Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Xavi ogląda wideo o rywalu? Wątpię, ale łudzę się, że tak, a to dlatego, że w Barcie coś trzeba dziedziczyć po ostatnich trenerach ;D
0
@masa11 Nie odnosząc się do pierwszego komentarzu, tylko do Twojego. Jest taka osoba, Flick ;DD
1
No to według mnie, skoro z Benficą masz finał, to w takim meczu uderza się z każdego kąta, a nie podanie tu, podanie tam, wycofanie, podanie tu, podanie tam...
0
@Encore PSG Real. Tylko to mnie w tym piłkarskim świecie teraz zadowoli.
0
Bayern 1 : 2 Augsburg
Bayern 3 : 0 Barca
Augsburg > Barca
Fakt, nie opinia.
0
@Emhyr Ze 130mln tylko 1/4 może pójść na cele inne niż spłata długu, więc no jest tak sobie :(
0
@Peciak o to to to właśnie. W dodatku żaden z nich nie daje gwarancji, że rozwinie się na tyle by być przyszłościowym "dyrygentem".
0
@barcelonaLM z każdym w obecnej formie przewidywane baty
3
Ludzie, piszecie o pozbyciu się połowy składu, ale wy mi teraz powiedzcie, jak wyobrażacie sobie pozbycie się ich? Rozwiązać ze wszystkimi kontrakty? Niewykonalne. Sprzedać? Nikt ich nie chce.
Jak chcecie się ich pozbyć?
0
@macio_944 2 lata lub duuuużo więcej
1
@Djzordon Możesz się mocno zawieść w przyszłości, no ale poczekajmy...
1
Ja wam tylko jeszcze coś uświadomię. W tym momencie podniecamy się, jaką to wspaniałą mamy młodzież, tylko że, żaden z nich nie gwarantuje nam, że w przyszłości będzie z niego dojrzały talent, żaden z nich nie gwarantuje nam jakości, a co najlepsze, za chwilę może się okazać, że tacy zawodnicy jak FDJ, Araujo znikną z tego klubu, bo będą mieli dość kompromitacji. Smutne jest to, że jedyny zawodnik, któremu na początku się chciało (Dembele), jest już jedną nogą poza klubem. Chcecie wywalić amigosów? Ja też po części chcę, ale obawiam się, że staliśmy się ich więźniami, bo to są JEDYNI zawodnicy z doświadczeniem, tak cenionym na LR, to są jedyni zawodnicy, którzy czasem coś szarpną, a jak młodzi wylecą z gniazda, to nie będzie kim grać, jeśli i amigosi odejdą. Jesteśmy w martwym punkcie. Myśleliście, że po odejściu Leo, nasza drużyna nabierze odpowiedzialności? Nic bardziej mylnego... zwróćcie uwagę co się teraz dzieje - nie ma Leo, to uzależniamy się od Ansu, zamiast nauczyć się gry zespołowej. Ja nie mówię, że nadziei nie ma, one są, ale tak nikłe, że praktycznie niezauważalne.
21
Prawdziwy kryzys dopiero teraz się zaczął. Straciliśmy dobre pieniądze z LM i prawdopodobnie nie uzyskamy awansu do przyszłorocznej edycji, co będzie wiązać się z tym, że stracimy kolejne pieniądze, popadniemy w większe tarapaty finansowe, a sportowo... osiądziemy pod mułem z dna najgłębszego jeziora. To koniec poważnej piłki w wykonaniu Barcy, staliśmy się Milanem 2.0
0
No to pora na zjazd HD :DD
1
Dobra, zaraz serwery padną, to ja tylko wspomnę, że było fajnie, dobrze się wszyscy bawiliśmy, następny rok będzie nasz. Trzymajcie się tam i pamiętajcie, że najważniejszym jest wyciągnąć wnioski z tego meczu! ;DDD
0
@revitaliv na niekorzyść Barcy zdecydowanie...
0
Serio, nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie, że trener Bayernu wpuścił młodzików na obronę żeby Barca strzeliła honorowego,a my nawet tego nie potrafimy zrobić xD
1
@Catalanian1991 ale Ty wiesz, że w LE na wiosnę polecimy w pierwszej rundzie? xD
0
@DaPidejpi uważam, że jak się nic nie poprawi, to ta absencja potrwa zdecydowanie dłużej...
35
Mówcie co chcecie, Koeman może i był fatalnym taktykiem, ale jedno powiedział słusznie
- ten zespół nie może mierzyć się z żadną topową drużyną.
Po wypowiedzeniu tych słów został zjedzony, ale czy teraz też uważacie, że nie miał racji? Gramy jak piz**, nawet kiedy już nie gramy o nic, nie potrafimy oddać strzału, to jest żałosne...
1
Do tyłuuuuu, taaaak! Jeszcze raz! Czy wy w ogóle wiecie, szanowni piłkarze, że gracie w LM?
2
@Lisek a to nie jest blamaż? Żebyśmy coś grali, a my prezentujemy totalne dno. Wolę dostać porządne baty raz w 1/8, niż w trzech meczach po 0:3
0
Barcelona Koemana (0:3)
Barcelona Xaviego (0:3 do 63minuty)
I to jest fakt ;DD
0
@VirtuoZ prędzej czy później to nastąpi. Mamy ponad 1,5mld długu i brak kadry na zdobywanie trofeów. Jedynym sposobem na zmniejszenie długu jest sprzedaż przyszłościowych zawodników, a to i tak nie starczy na pokrycie całego długu. Innej opcji nie ma i szejk prędzej czy później kupi Barcę...
1
@MesQueUnClub96 A oni grają dzisiaj?
0
@VirtuoZ 22/23 Od początku gra w LE
23/24 Brak występów w europejskich pucharach
24/25 szejk kupuje Barcę, bo z tego prawda jest taka, że inaczej wyjść się nie da...
0
@dafik85 bo w LE jest kilka drużyn (obecnie) o wiele lepszych od Barcy
0
@SebeQ12 Nie, ale jak na razie nie ma żadnej różnicy między porażką Koemana z Bayernem (0:3), a tym meczem (0:2 do 52 minuty)
0
Jak my mamy z kimkolwiek wygrać, jak tu nikt w bramkę trafić nie umie!?
0
@fart jesteśmy Barcą, mamy obowiązek wygrywać