Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore A gdzie pozostałe 1035 osób online? :D
1
Ludzie, na tej LR nikogo nie ma! :D
0
@dariooo Spokojnie, dosyć często zdarza się, że im przyznają.
0
jakich DWÓCH piłkarzy wybralibyście do Barcy, gdyby było można. Drugi zestawik :D
-Gabriel Jesus
-Leon Goretzka
-Marco Reus
-Lorenzo Insigne
-Kalidou Koulibaly
-Jules Kounde
-Dusan Vlahović
-Vinicius Jr.
-Haaland
-Robert Lewandowski
-Thomas Muller
-N'golo Kante
-Paul Pogba
-Bruno Fernandes
-Kingsley Coman
-Nicolo Barella
1
@Barca1992 Darmowy uścisk dłoni prezesa ;DD
0
@Rust_Cohle Nie, Pan @lukaszbarca15 zgadł bardzo dobrze
0
@lukaszbarca15 bardzo dobrze :)
0
@MateuszJrk Ta data jest konkretna. Skoro napisałem tak, to znaczy, że musi być nie daleko od tej daty
0
Co to za klub?
-zostałem założony przed 1970 rokiem
-najlepszymi graczami roku w klubie w większości byli Anglicy
-wygrywałem puchar Europy i puchar Europy mistrzów krajowych
-moje barwy to czerwono-białe
???
Może kto zgadnie :D
2
Jak ja chciałbym aby tacy zawodnicy jak Cou i Umtiti odeszli z tego klubu, bo mam już dość tego, że pierwszą moją myślą o obecnej Barcie jest to , że oni wciąż tu są i pasożytują na nas. To tylko dwie osoby, a tak dużo od nich zależy...
2
Przy tym płaczą prawdziwi mężczyźni :DD Przeżyjmy to jeszcze raz
11
Ale bym chciał sobie obejrzeć, jak Barca podnosi puchar LM, ahh (oczywiście w przyszłości) Te uczucie jest niezwykłe
0
@karci0 Podziel się ze dwoma :P
1
@Adi123456789 No takiego kabanosa to bym sobie zjadł, ale niestety, pustki :D
1
2:00 w nocy, a ja bym sobie coś zjadł. Tylko co?
4
@Mula Wiara czyni cuda. Ja jednak jestem bardziej na to, że raczej się nie uda. Nie nastawiam się na to jakoś. W przyszłości wolę się miło zaskoczyć, niż mocno zawieść.
1
@Pawel13sz Nie no Luis, jak mogłeś o nim zapomnieć ;D? Jak sobie pomyślę, co czasem wyrabiał, to aż chciałbym znowu pooglądać te dawne meczyki z nim w roli głównej.
1
@taris dokładnie, gratulacje :)
2
@Pawel13sz Nie, ale skubany upierniczył mnie kiedyś w nogę, tak że nigdy tego nie zapomnę xD
0
Dla tych, którzy jeszcze nie śpią:
Co to za zawodnik?
-jestem Anglikiem
-jestem napastnikiem
-jestem lewonożny
-w swojej karierze w premier league grałem dla trzech potęg (z zaznaczeniem, że nie tylko!), lecz po trofea sięgałem tylko z dwoma z nich
-obecnie gram dla drużyny w A-league
???
6
@Adi123456789 tak, ale jak pomyślę sobie, że pewne koło wydarzeń musi się domknąć (jak wracają do gry jedni, to z automatu kontuzji doznają drudzy w naszym klubie xD), to będę miał koszmary.
4
Czyli mówicie, że Araujo może wylecieć na kilka miesięcy? I z tym niezbyt pozytywnym akcentem mam pójść spać? Do czego to doszło...
0
@patrykzmc2000 Lukk De Jong poza Barcą? To tak traktujemy króla? No ładnie...
1
@Kwiatek67 W teorii szansę ma każdy. W praktyce, z obecną grą niestety nie. Pierwsza rudna dla nas może się okazać ostatnią.
2
@Bobo25 ciężary panie Bobo, ciężary
0
Dobra Dembele, pokaż, że jesteś wart tego, co żądasz.
0
Mam nadzieję, że Komar dziś ugryzie przeciwników xD
0
No i jest Pique :D
2
Nawet taki Griez musiał nas ratować rok temu. Ja przypominam, że wtedy też było nie za dobrze, ale mieliśmy kogoś, kto odmienił losy meczu w końcówce. Dziś nikogo takiego nie mamy, no ale zobaczymy co wydarzy się w drugiej połowie tego meczu.
11
Tak się właśnie kończy, jak oszczędza się Leo w takich meczach, nie ma kto ratować :P