Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykzmc2000 Zburzę Twój punkt widzenia. Alba nie usiądzie na ławce, dopóki gra w tym klubie, bo wciąż uważany jest za niezastąpiony element na lewej obronie.
0
@szkutnik91 To z jakimi drużynami my ten awans wywalczymy? ;D
2
Czyli co? Kogo w końcu LR chce wyrzucić ze składu Barcy?
LDJ - coby nie mówić bohatera ostatnich boiskowych wydarzeń, który ratuje nam tyłek?
Depaya - który jest najlepszym naszym strzelcem?
Dembele - który dał nam nadzieję w PK?
FDJ?
MATS?
0
@arasz1819 "Nie będzie nic" :D
1
Coś za wygodnie nam już było na tym 3 miejscu :D
0
Takie 1-1 będzie na koniec, mówiłem ;DD
0
Pique? Gavi? No to się nie dogadamy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Łysy, Ty weź już się ogarnij z tymi kartkami, bo zaczynasz mnie porządnie wkurzać.
0
Śmierdzi problemami na koniec...
0
Głupie zachowanie Gavigo
0
Jak zwykle, na koniec musi być trudniej...
0
Bez Pique dzisiaj, to byłoby bardzo źle...
0
Najlepszy zawodnik w Granadzie, a raczej najgroźniejszy właśnie zszedł, co zwiększa jeszcze bardziej naszą szansę na zwycięstwo.
3
Angielscy komentatorzy o Luuku: to jest lider Barcelony xD
1
@Roobo On nie bierze jeńców xD
0
Luuk, piękna historia
0
No i lepiej gra głową... :DDDDD
0
@Colin94 co wiąże się trochę z odpowiedzią C :P
0
Odzyskanie piłki w środku pola w wykonaniu Barcy, zgadnijcie co się dzieje potem?
a) następuje szybka i zabójcza kontra
b) chłopaki biegną w stronę bramki, jak gepard na swą ofiarę
C) no nic się za bardzo nie dzieje. Czekamy aż przeciwnik sobie wróci, bo tak to byłoby niesprawiedliwie i dopiero wtedy cokolwiek robimy.
Ekm... jakbyście nie wiedzieli co wybrać, to C jest takie powiększone ;DD
0
Granada dobry początek
0
@Uukasz_93 Wiesz, to nie wina Granady, że drużyny La liga nie potrafią walnąć bramy z dystansu, albo przyspieszyć gry
0
Już niedługo:
Ikona w Fifie 23 Luuk De Jong 90
65 szybkość
93 strzały
71 podania
85 drybling
40 obrona
80 fizyczność
XD
12
No nie wiem, ja wam powiem, że mocno zadziwia mnie ten nasz Luuk. Chłop ostatnio jest w swoim prime xD
0
@Ciachbajera Tylko, że ta gra 1vs1 w większości sytuacji decyduje, czy przeciwnik stworzy zagrożenie ;D
1
@agrad0 Aby wygrywać z takimi drużynami, wszyscy muszą być w ciągłym ruchu, aby obrońcy byli zdezorientowani, aby można było ich zaskoczyć. U nas tak nie ma. Obsługujemy piłką stojących zawodników, którzy wykonają delikatny ruch max.2m i oddają innemu, dlatego tak ciężko nam się gra z autobusami. Nie obwiniałbym za to Dembele.
6
Według mnie Dembele preferuje o wiele szybszy football niż jest w naszej Barcie. To zawodnik żyjący z kontr,a u nas takowe nie mają miejsca. Nasz styl od dłuższego czasu jest powolny, leniwy, bez większego zagrożenia. Ten zawodnik tu nie pasuje, to jasne, ale wydaje mi się, że w drużynie grającej zdecydowanie szybszą piłkę, Dembele znów odzyskałby swój pełny potencjał.
0
Luuk jako lider drużyny xD
0
@Firestone Nie ma sprawy ;D
0
Takie 1-1 na koniec będzie.