzy tego trolla Bartomeu. Myliłem się... :D

1

@don'T.R.I.P.e z tego co słyszałem, to nie będzie już ponoć takiej plątaniny, jak w pierwszym sezonie, co uważam za dobry ruch. Te przeskoki czasowe były chaotyczne i osoba, która np. nie przeczytała książki, na pewno miała problemy z ogarnięciem co jest grane. Ponoć bardziej się postarali z ukazywaniem potworów i właśnie z odzwierciedleniem postaci, ale wiesz jak jest, to dopiero można będzie oceniać po obejrzeniu.

0

mam takie pytanko. Otóż chcielibyście żeby Mbappe przeszedł teraz do Realu, czy jak Messi odejdzie z paryskiego klubu? Wiem, że wielu to nie interesuje, ale np. dla mnie byłoby naprawdę fajnie móc obejrzeć żółwia i Messiego, gdy się bardziej zgrają. Mógłby to być fantastyczny duet.

1

Czekam na ten drugi sezon Wiedźmina i czekam. Mam nadzieję, że będzie to wyglądało Lepiej (celowo przez duże L), bo potencjał ten serial ma, ale niektóre mechaniki są po prostu denerwujące i chaotyczne. Słyszałem, że wiele ma się poprawić, no ale końcowy efekt będziemy mogli ocenić dopiero po obejrzeniu.

2

@Rewolucja123 bardzo trafne spostrzeżenie

4

@macio_944 RDR2 to jest prawdziwe dzieło mistrza, ale według mnie przychylam się do zdania @Mr8lack . Oba te tytuły to prawdziwe perły wśród gier :)

8

@Ojciec5tkidzieci Za stówkę mogę się pofatygować, oblecieć parę grobów i pozapalać znicze. Tylko niech mi powie, o której dokładnie będzie i przede wszystkim gdzie, bo bez tego sprawa by się mocno skomplikowała :DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?