4

@takisobiektos widocznie zbyt dużo niewygodnych informacji :D

1

No, a ja pamiętam te dyskusje, że nikt nie pokona Messiego w ZP, a jak tak dalej pójdzie, to @BarcaInfo będzie samodzielnym liderem. :DDD

0

Kibice Legii szykują się, by zmotywować swoich piłkarzy. Ciekawe, czy zadziała ponownie? :DD

1

Wszyscy już wiemy kto wygrał. Nie ma niespodzianki, żyliśmy w błędnym przekonaniu, że coś może się zmienić, ale to wszystko na nic. Potężny lider znowu przyćmił wszystko. :DDDD

0

@ProMILs @DaPidejpi też bardzo dobrze wypadł. Gratuluję również.

1

@MesQueUnClub96 Czekamy więc na analizę :D

25

Bardzo dobrze mi się słucha użytkownika @Janiama. Gratuluję fajnej wypowiedzi.

1

Kiedy wpwelement? ;DD

0

Głośniej Xavi, bo prawie nic nie słychać

1

@MesQueUnClub96 screen zrobiony :)

0

@koziar Albo Pique

1

Nie wiedziałem, że przez ostatnie parę miesięcy rozmawiałem z samym Xavim. Czuję się spełniony!

3

Najpierw Iniesta, teraz Xavi, ale my mamy potężne nazwiska wśród użytkowników LR.

1

@MesQueUnClub96 masz mój głos za rok

0

Wiesz, tutaj każdy ma teczki na każdego, także uważaj co mówisz w sieci, bo może to do Ciebie wrócić w najmniej oczekiwanym momencie :DDD

0

@Rewolucja123 141 dokładnie :)

4

Skoro Lewy nie wygrał, to zwycięzcę @BarcaInfo już znamy. Możemy się rozejść.

4

Lewy 6! Większe escalando niż na gali ZP.

1

Szukajcie w tle złotego andruta. :D

2

@Mario96w Wszystko, tylko nie sernik z rodzynkami.

3

Misja na ten tydzień: pokonać Sevillę i zakończyć ten rok nową nadzieją! Oby się udało!

1

@WisniaKala Właśnie wręczają :D

0

@Woland10 Dla nas i tak jesteś najlepszy ;DD

0

W sumie to nic nie jest w tej kwestii pewne. Według mnie Kylian i Haaland nie będą chcieli grać w tej samej drużynie, bo wolą być największą gwiazdą w swoim klubie, a nie jedną z.
Z drugiej jednak strony, gdyby dali się przekonać i występowaliby w Realu razem, to mam obawy, że mogłoby to się źle skończyć dla każdej innej hiszpańskiej drużyny, ale i nie tylko.

2

@DaPidejpi kiedyś w "sukcesach zawodników" napisałem wszystkie. Niestety, ze względu na zbyt dużo informacji, komentarz został usunięty :DD

3

@DaPidejpi kiedyś to były MECZE, a teraz, nie ma meczów

0

@Mixtape Nie no jedną bramkę minimum stracimy :D

6

@ArterkHD Dla mnie jest drugi, jeśli chodzi oczywiście o ten moment. Pierwszy to potężny belg z Realu. W historii absolutnie TOP1

0

Pomarańczowy Insigne w Fifie22 to jest kocur totalny. Cieszę się, że go zrobiłem, bo nie wyobrażam sobie teraz gry bez niego. Kręci wszystkich jak watę cukrową, poezja :D

0

@Colon CR7 i Benzema... ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?