0

@AntoniGaudi to samo miałem napisać xD

0

@Adi.Corp.Cule + Stoiczkow xD

10

Sukcesy zawodników 38#: Łukasz Fabiański @igor69 @kryhaa @JohnA

Legia Warszawa
Mistrzostwo Polski: 2005/2006

Arsenal
Puchar Anglii: 2013/2014

Indywidualnie
Najlepszy bramkarz Ekstraklasy: 2005/2006, 2006/2007
Najlepszy bramkarz Premier League wg FourFourTwo: 2014/2015
Złote Buty w Plebiscycie redakcji Sportu: 2006
Zawodnik sezonu w Swansea City: 2014/2015, 2017/2018
Zawodnik sezonu w West Ham United: 2018/2019
Piłkarz roku w Plebiscycie Piłki Nożnej: 2018

Może i w porównaniu do wcześniejszych bohaterów tej serii Łukasz ma mało sukcesów, ale pomimo tego jest jednym z moich ulubionych piłkarzy.

0

@MichuPlayPL jeszcze wszystko stoi. Zobaczymy później.

0

@escarabajo Dobra rozrywka jest dzisiaj nieoceniona ;D

0

@escarabajo oczywiście, uważam, że należy to zgłosić i takich karać, ale no bez przesady żeby to wszędzie umieszczać xD

0

@Bykunn takie rzeczy codziennie na świecie da się zaobserwować. W mediach, w tak olbrzymich ilościach, to tylko w ten jeden dzień ;D

0

xD Że też ludzie nie mają nic innego do roboty, tylko cykają zdjęcia osobom oddającym mocz w miejscu publicznym. Ciekawe, czy później się chwalą znajomym
- E Ty Marek, patrz no tutaj. Zrobiłem he he zdjęcie, jak chłop he he oddawał mocz
- Fascynujące. Prześlij mi.
;D

1

@Khajio Dzisiaj za taki wjazd z miejsca dostałby żółtą

1

@Comfortable_ Nie było jeszcze

0

@Bogan Nie oceniam całej inicjatywy, na pdst. wybryku jednostek. Uważam, że marsz powinien się odbywać, ale osoby, które dopuściłyby się zamieszek/rozrób powinny ponieś absolutnie najwyższą karę.

1

Sukcesy zawodników 37#: Jerzy Dudek @igor69 @kryhaa @JohnA Dudek dance przed wami ;)
Feyenoord Rotterdam
Mistrzostwo Holandii: 1998/1999
Superpuchar Holandii: 1999

Liverpool
Puchar Anglii: 2005/2006
Puchar Ligi Angielskiej: 2002/2003
Tarcza Wspólnoty: 2006
Liga Mistrzów UEFA: 2004/2005
Superpuchar Europy UEFA: 2005

Real Madryt
Mistrzostwo Hiszpanii: 2007/2008
Puchar Króla: 2010/2011
Superpuchar Hiszpanii: 2008

Indywidualne
Najlepszy bramkarz Eredivisie: 1998/1999, 1999/2000
Najlepszy zawodnik Eredivisie: 1999/2000
Piłkarz Roku („Piłka Nożna”): 2000
Piłkarz Roku („Sport”): 2000, 2001
Trofeum Alana Hardakera: 2003

1

@tomek8756 jaka okoliczność, taka bitwa pod Grunwaldem :D

4

@verdant zaryzykowałbym stwierdzenie, że był spalony ;P Nie zmienia to jednak faktu, że podanie cudne :)

0

@Danny Gaucho oby tym razem się nie poślizgnął...

8

Smutne jest to, że tak ważne dla nas święto jest często pretekstem do wyjścia na ulicę i zrobienia rozróby przez niektórych osobników. Z najwyższą surowością powinno się karać takie zdarzenia, bo godzą one w dobre imię Polski. Jakby nie patrzeć to wstyd, że z tak ważnego dnia, robi się dzień wandalizmu i wulgaryzmu

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie, niech pozostanie jak jest ;D

4

@dafik85 dawno tego tematu w sumie na LR nie było :D

5

@RobiS nieoficjalnie on tu ciągle krąży :D

6

Sukcesy zawodników 36#: Łukasz Piszczek @kryhaa @JohnA @igor69 dziś Polacy :)
Zagłębie Lubin
Mistrzostwo Polski: 2006/2007

Borussia Dortmund
Mistrzostwo Niemiec: 2010/2011, 2011/2012
Puchar Niemiec: 2011/2012, 2016/2017, 2020/2021
Superpuchar Niemiec: 2013, 2014, 2019

Indywidualne
Król strzelców Mistrzostw Europy U-19: 2004 (4 gole)
Najlepszy prawy obrońca Bundesligi według Kickera: 2010/2011, 2011/2012
Drużyna sezonu w Bundeslidze: 2015/2016, 2016/2017
Drużyna 100-lecia PZPN: 2019

Rekordy
Najwięcej występów w Lidze Mistrzów w barwach Borussii Dortmund: 54 mecze
Najwięcej sezonów w Lidze Mistrzów spośród zagranicznych piłkarzy Borussii Dortmund: 8 sezonów

5

@Pawel13sz to tylko takie jaja.

1

@joloskyy Elitka ;)

4

Sukcesy zawodników 35#: Manuel Neuer @igor69 @kryhaa @JohnA
FC Schalke 04
Puchar Niemiec: 2010/2011
Puchar Ligi Niemieckiej: 2005

Bayern Monachium
Klubowe mistrzostwa świata: 2013, 2020
Liga Mistrzów UEFA: 2012/2013, 2019/2020
Superpuchar Europy UEFA: 2013, 2020
Mistrzostwo Niemiec: 2012/2013, 2013/2014, 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021
Puchar Niemiec: 2012/2013, 2013/2014, 2015/2016, 2018/2019, 2019/2020
Superpuchar Niemiec: 2012, 2016, 2017, 2018, 2020, 2021

Reprezentacyjne
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwo: 2014
3. miejsce 2010
Mistrzostwa Europy
3. miejsce 2012
3. miejsce 2016
Mistrzostwa Europy U-21
Mistrzostwo: 2009

Indywidualne
Najlepszy bramkarz świata według IFFHS: 2013, 2014, 2015, 2016
Piłkarz roku w Niemczech: 2011, 2014
Gracz meczu według kibiców w meczu o finał Ligi Mistrzów 2013, przeciwko Borussii Dortmund.
Piłkarz roku w FC Schalke 04: 2007, 2009, 2010
Drużyna marzeń UEFA EURO 2012
„11” roku według UEFA: 2013, 2014, 2015
Najlepsza drużyna Bundesligi: 2012/13, 2013/14, 2014/15
Najlepszy bramkarz świata według FIFA: 2012/2013, 2013/2014, 2014/15
Złote rękawice Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii
Najlepsza „11” Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii
Najlepszy bramkarz Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii
Piłkarz roku wg „L’Equipe”: 2014
Złota Piłka (3. miejsce): 2014
AIPS sportowiec roku: 2014
AIPS Europe sportowiec roku – trofeum Franka Taylora: 2014
Drużyna sezonu w Bundeslidze: 2016/2017

0

@Dr_Cabasisi Które zdania odwróciłem kota ogonem? Czy, któreś ze zdań zmieniłem w trakcie dyskusji? Czy choć odrobinę zmieniłem słowa w pierwszym komentarzu? Mickiewiczem może nie jestem, ale jak widać ja czytam to co TY napisałeś w całości, a nie dopiero jak ktoś zwróci Ci uwagę.
W pierwszej swojej wypowiedzi czepiałeś się mnie o to że niby chce powrotu Alvesa do gry w Barcie, na co ja odpowiedziałem Ci, że nie chcę go GRAJĄCEGO. Widać, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. A co do pozostałych punktów:
- tak, powiedziałem, że jest za STARY na powrót do nas do gry
- powiedziałem, że cieszyłbym się z jego powrotu ale jako pomocnik Xaviego
„Jego powrót mnie jako KIBICA cieszyłby bardzo, ale patrząc z punktu DOBRA ZESPOŁU, lepiej jest w to nie brnąć, bo to czy się uda, czy też nie to czyste domysły, nic więcej. - skoro nie masz problemów z interpretacją, to powiedz mi, gdzie ja tu sugeruję, że chciałbym żeby grał dla nas?
Mało tego ponownie przedstawiam kolejny użyty cytat
"Uważam, że Alves powinien wrócić do nas, ale już nie jako piłkarz, tylko pomoc dla Xaviego" - ponownie zadaje więc powyższe pytanie. Tak, mówię, że jest za stary i nie powinien tu grać, co jest chyba jasne. Zaznaczam przy tym jednak, że powinien do nas wrócić, ale jako pomocnik Xaviego (tzn. osoba, która pomoże naszemu trenerowi w przygotowaniu naszych zawodników). Mówisz, że nie mam do niego odpowiedniego szacunku, bo co? Bo uważam, że już tu nie pasuje? Serio w Twojej opinii, to już oznacza, że ktoś nie ma odpowiedniego szacunku do innej osoby? To jakiś inny rodzaj szacunku? Zarzucasz mi chamstwo ukryte pod płaszczykiem uprzejmości/szacunku, więc gdzie takowe zaobserwowałeś w swoich jakże niesamowitych wnioskach? Czy stwierdzenie, że dany zawodnik jest już wystarczająco wiekowy, by nie dać tyle zespołowi ile dałby młodszy grajek, to jest dla Ciebie już chamstwo?
Widzę, że w jakiś sposób poruszając temat Alvesa uraziłem Twoją osobę. Masz inne zdanie i to widać od razu, ale czy właśnie dlatego, uważasz, że ktoś o odmiennych poglądach nie ma już szacunku do omawianej postaci? Zadaj sobie kilka pytań i odpowiedz na nie w domowej ciszy. Może dojdziesz do jakiś konstruktywnych wniosków i przyznasz, że się myliłeś. Dokonałem dla Ciebie krok po kroku interpretacji właściwej przedstawionych cytatów.


0

@BartqRKO ja już rang nie wbijam, tylko gram na pkt. :P Ale rzeczywiście taka sytuacja w przedstawionym przez Ciebie świetle, to byłby dramat.

1

@kuz na początku to chcę zrobić wszystko, żeby typa skarcić za to, ale jak widzę, że chłop ogarnia, to daje sobie spokój ;P Bardzo rzadko taki mecz mi się zdarza.

2

@Rewolucja123 Powiem wam szczerze, że pomimo tego, że gram w fifę od nastu już lat, to rzadko mi się zdarza mierzyć z takim typem gracza, a jeśli już, to wychodzę z meczu i nie tracę nerwów na tym

2

@kuz Oby tak było

0

@Dr_Cabasisi
"Uważam, że Alves powinien wrócić do nas, ale już nie jako piłkarz, tylko pomoc dla Xaviego" XD Wystarczy przeczytać dalej. Widzę, że nie poświęcasz za dużo czasu na zapoznanie się z tekstem, a fragment, który przytoczyłeś ma swą kontynuację dalej w podsumowaniu.
Czy cieszyłbym się z powrotu Alvesa? Tak, ale jako pomoc dla Xavego. - Taki wniosek po przeczytaniu całości wysnuwa się od razu sam.
Tylko, że jest pewien problem. Trzeba przeczytać CAŁOŚĆ.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?