1

1

@Kinginiesta będzie walczył

0

To wasza wina!!!!

0

@Sysia11 Pytanie, czy on w ogóle wyjdzie z tego cało? xD

0

@ProMILs Trzeba wezwać wiedźmina. On walczy z takimi jak Jaś w tym momencie xD

1

@barcowy1899 Nawet jak zrobią, to nie gwarantuje im to niczego. Nie takie plany już po zrealizowaniu okazywały się ruiną, choć szansa w tym przypadku jest niewielka.

1

Nie no z tym Kapelą to prawda? :D Stano, coś Ty uczynił, że inni go zauważyli... Przecież chłop pomylił odwagę z odważnikiem xD

8

Nie dobrze...bardzo nie dobrze

0

@dzagos A czemu akurat te? :D

0

Jakie kraje połączylibyście żeby otrzymać jeden idealny dla siebie pod różnymi względami?

0

@4drian0 Komentarz usunięty

4

@Kusco15 Serio nie wpadłeś na to, że nie oglądam obecnie, bo zauważyłem wcześniej, jak manipulują? xD Nie będę się z Tobą kłócił, bo Twoje ostatnie komentarze pokazują, że w tej sprawie jesteś zabetonowany i do żadnych wspólnych wniosków nie dojdziemy. Jeżeli lubisz, to oglądaj TVN/TVP, przecież nie mówię Ci żebyś tego nie robił, ale pozwól mi mieć w tym temacie swoje zdanie i wyrażać je.

3

@Kusco15 W sumie, jak czytam niektóre argumenty broniące telewizji A lub B, to tak, jestem "oświecony" i cieszę się, że nie mam obecnie nic wspólnego z TVN i TVP. Mówić, że tu kłamią, a tam nie, to przejaw celowej ślepoty na uczynki swojej ulubionej telewizji, taka jest prawda.
Nie oglądam obu stacji. Tak jak wyżej wspomniałem, cieszę się, że nie mam z nimi nic wspólnego, ponadto, uważam za dziwne zjawisko, oglądanie jednych jak i drugich, w przypadku absolutnej niezgody, co do wygłaszanych przez nich opinii/informacji. Skoro np. nie pasują Ci fakty na TVN, lub wiadomości na TVP, to po co je oglądasz? Dla informacji? Żeby wiedzieć co się w kraju dzieje? Przecież są fałszywe, zmanipulowane, więc nie mogą zapewnić rzetelnych danych.
Widzę jak obie stacje manipulują, nie udaję. To moje zdanie. Jedni jak i drudzy naginają informacje, tylko że obóz A robi to nie kryjąc się z tym,a obóz B trwa w błędnym przekonaniu, że wciąż według wszystkich są niezależnymi mediami. Obie stacje to rak telewizji, mający na celu oczerniać przeciwne partie polityczne.


0

@Messibestplayerintheworld Niech biorą Desta, a nam oddadzą Azpiego. :D

1

@trolownik No i był przez parę meczy

0

@dniel Widzę, że temat dla niektórych w dyskusji warty kłótni. xD Ludzie, i w jednej i w drugiej kłamią na potęgę. Szczytem totalnej ślepoty jest twierdzić, że tu kłamią, a tam nie. Po prostu wpisujecie się w ich ton w jakim nadają i już, dlatego jedni oglądają tych, a inni tamtych. Bez względu na to, kogo oglądacie z tej dwójki, jesteście w jakimś stopniu okłamywani.
Oczywistym jest, że jedni jak i drudzy stoją za swoją partią i będą manipulować tak, by stawiać swych przeciwników w złym świetle.

3

@Rewolucja123 Licznik to chyba niedługo wywali poza skale. To chyba te mityczne boty :D

5

Prawie 6k osób, no nieźle :D A serwery stoją jak stały

0

@DaPidejpi Po prostu wiara w sercach kibiców odżyła, kiedy usłyszeli o Ferranie :D

5

Ten transfer Ferrana musiał chyba poruszyć tak tą stroną, bo rzadko o tej godzinie widuję ponad 4300 osób online na stronie. :D

0

@Songo91 Nie, bo zaraz wciśnie jakiś kit swoim wyborcom i nastroje się im poprawią.

1

@ElKamil Więzień Azkabanu. Zdecydowanie najlepsza część, głównie dlatego, że skupia się na innym problemie, niż w pozostałych, gdzie zawsze wpychany na siłę jest Voldemort. Mi osobiście bardzo podobała się ta część + klimacik jest, gdy dochodzi do starcia z wilkołakiem :)

0

Nie rozumiem zachowania Sousy. Najpierw gada jak to u nas dobrze, a potem siuuuu gdzie indziej. Porzuca drużynę przed najważniejszym wyzwaniem i ucieka tłumacząc to tym, że otrzymał lepszą ofertę, i że mamy czas by wszystko poukładać. Mocno się na nim zawiodłem.

7

@Djzordon No tak, będąc graczem PSG miał powiedzieć, że Real wygra? Coraz dziwniejszy ten świat...

1

@KrwawiaceoczyVEB nie chodziło mi o herby, tylko o komentarze ;D

11

Prawie 3900 osób online? Meldować się! Zaraz zobaczymy, ile tak naprawdę nas jest :DD

1

@Rewolucja123 To Twoje zdanie :) Moje jest inne. Nie rozumiem czemu stawiasz w tym sezonie Albę ponad Araujo w kwestii dawania drużynie więcej. Co do pozostałych - oczywiście, wpływ Gaviego i Busiego jest ogromny, ale nie powiedziałbym, że dają więcej, no ale cóż, to moje zdanie :)

0

No co za zouza no. Ucieka przed barażami

3

@Rewolucja123 Szczerze? Gdyby to wszystko zburzyć i jeszcze raz zbudować, to on powinien zarabiać najwięcej, bo jako jedyny pokazuje, że wolą walki na boisku można wiele zdziałać, na pewno wiele więcej, niż gdybyś stał i godził się na to co robią z Tobą przeciwnicy. No ale znajdujemy się w sytuacji jakiej ciężko zaradzić. Zawodnicy typu Cou, Umtiti (kompletnie zbędni) zarabiają xx mln. więcej i czerpią z nas jak najgorszy pasożyt i nic nie da się z tym zrobić.
Na obecne realia uważam, że Araujo powinien dostać podwyżkę (nie ogromną), ale powinien dostać, bo według mnie i raczej większości, jako jeden z niewielu w pełni wywiązuje się ze swoich zadań i śmiało mogę zaryzykować stwierdzenie, że gdyby nie on, to dzisiaj Barca miałaby z 6pkt. mniej, a więc robi on widoczną różnicę w defensywie (ale i nie tylko tam xD) .
Podsumowując, uważam, że Araujo to obecnie nasz najlepszy zawodnik i powinien dostać podwyżkę.

0

Zobaczymy jak to będzie. Życzę mu wszystkiego najlepszego w barwach naszej drużyny. Nie będę ukrywał, że wiążę z nim nadzieje na lepszą grę Barcy. Powodzenia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?