Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja rozumiem, że burmistrz Wielunia nie jest zbyt rozgarniętym gościem i to, że jego wypowiedzi są mocno "kontrowersyjne", ale jeśli naprawdę jest tak, jak od niedawna można usłyszeć, czyli że dostaje on i jego rodzina pogróżki, to zastanawiam się jak daleko to wszystko mogłoby się posunąć, gdyby nie doszło do przeniesienia gali z tego miasta. Zrozumiem wszystko, ale nie to, że liczne groźby spadły na jego rodzinę. Według mnie, tak absolutnie nie powinno się robić i ci, którzy przyczyniają się do tego na co dzień, powinni być ukarani. Tak nie zachowują się ludzie, tak zachowują się zwierzęta.
7
Sukcesy zawodników 47#: Angel Di Maria @JohnA @kryhaa
SL Benfica
Mistrzostwo Portugalii: 2009/2010
Puchar Ligi Portugalskiej: 2009, 2010
Real Madryt
Mistrzostwo Hiszpanii: 2011/2012
Puchar Hiszpanii: 2010/2011, 2013/2014
Superpuchar Hiszpanii: 2012
Liga Mistrzów: 2013/2014
Superpuchar Europy UEFA: 2014
Paris Saint-Germain
Mistrzostwo Francji: 2015/2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Puchar Francji: 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Puchar Ligi Francuskiej: 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Superpuchar Francji: 2016, 2018, 2019
Reprezentacja
Mistrzostwo Świata U-20 2007: Złoto
Igrzyska Olimpijskie 2008 w Pekinie: Złoto
Mistrzostwa Świata 2014: Srebro
Copa América 2015: Srebro
Copa América 2016: Srebro
Copa América 2019: Brąz
Copa Amercia 2021 Złoto
Mistrzostwa Ameryki Południowej U-20 2007: Srebro
Indywidualnie
Król strzelców Pucharu Francji: 2017/2018
Król asyst Primera División: 2013/2014
Król asyst Ligue 1: 2015/2016
Wybrany do Drużyny Roku w Lidze Mistrzów: 2013/2014
0
@jeyx77x Oby. Czas pokaże...
2
@Odcinkowy Tu nie chodzi o to, by ściągać każdego kogo według "ekspertów" nie ma w naszym składzie. Tu chodzi o to, żeby ściągać przydatnych zawodników, wpisujących się w preferowany przez klub styl gry.
Poza tym, ja bardzo kibicuje Adamie, tylko wyrażam pewną obawę, że w obliczu prezentowanego przez nas stylu gry, jego szybkość (podobnie jak z Dembele) będzie tu absolutnie nie przydatna, bo zderzy się ze ścianą w postaci wolnego, leniwego footballu. Nie wiem skąd wywnioskowałeś, że nie podoba mi się ten transfer.
4
Adama ma zarąbistą tą szybkość, ale obawiam się tego, że nie będzie miał co z nią u nas zrobić...
0
@norbi77 Uważam, że Stanowskiemu oberwie się za to co zrobił. Jeśli Najman ma dobrych ludzi od tych spraw, to nie będą mieli najmniejszego problemu z tym, żeby go jakoś ukarać.
0
Nie działa oznaczenie odpowiedzi jako przeczytanych.
1
Jaki mieliście najlepszy start w FUT Champions (Fifa22)? Mój 10-1. Porażka przy bilansie 8-0.
1
@maciar Czyja wiem... Raczej większość kontaktów Słowika się zatarło. Nie jest już taki groźny jak był. Z ostatnim zdaniem się zgodzę.
1
Marcin Stanowski - były wybitny sportowiec, obecnie dziennikarz. Jedna z czterech twarzy Kanału Sportowego.
1
@joloskyy to zależy od stadionu.
4
@Qba2312 Uważam, że nie da rady. Real zgarnie majstra, zważywszy na to, że nawet jeśli ten się potka, to Sevilla robi wszystko, by go nie przegonić.
1
Oby ta opcja B Barcy w przypadku nie pozyskania Moraty się nie sprawdziła. Jakoś nie widzę u nas Auby, ciężko mi go u nas sobie wyobrazić.
1
@eydeem Powiem tak:
W początkowej fazie gry każdy własny build jest akceptowalny, bo nie spotkasz się z dużym oporem po stronie przeciwnika, ale w dalszych etapach jest już pewien przymus. Prędzej czy później będziesz musiał obczaić sobie jakiś build z neta, bo pomimo dużej różnorodności (jak to zwykle w takich grach bywa), większość umiejętności jest po prostu zbędna i trzeba korzystać z najefektywniejszych.
3
@arasz1819 Mają, to marzą :)
2
@4drian0 Nie wiem co można ulepszyć w Fifie. Moim zdaniem nie ma ona żadnego realnego konkurenta i mieć nie będzie. Konkurentem Fify może być jedynie Fifa.
3
@DaPidejpi Ogólnie, to jest to chyba największa obecnie zadyma w internecie. A coś tak czułem w momencie kiedy się godzili, że jakiś dym z ich udziałem jeszcze będzie ;D
2
@4drian0 Wtedy będzie prawdziwy test. Sądzę, że udźwignie dodatkowe 500 osób, ale nie będę umniejszał nowym chomikom. Kto wie, może nas zaskoczą? ;D
3
Fajnie stronka mi śmiga :) Ogólnie na duży plus. No i sfałszowanego licznika nie ma, co też trzeba do pozytywów zaliczyć :D
0
@VbamboeB A w bezpośrednim starciu z połową drużyn remis lub porażkę mamy gwarantowane :)
0
@Qlewer czyli wspaniale :D
0
@Transu96 Nie powiedziałbym, że najważniejsza, ale na pewno najbardziej odpowiedzialna.
0
Jaka jest wasza topka aktorów? Moja to:
1.Anthony Hopkins - totalny nr.1. Uwielbiam gościa.
2.Liam Neeson - za genialną rolę w "Uprowadzonej"
3.Mel Gibson
1
@Adi123456789 Mój ulubiony to "Martwe Zło". Fajny horror, polecam :) Jeżeli chodzi o "TO" pierwszą i drugą część, to uważam, że nie jest on straszny. Ja preferuje coś mocniejszego, ale tak do luźnego oglądania "To" też jest fajne. :D
1
@DaPidejpi Niestety nie pomogę. Moja działka to horrory :)
0
@maniak33333 A gdzie ja napisałem, że należy zwalniać i zatrudniać nowego? Zwracam uwagę, że u nas w zwyczaju jest zapominać o tym co działo się wcześniej. Nie wiem nawet, czy większość pamięta jeszcze mecz z Bayernem 8:2. Albo zapominamy, albo wyciągamy wnioski. Niestety, u nas robi się to pierwsze.
2
@Rewolucja123 W sumie to nie do końca wiem jakie jest Twoje nastawienie do pracy Xaviego. Ty w końcu jesteś optymistą w jego sprawie, czy raczej realistą? :D
2
@Rewolucja123 Oj tak, tak by było :)
0
@Fizzy Womack trudno określić
1
Widzę, że u wielu osób panuje przekonanie, że mecz fatalny i do zapomnienia. Obawiam się, że nasi piłkarze przyjmują takie same nastawienie po każdym wpierniczu jaki dostają, albo po prostu wtedy, gdy tracą punkty :D. Panowie i Panie, gdzie z takim przekonaniem zajedziemy? To co? W końcu wyciągamy te wnioski, czy zapominamy? Ile jeszcze będzie takiego gadania? Przecież tak postępując, my nigdy nie wyjdziemy z tego koła kompromitacji.