Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle Dobre zestawienie
0
@Hanok No dobra, ale co dalej? Powtórzy się i znowu zapomnieć? Postępując tak, nigdy nie wyjdziemy z tego powalonego koła.
1
Kto według was dzisiaj na plus, a kto na minus? Takie trzy persony po jednej, jak i po drugiej stronie.
-
-
-
+
+
+
1
@Adi123456789 Okradają go Adi. Boli ich jego wielkość :D
0
@amanter Podziwiam Twój optymizm ;DD
1
@amanter Wiesz, akurat ta lokata ich, jest dla nas bardzo złowróżbna, bo to z nimi będziemy bić się o TOP4 na koniec (przynajmniej na razie tak to wygląda), a coby nie mówić, może i grają źle, ale i tak dwa razy lepiej od nas. Nie widzę żadnych szans w bezpośrednim starciu z nimi.
1
@Bunk420 W Betis prędzej uwierzę. Z Atletico, to nie sądzę, żeby wypuścili minimum te czwarte miejsce.
1
Kurde, czemu na czwartym miejscu musi być akurat Atletico?! To jest najgorsze co może być dla nas obecnie, ehhh...
0
@Hanok Obecnie żaden piłkarz klubu FC Barcelona nie potrafi minąć kolesia z kanałem.
2
No nie wiem. Szczerze, to mam mieszane odczucia co do postępu tej drużyny. Niby styl gry się lekko poprawił (delikatnie), ale wyniki, sportowa dokładność, konkretność taka sama jak za Koemana, Setiena, Barjuana xD, czyli tak jakby jest trochę jak było. Oby się poprawiło, bo mam wrażenie, że nawet lekko nie nadgoniliśmy dobrych europejskich drużyn, nie mówią już o najlepszych.
1
@Hanok a co, mamy skład samych Messich, żebyśmy mieli ich ośmieszać? ;D
1
@Kamiloza91 Jaaa
2
@Rewolucja123 Barjuan? TOP :D
Szczerze, to wyniki Barjuana biorę w ciemno, jeśli tak owocowałaby jego gra. xD
0
@Survier Inna sprawa, że to wszyscy dookoła robili z niego supergwiazdę. Zobaczył to i taką się poczuł.
1
No i tak się wygrywa z dziewiętnastą drużyną w tabeli. Do przodu Barco!
0
@kaamil1910 O i Real ich pokonał 4:1 ;). Ja rozumiem, że lubią utrudniać grę lepszym drużynom, ale mówimy o 19 zespole LL, jeszcze raz 19! ;D
2
@kaamil1910 D.Alaves-Villarreal 2:5
D.Alaves- Betis 0:4
:D
1
@Emhyr Dokładnie tak samo uważam.
Cierpliwość wynikała tu z tego, że za nic w świecie nie potrafiliśmy rozwinąć akcji, a nie dlatego, że tak chcieliśmy. Na siłę znalezione pozytywy.
1
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkk! Mamy to, mamy to Panowie! Ciężkie 3pkt, z ciężkim przeciwnikiem!
1
Bójmy się wielkiego Alaves! Szybko Lenglet, wchodź, bo jest gorąco!
0
@NismoFCB Tak, i to byłoby dziesięć razy lepsze, niż to co prezentują obecnie nasi zawodnicy.
8
No przyznajcie się, że totalna porażka tego klubu (Dembele) dzisiaj rozruszałby trochę tą grę, przyznajcie się. Swoją drogą, to straszne, że wypychany zawodnik byłby najlepszy dzisiaj na boisku. :DD
1
@Adi123456789 Witam :D Nie miałem bana, tylko roboty dużo się nazbierało. Chyba, że o czymś nie wiem ;DD
0
Nie wiem jakie wy macie na ten temat zdanie, ale według mnie Mazurek wypada lepiej kiedy sam wypowiada się na jakiś temat. Ostatni odcinek Mazurek & Stanowski był chyba jednym z lepszych (w mojej opinii).
1
@Gall Oczywiście, rozumiem, ale w takim razie (mówię tu o najważniejszych osobach państwa) nie powinno się rzucać na wiatr deklaracji typu "no, my wam pomożemy", bo to nic innego jak kolejne oszustwo. Dzisiejsze sojusze są pozorne, istnieją tylko po to, by być i nic więcej. W takich sytuacjach, w pierwszej kolejności powinno się polegać na sobie, a dopiero potem na "sojuszniku".
5
@Encore No tak zawsze jest. Kiedy jest pokój, to wszyscy zapewniają, że w razie czego, to są gotowi pomóc, a jak przychodzi kryzys, to radźcie sobie sami.
2
Sędziowie z jakiej ligi są według was najlepsi? Według mnie Premier League.
1
Dobra, to ja wam powiem jak będzie.
Barcelona od niedzielnego meczu zacznie wygrywać większość meczów, a Real na przestrzeni następnych miesięcy znacznie zaniży swój poziom, dzięki czemu Sevilla ich dogoni i na koniec sezonu będziemy mieli wyrównaną walkę tych oto dwóch zespołów. Barca znajdzie się w TOP4, ale odpadnie z Napoli w naszej pierwszej rundzie LE po stracie trzech goli :(. Bayern wygra LM, (dla tych, którzy czekają: Real przegra z PSG, ale po wyrównanym meczu, a bramkę na wagę złota wciśnie im Messi w 90minucie :D).
Nie marudźcie, że spojleruje, ale nie mogłem się powstrzymać ;DD
0
@PodkarpackiKibic Kiedyś to były czasy, teraz nie ma już czasów...
10
@Rekker Ten jego powrót po biegu, to jest to co pokazuje w meczach xD