Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@takisobiektos widocznie zbyt dużo niewygodnych informacji :D
1
No, a ja pamiętam te dyskusje, że nikt nie pokona Messiego w ZP, a jak tak dalej pójdzie, to @BarcaInfo będzie samodzielnym liderem. :DDD
0
Kibice Legii szykują się, by zmotywować swoich piłkarzy. Ciekawe, czy zadziała ponownie? :DD
1
Wszyscy już wiemy kto wygrał. Nie ma niespodzianki, żyliśmy w błędnym przekonaniu, że coś może się zmienić, ale to wszystko na nic. Potężny lider znowu przyćmił wszystko. :DDDD
0
@ProMILs @DaPidejpi też bardzo dobrze wypadł. Gratuluję również.
1
@MesQueUnClub96 Czekamy więc na analizę :D
25
Bardzo dobrze mi się słucha użytkownika @Janiama. Gratuluję fajnej wypowiedzi.
1
Kiedy wpwelement? ;DD
0
Głośniej Xavi, bo prawie nic nie słychać
1
@MesQueUnClub96 screen zrobiony :)
0
@koziar Albo Pique
1
Nie wiedziałem, że przez ostatnie parę miesięcy rozmawiałem z samym Xavim. Czuję się spełniony!
3
Najpierw Iniesta, teraz Xavi, ale my mamy potężne nazwiska wśród użytkowników LR.
1
@MesQueUnClub96 masz mój głos za rok
0
Wiesz, tutaj każdy ma teczki na każdego, także uważaj co mówisz w sieci, bo może to do Ciebie wrócić w najmniej oczekiwanym momencie :DDD
0
@Rewolucja123 141 dokładnie :)
4
Skoro Lewy nie wygrał, to zwycięzcę @BarcaInfo już znamy. Możemy się rozejść.
4
Lewy 6! Większe escalando niż na gali ZP.
1
Szukajcie w tle złotego andruta. :D
2
@Mario96w Wszystko, tylko nie sernik z rodzynkami.
3
Misja na ten tydzień: pokonać Sevillę i zakończyć ten rok nową nadzieją! Oby się udało!
1
@WisniaKala Właśnie wręczają :D
0
@Woland10 Dla nas i tak jesteś najlepszy ;DD
0
W sumie to nic nie jest w tej kwestii pewne. Według mnie Kylian i Haaland nie będą chcieli grać w tej samej drużynie, bo wolą być największą gwiazdą w swoim klubie, a nie jedną z.
Z drugiej jednak strony, gdyby dali się przekonać i występowaliby w Realu razem, to mam obawy, że mogłoby to się źle skończyć dla każdej innej hiszpańskiej drużyny, ale i nie tylko.
2
@DaPidejpi kiedyś w "sukcesach zawodników" napisałem wszystkie. Niestety, ze względu na zbyt dużo informacji, komentarz został usunięty :DD
3
@DaPidejpi kiedyś to były MECZE, a teraz, nie ma meczów
0
@Mixtape Nie no jedną bramkę minimum stracimy :D
6
@ArterkHD Dla mnie jest drugi, jeśli chodzi oczywiście o ten moment. Pierwszy to potężny belg z Realu. W historii absolutnie TOP1
0
Pomarańczowy Insigne w Fifie22 to jest kocur totalny. Cieszę się, że go zrobiłem, bo nie wyobrażam sobie teraz gry bez niego. Kręci wszystkich jak watę cukrową, poezja :D
0
@Colon CR7 i Benzema... ;D