Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dlaczego my zawsze musimy dostać po tyłku, żeby potem ogarnąć, że trzeba coś zacząć grać!? To jest absurdalne co się dzieje, no ale cóż tak bywa
1
@ElKamil co do wszystkich... :D
1
No jest dobrze, chłopaki dobrze grają, myślę, że będzie dobrze i w ogóle pozdrawiam wszystkich. :D
1
@Janiama 1:0 Barca wygra
0
Niech go wezwą, proszę :D Darmowy uścisk dłoni prezesa za to będą mieli :D
0
@Joshi @taris @Katalonbar @Ibarbo69 Widzę, że czujni jesteście Panowie. :D Bardzo dobry traf
1
Panie i Panowie, co ta za zawodnik?
-jestem Hiszpanem
-gram w klubie spoza TOP3 la liga
-gram jako środkowy pomocnik
-jestem prawonożny
-awansowałem do fazy pucharowej LM
0
@Minotaur To ja może prościej to ujmę
Leo, Xavi, Iniesta > wszyscy inni :D
0
Co to za zawodnik?
-jestem Anglikiem
-gram w linii ofensywnej na lewej stronie
-obecnie jestem zawodnikiem drużyny spoza TOP5 w angielskiej lidze
-grałem tylko dla jednego zespołu (oprócz reprezentacji)
-jestem prawonożny
-w reprezentacji nigdy nie strzeliłem w jednym roku 5 bramek, choć dwukrotnie byłem blisko
1
@jacobFCB Raczej Haaland
4
@Pawel13sz No on taką gadkę zawsze wali na początku w każdym klubie, dlatego by mnie to nie zdziwiło :D
4
Ciekawe czy Morata przychodząc tu zacznie swoją gadkę od "zawsze chciałem grac w Barcelonie, to mój klub, któremu kibicowałem od dzieciństwa :D"
2
@Pawel13sz @MesQueUnClub96 @vangoor @FCB_dimiC bardzo dobrze :)
1
Co to za zawodnik?
-Jestem Hiszpanem
-Grałem w takich krajach jak: Hiszpania, Anglia, a obecnie Włochy
-Jestem wysokim napastnikiem (190cm.)
-Reprezentowałem barwy pięciu klubów w najwyższej lidze
-Wygrałem:
dwa razy ligę mistrzów
dwa razy mistrzostwo Hiszpanii
dwa razy puchar króla
superpuchar Hiszpanii
superpuchar Europy
klubowe mistrzostwo świata
dwa razy mistrzostwo Włoch
trzy razy puchar Włoch
dwa razy superpuchar Włoch
puchar Anglii
mistrzostwo Europy U-21
mistrzostwo Europy U-19
-Zostałem nagrodzony dwoma złotymi butami, ale każdy z nich został zdobyty na wyżej wymienionych mistrzostwach U-21 i U-19
0
@Momals11 Dziwne masz te marzenia xD
5
@FC1899Barca Chciałbym mieć 1000+, a najlepiej 1500+ rozwaliło mnie :D
0
Co sądzicie o transferze Moraty do Barcelony? Widzicie w nim jakieś nadzieje na poprawę naszej ofensywy?
1
@Hubsao Pracowałby jako tłumacz
0
@Sau_Ron Widzę, że Kimmich jak na razie pojawia się najczęściej :D
0
@RosjaninBut Środek pola by śmigał wtedy, ale pytanie co z obroną, przy wyborze nierealnej opcji? :D
0
@Pawel13sz Bo wybór byłby oczywisty ;D
0
@Sau_Ron Zdania jak widzę podzielone :D
0
Możecie wziąć tylko dwóch z nich. Kogo bralibyście do Barcy, gdyby było to możliwe?
Alphonso Davies
Jose Gaya
Cesar Azpilicueta
De Ligt
Timo Werner
Marcos Llorente
Franck Kessie
Raheem Sterling
Kevin De Bruyne
Sadio Mane
Joshua Kimmich
Dayot Upamecano
0
@KibicBarcy84 Przecież napisałem, że nie wyobrażam sobie, że zrezygnowałby z tego kontraktu, że optymizm w tej sprawie u mnie jest absolutnie zerowy. Nie obwiniam go za to, że dostał taki kontrakt, tylko podkreślam, że mając go, on stąd się nigdzie nie ruszy, bo tu nie musi nic, a i tak jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w całej Europie. Ma przysłowiowe "życie jak w Madrycie" i byłby dzbanem, gdyby od tak sobie to odpuscił. xD Nie wiem czemu ma służyć Twój komentarz, ale spójrz dokładnie na mój pierwszy w tej krótkiej dyskusji i przeczytaj go jeszcze raz.
1
@Explode No przecież żartuje sobie :D
0
@masq Przecież nasz podstawowy skład nie ma tylko ofensywy i Busiego, a tak wszyscy są
0
Kurde, szkoda że nie wpadła ta przewrota Luuka. Ale byłaby brameczka!
2
Luuk dzisiaj zadziwia. Nie spodziewałem się tego po nim ^^
2
No i co hejterzy!? Potężny Luuk daje nam prowadzenie i tym samym ucisza tych, którzy w niego nie wierzyli. ;D
0
@kamilop Rywal również jest mocno osłabiony. Gramy z Mallorcą do jasnej cholery, nie z Atletico.