Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rysiu ma wypisane w ulubionych xD
2
@Reden Kolejny analityk, strateg i taktyk ;D Coraz więcej tu takich na LR ;DDD
3
@DaPidejpi po co na to czekać? The winner is Lionel Messi, każdy to przecież wie.
1
@Coutinho007 Być może są tu tacy co w ogóle nie chcą zmian, ale oni swoją nazwę już mają [trolle]
0
@Transu96 Czyja wiem czy szkoda. Raczej wiedzą co dobre :P
0
@Transu96 Po jakiego kloca Ty tego Parejo zrobiłeś? xD
0
@Transu96 Na tyle meczy co zagrałem od początku, to może z 5 składów było z Van Dijkiem :P Wniosek prosty Van Dijk < Kimpembe
0
Poza tym:
na Twoim miejscu wymieniłbym Kevina na Bruno i kupił właśnie Kimpembe i Donnarummę. Nie ma lepszej obrony. Widziałbym jeszcze parę zmian, bo ja wolę zdecydowanie bardziej mobilnych zawodników ofensywnych. Razi mnie trochę Wayne, ale nie grałem nim i nie wiem czy jest dobry.
0
@Transu96 Brak Kimpembe każe mi uważać, że nie jesteś pro graczem Fify :P Van Dijk jest klocowaty, mój specjalny Insigne kręci go jak watę cukrową ;D
2
@jakub1906 Ktoś mu to zaproponował, a że panowie doszli do porozumienia i zaakceptowali przedstawione warunki kontraktu oznacza, że jak najbardziej te pieniądze po jego zwolnieniu mu się NALEŻĄ.
5
@macio_944 pełna zgoda!
7
@tristan87 wylew jak w Fifie xD
0
@Transu96 Nie chce mi się siedzieć niedzieli w Fifie. Poza tym oddali mi dzisiaj 4 mecze, więc czy jest sens czekać :D? Ja już nawet kwalifikacje następne zrobiłem i cały tydzień nie muszę do Fify zaglądać :)
1
@PatrychoO Jedyne co mogę Ci pokazać to Traap 86 xD
0
FUT champions ukończone. Ranga II, jak zawsze :(
3
@koksik2700 Moja babcia ma 87 lat i bezobjawowo przechodzi :)
0
@AmigoBlancos Problem w tym, że nie wyszło ;D
0
Kurde, słuchaj Luis. No głupio wyszło z tym Koemanem, ja wiem, ale daj spokój. Jego już nie ma, mógłbyś wrócić do nas.
7
@Emhyr Musi być głośno, żeby każdy myślał, że coś robią ;D
1
@jamesbond6 gdybym miał takie "pamiętne setki" wypisywać, to z jednego meczu mógłbym minimum z pięć takich podać. Wycofywanie do tyłu, ok, musi się to zmienić, ale akurat to jest najmniejszy problem obecnej Barcelony, bo nawet z tym, jak umiesz trafić w bramkę, to Barca byłaby dzisiaj bez problemu w TOP4. Ludzie, nie rozumiem o co wam chodzi. Czy wy naprawdę nie widzicie problemu ze zdobyciem choćby JEDNEGO gola, przy czym, to nie ma być gol z karnego? Czy wy naprawdę nie widzicie tych marnowanych na potęgę setek w meczu?
Tak, przywaliłem się do "pamiętnych setek", pytanie, czy wiesz dlaczego?
Bo tych "pamiętnych setek" w meczu jest multum i NIE MOŻNA, po prostu nie można tego tłumaczyć. Każdy gracz na boisku ma obowiązek oddać celny strzał na bramkę z 5m. Natomiast wycofywanie do tyłu, to inna sprawa.
Po pierwsze: zespół jest niedoświadczony i łatwo ulega presji przeciwnika, przez co oczywistym jest, że młodzik poda do tyłu, bo będzie bał się wejść w pojedynek z obrońcą.
Po drugie: Spójrz na nasze ustawienie w ataku, ono jest chaotyczne, absolutnie randomowe. Raz nikt nie zamyka akcji na dalszym słupku, nikt nie stoi by wsadzić nogę przy bliższym słupku, a raz tak. Tak być nie może. To musi być poukładane. Inaczej co z tym zrobisz? Nic.
My non stop gramy przeciwko autobusom. Tu dosłownie jest MUSEM wykorzystać nadarzającą się okazję, bo następna taka może szybko się nie zdarzyć. Twierdzisz, że problemem większym jest wycofanie do tyłu? No spoko, tylko nie mniej pretensji, że z przodu ciągle widnieje wynik 0.
Czy narzekam na współpracę Depaya i pomocy?
Owszem, ale uważam, że mając tak "napompowanych przez media zawodników", to jednak taki Gavi, mógłby wyręczyć Depaya w sytuacji z 3m. Czy tak dużo wymagam?
1
@PatrychoO Najlepsi przyjaciele z boiska :D
0
Jesteśmy na taki etapie, że nie powinniśmy pchać się w transfery rzędu 50mln i wyżej. To jest ten moment, by na nowo nauczyć się rozporządzać klubowymi finansami, by raz na zawsze pozbyć się obaw powrotów takich demonów jak: Cou, Greiz, itp. Pomyślcie, co moglibyśmy zdziałać na rynku dzisiaj, nie pchając się w wyżej wymienione transfery. Oczywiście, sytuacja klubu i tak byłaby tragiczna (bo w naszej kasie klubowej już wcześniej źle się działo), ale przynajmniej moglibyśmy śmiało obserwować najbardziej obiecujące rynki w poszukiwaniu obiecujących graczy (tych nieco bardziej rokujących).
Dziś stać nas na dobrych zawodników, ale nie najlepszych z młodszych roczników. Tacy wolą iść do Bayernu, Chelsea, City, dlaczego? Nie tylko dla projektu sportowego, ale przede wszystkim dlatego, że szybko będą tam w stanie osiągać "sukcesy", nie koniecznie do nich się przyczyniając, stanowiąc dodatek, który powoli ma zastępować miejsce doświadczonych graczy.
Barca dzisiaj niczego nie gwarantuje. To między innymi jest poważny problem, bo powoduje, że dany zawodnik zastanowi się pięć razy zanim podejmie decyzję, czy wchodzić w to, czy iść do bardziej usposobionego klubu. Uważam, że powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby wyszukiwać już za młodu talenty i dogadywać się z nimi, bo konkurencja jest naprawdę poważna i ciężko będzie tak z buta rywalizować z topem.
2
@Emhyr Czasem tych "ostatnich" podań jest za dużo
5
@Rewolucja123 "Ważne jest jednak zauważenie momentu, wejście w wolne pole, dostrzeżenie ruchu kolegi. Chodzi bardziej o to niż o bramki".
Chodzi mi o to zdanie. Czy nie jest tak, że my to potrafimy zrobić, ale jak przychodzi do oddania strzału, to osobowości takie jak Frenkie, Depay, Dest nie potrafią nawet wcelować w światło bramki? To jest naszym największym problemem. W ostatnich meczach:
Gavi - 3m. od bramki, efekt: piłka leci w trybuny, bo młody się za bardzo zestresował (Benfica)
Dest - 5m. od bramki, efekt: nie trafia na pustą, piłka leci ponad bramką (Real)
To są momenty, w których to MUSI być gol.
Uważam, że potrafimy stwarzać sobie okazje i doszukiwać się zabójczych podań, ale jak nie strzelamy na pustą, to nie ma co się dziwić, że wyniki są jakie są. To jest ta bezzębność. To jest tak jakbyś wziął jabłko do buzi, nie mając zębów xD Czym Ty chcesz je pogryźć?
Mecz z Benficą na spokojnie, gdyby wykorzystać dogodne sytuacje był do wygrania. "To są te detale", które decydują czy wygrasz, czy też nie, bo zawodnik klasy światowej, nie ważne, czy jest bocznym obrońcą, czy też napastnikiem, musi, po prostu musi strzelić gola z 5m. na pustą.
Pamiętajmy, że nawet jeden gol, jest w stanie zmienić późniejszy obraz meczu. Frustracja w drużynie narasta, kiedy widzą, że ich "ząb" się kruszy i nie potrafi dobić piłki do bramki.
;DD
0
@FafitFCB Embolo
0
@Rewolucja123 źle więc Ci się wydaje.
0
Panie Xavi, niczego nam bardziej niż goli nie brakuje.
0
@KrystianR Busi
1
No ludzie kochani
2
@dafik85 i jeszcze się dziwisz.. LM to puchar ogórków, a LE, to prawdziwe zawody ;D