0

Jakich dwóch piłkarzy wskazalibyście, że są najlepsi obecnie na świecie w poniższych formacjach?
-Bramkarz
-Defensywa
-Pomoc
-Ofensywa

2

@Pawel13sz Ciężko stwierdzić. Nie mam jakiejś pojedynczej lubianej osoby. Wszystkich obecnie traktuje tak samo, czyli z obojętnością.

0

@Suzu Pewnie idzie farmić itemki w jakiejś gierce

0

Pytanie:
Jaką Barcę wolelibyście oglądać?
Defensywną, czy ofensywną?
Grającą z kontry (czego u nas nigdy nie zobaczycie, przy obecnych realiach)
Czy męczącą bułę po szerokości boiska?

I drugie pytanie:
Obecnie, jaki styl uważacie, że Barca powinna stosować?

1

@agrad0 Że trzeba ich wymienić, to się zgodzę, ale jestem zdania, że z odpowiednią taktyką, to oni spokojnie starczyliby na 3/4 drużyn LL. Problem jest taki, że żaden z poprzednich trenerów (i jak na razie obecny według mnie) nie umieją takowej zastosować.

2

@patrykzmc2000 Christo to jest gość :D Ja bym go z chęcią widział, jako motywatora naszej Barcy xD

0

W sumie, to nie rozumiem opinii wygłaszanych tu przez niektórych użytkowników. Poczynając od Dembele, po rozwiązujący się worek z bramkami, gdyby przyszedł tu Haaland. Nie wiem dlaczego wielu do tej pory uważa, że transfer (nawet jakiejś supergwiazdy) miałby cokolwiek zmienić. Zawodzimy po całości, prawda? Nie istniejemy w Europie, prawda? Gramy bez polotu, z pojedynczymi przebłyskami, prawda? To wyjaśnijcie mi proszę, jak jedna osoba, w postaci dajmy takiego np. Haalanda, miałaby zmienić naszą grę o 180 stopni, skoro drzazga tkwi w szkielecie konstruowanych akcji? Dajmy przykład Mbappe:
Jestem pewien, że po przyjściu do Barcy, jego kariera ległaby w gruzach, dlaczego?
Bo to piłkarz bazujący na szybkości, której w naszej grze nie ma za grosz
Dajmy przykład Haaland:
Diabelsko skuteczny zawodnik
Jednak tu też uważam, że nie wypali on tu, bo żeby miał jak te gole strzelać, to potrzebuje non stop być w centrum zwieńczenia akcji, a u nas to centrum jest strasznie nieokreślone.

Mówicie o Dembele, że jest słaby, a ja postrzegam to trochę inaczej.
W pierwszej kolejności pragnę zaznaczyć, że winą za to co się dzieje należy obarczyć osoby ściągające go do Barcy, bo z daleka zauważyć można było, że absolutnie nie pasuje do prezentowanego przez nas stylu. On jest szybkościowcem, osobą żyjącą z kontr i płynnego, dynamicznego rozwoju akcji. Nic więc dziwnego, że u nas się nie sprawdza (choć w mojej opinii i tak dziwię się, że uratował nam wiele spotkań), bo kontr u nas nie ma. Nie jesteśmy Realem, który po przechwycie piłki cały momentalnie rzuca się do ataku. A jeśli już przy Królewskich jesteśmy, to idę się założyć o przekonanie, że gdyby tam trafił, to migiem stałby się kluczowym graczem, bo mógłby znowu w pełni korzystać ze swych atutów.

Uważacie, że wina zawsze leży w zawodnikach. Nie spojrzycie na to inaczej, bo przecież skoro u nas się nie sprawdza, to znaczy, że jest SŁABY i niech się pakuje i idzie, bo nasza (obecnie potężna Barca) jest dla niego za wielkim klubem. Nie udźwignął chłop presji, (jakby jakaś w tym momencie na nim była xD).

Żebyśmy się zrozumieli -
Nie kieruję tego komentarza do wszystkich użytkowników, tylko do pewnej grupy, która akurat wyraża kontrujące mą wypowiedź zdania. Ja wiem, że wielu z was żyje nadzieją, że to wszystko się odwróci, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale prawda jest taka, że sami jesteśmy sobie winni. Teraz tylko płacimy za nieostrożność i lekkomyślność w niektórych sprawach, jakimi wykazywaliśmy się przez ostatnie lata.
O skrajnych przypadkach:
Tych kontraktów nie skonstruowali sobie sami piłkarze. Ktoś musiał przedstawić im taką opcję, ktoś musiał dowalić milionami i na końcu się zgodzić, a zawodnik ostatecznie albo przystaje, albo nie na warunki proponowane w umowie. Skoro klub mu zaproponował grube siano, to chłop był zadowolony i nie przypuszczał, że jego pracodawcy może być nie stać później na inne akcje, a już w szczególności, zawodnik nic nie jest klubowi WINIEN, nie musi obniżyć swojego wynagrodzenia - może, ale nie musi.

Uffff... chyba wyjaśniłem to niektórym. :D Dobrej nocy.

1

@DonAndrzejos Raczej Madryt, po tym jak 3/4LR wieszczyło ich odpadnięcie, a to my pożegnaliśmy się z turniejem xD

2

Czy coś się zmieniło moja kochana Barco? Czy smutków oszczędzisz nam kibicom? Śpieszmy się kochać trenerów, tak szybko odchodzą ;DD

1

@Momals11 Dopisz jeszcze odpadnięcie z SPH :D

2

Prawda jest taka, że każdy inny rezultat niż porażka, byłby dla nas miłym zaskoczeniem. Gramy w tym meczu słabo, bez pomysłu, bez taktyki, chaos, dezorientacja, tak można opisać dzisiejsze widowisko w naszym wykonaniu. I nie marudźcie, że karny Alby nieprawidłowy, on był jak najbardziej prawidłowy.
Teraz widzicie chyba jaka jest różnica między nami, a np. Realem. To, że w bezpośrednim starciu było mniej więcej po równo, to nie znaczy, że w całokształcie jest tak samo. Przypominam, że dwa razy z nimi przegraliśmy, czy były to wyrównane spotkania, czy nie, to należy wziąć przede wszystkim wyniki końcowe, a te dla nas są negatywne.
Oni potrafili wygrać na luzie z Bilbao i większością drużyn LL, my nie, dlatego nie mówcie mi, że jesteśmy równi ich sile (bo takie głosy się czasem tu pojawiają)

0

Zmiana na Frenkiego absolutnie fatalna. Mam wrażenie, że od tamtego momentu coś się popsuło.

1

@Marik1234 nikt z nas nie doczeka tych czasów :D

0

@Rewolucja123 A gdzie on pracuje w Barcie?

0

Napoli już się szykuje ;D

2

Wygląda na to, że nas wypraszają z każdej imprezy nim ta w ogóle się zacznie XDD

2

@Roobo
"Jesteśmy w takiej sytuacji że nie jest on nam do niczego potrzebny.
Oczywiście podniósł by poziom gry ale to nie jest na ten moment potrzebne."
Już samo to, że podniósłby poziom gry, powinno dawać mu miejsce w następnych meczach. Tracimy wiele punktów w meczach, a żadna przyszłość Barcy nie jest pewna. Pomimo poprawy naszej gry ciągle jestem daleki od stwierdzenia, że na koniec będzie TOP4

5

Potężny Belg aktualnie, to TOP1 na świecie i niech mi tu nikt nie wyjeżdża z Neuerem. Gdyby nasz MATS miał teraz taką formę, to TOP4 mielibyśmy z zamkniętymi oczami.

1

@macio_944 no nie dziwię się. Z jakimś tam Realem, to w demo można pyknąć, ale na najlepszych, to trzeba pełną wersję kupić.

1

@macio_944 Kurde, a już myślałem, że to pełna wersja

2

@macio_944 przecież ma opcję "powtórz mecz"

1

@Kitek1640 Niestety, ten wiek już daaaawno za mną :(

7

Bilbao, Ty słuchaj. Oszukałeś 40 milionów polaków!

1

Wnioskując po niektórych komentarzach mogę przypuszczać, że w czwartek przejedziemy się po Bilbao, skoro jest takie słabe :)

2

Inaki, słuchaj. Ja wiem, że Ty lubisz grać w piłkę, że Hiszpania Tobie odpowiada, ale tego już za wiele. Co ja Ci mówiłem przed meczem z Realem? Żebyś gryzł trawę i im nie odpuszczał. Ja wiem, że grasz z ogórami w składzie, ale to nie zmienia faktu, że w meczu z Barcą, Ty nagle dostaniesz skrzydeł i władujesz nam parę bramek. Słyszysz co ja do Ciebie mówię? Weź się w garść i pokaż Realowi, że na pucharku łapek jeszcze długo nie położą.

0

@avexavi No tak... wiedziałem, że podkreślenie nie zadziała ;D

1

No szkoda wielka. Jak na ten moment Real ma Superpuchar, ligę i... oby nic więcej. Podkreślam "jak na ten moment", żeby mi tu się nikt zaraz nie spruł, że jeszcze tyle meczy przed nami :)

1

Było już dzisiejsze wydanie "ESCALANDO!"?

0

@yoodash za późno...

0

Jaki był według was najładniejszy strój w jakim zagrała Barca?
Jak dla mnie pomarańczowo-żółty. Bardzo mi się podobał, choć wiem, że wielu nie podziela tego zdania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?