Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique na atak ;D Strzeliłby to ;)
1
Nie wytrzymam zaraz! Jak wy chcecie do cholery awansować, jak wy w 100% sytuacji zamiast strzelać to się kiwacie!!!!
0
Komar na atak! Cokolwiek, ale zmieńcie tego Depaya
0
Gavi czemu tak podałeś?
1
Strejlau po nas jedzie xD
0
Ktoś tu wygra. Pytanie: kto?
0
@Ysiek A kto wie? Może gdzie by wsadził łeb i byłby gol ;D
5
Araujo OBOWIĄZKOWO podstawowa jedenastka na następne mecze. Ustalanie składu powinno się zaczynać od niego.
0
Dobra na spokojnie. Jak nie Benfica, to Bayern zapłaci rachunek :)
0
@masq Ja oglądam ten mecz w trybie "Nie ważne jak, nie ważne czym, STRZEL to chłopie" xD
2
Kurde, dobrze gramy, ale mam złe przeczucie, co do drugiej połowy. W pierwszej za dobrze nam szło :) Mała we mnie nadzieja, że strzelimy, ale wierzyć trzeba!
1
Tu brakuje napastnika. Z nim Barca by już prowadziła
1
Dobra, dobra. Jeśli nie strzelimy, to tym bardziej będę czuł wkurzenie ;D, bo po raz pierwszy od dłuższego czasu nie zawodzimy w meczu o stawkę.
1
Wszystkie linie w formacji (oprócz ofensywy) grają dzisiaj na boisku. To dobra wiadomość, ale niech ktoś ku*** powie Depayowi, żeby brał udział w pressingu i podchodził do podania, a nie lata gdzieś poza zasięgiem
0
Dawać komara, on zje ich szybkością
7
Nie noż kur***!!!! Jak pech to po całości! Czemu poprzeczka!?
0
Depaya nie ma w tym meczu
4
jesteśmy bezzębni w ofensywie. Nie widzę tego w drugiej połowie
0
Wyniki trzech ostatnich meczów:
Bayern 5 : 2 Benfica
Benfica 6 : 1 Braga
Benfica 4 : 1 Pacos de Ferreira
Barca - : - Benfica
Barca 1 : 0 Dynamo Kijów
Celta 3 : 3 Barca
Barca 1 : 0 Espanyol
Jaki wynik typujecie?
0
@michaelson8 U nas wcale lepsze warunki nie będą. Całą noc ma lać deszcz.
1
@Pekhart
2:1 Barca - sercem
1:1/0-1 - rozumem
W każdym bądź razie stracimy gola :D
1
"Wilsooon! Wilson, przepraszam" - zawsze jak oglądam KS i patrzę na piłkę z tyłu :D
4
@baartekk97 Płynął 6 dni w zimnej wodzie? :D No to chłop jest chyba łodzią podwodną, czy czymś podobnym, jak to wytrzymał. xD Choć z drugiej strony, nie wiadomo, jak zimna była ta woda ;D
1
@amanter Ja tam uwielbiam mecze w deszczu, a dziś dodaje on wyjątkowy klimat. Albo łzy zwycięstwa, albo szczęścia ;D
1
@rayr Postaw się w sytuacji takiego antagonisty. Pokonałbyś swego największego wroga, czy raczej pastwiłbyś się non stop nad nim i dałbyś mu możliwość jakiegoś zrywu? Rozumiem przekaz w filmach, ale uważam, że jest on strasznie irytujący i niepasujący do całości.
1
@Jakchcesz korzystam z tego, że jest jeszcze przed meczem i nie będzie robił mi teraz analiz ;D
2
Jak rozkładacie szanse na wynik meczu z Benficą? U mnie to:
wygrana: 30%
przegrana: 40%
remis: 30%
Dosyć wyrównanie, bo uważam, że może się tu stać dosłownie wszystko. Wiele będzie zależeć od nastawienia piłkarzy. Oby nam się udało, choć biorąc pod uwagę, że Benfica wie, że ma szansę na 2 miejsce, to będzie stawiać niemały opór.
Kluczowym aspektem w meczu będzie także umiejętne bronienie się przed kontrami, bo uważam, że to właśnie one będą najgroźniejszą bronią Benfici.
0
@czółkovsky Grają o to, kto zagra w pierwszym składzie :D
3
@Ojciec5tkidzieci Do końca miałem nadzieję, że Oberyn wygra. Niestety, Góry nie należy lekceważyć :)
5
Jest jedna rzecz, która w filmach mnie denerwuje ponad wszystko inne, a mianowicie pastwienie się nad swoim największym wrogiem przez godzinę, dając mu szansę na jakiś zryw, zamiast go unicestwić.
Dyskutowałem nieraz z kolegami o tym. Oni są zdania, że jeśli miałbyś przed sobą największego wroga i pokonałbyś go, to wówczas zamiast go dobić, to chełpiłbyś się tym i poniżał go non stop. To ja im na to, że nie. Jakbym miał przed sobą takie zagrożenie, to w pierwszej kolejności bym go unicestwił.
A wy co sądzicie?