0

@amanter Ciężko powiedzieć. Konkretów 0

1

@PatrychoO No ale przecież ma potężną kontrolę nad piłką i potrafi dryblować...

0

Nie no, ten Dembele jest jak na razie tak słaby, że widzę go jako pierwszą zmianę.

0

Takie piłeczki poproszę w meczu z Realem

1

LDJ + G.O.A.T. Martin, ale to będzie śmigać!

3

@Janiama 1:1 będzie remis

0

@COU_11 Tak z ciekawości: po której wskazówce się zorientowałeś?

1

@Kapitan hawk chodziło o Lyon :)

0

@COU_11 gratulacje :)

0

0

@BulaKG niestety nie ;)

0

Co to za klub?

-zostałem założony w 1899r.
-w najwyżej lidze debiutowałem 51 lat później
-moją maskotką jest lew
-obecnie jestem poza TOP10 w swojej lidze
-strzeliłem tyle samo bramek co straciłem w obecnym sezonie
-jedną z moich barw jest biel

Dacie radę?

0

@Kapitan hawk Przecież tu max dublet będzie :D

1

Które mistrzostwa świata, lub mistrzostwa Europy według was były najlepsze? Macie jakieś pamiętne mecze?

0

@DonAndrzejos Nie wiem czy w Barcelonie wiedzą co to optymizm, chyba z czymś innym go ciągle mylą :D

3

@Rust_Cohle 10 znaki

0

Ansu może grać w następnym meczu?

1

@Arkon Z Brzęczkiem :D

0

@amanter Teraz oczywiście, ale przyszłościowo pod względem sportowym? Nie powiedziałbym

0

@BartqRKO Nic nie jest w tej kwestii pewne, choć oczywiście, ich finanse zapewne umożliwiają im kupienie kogoś solidnego. Pamiętaj jednak, że to nie jest tak, że chłop przyjdzie i już będzie od razu potęgą. Do tego potrzebuje czasu, by przyzwyczaić się do sposobu rozegrania piłki, a samo to może mu trochę zająć. Przykładów chyba nie muszę podawać, bo nawet w naszym klubie trochę ich znajdziesz :D

5

Czy uważacie, że jesteśmy w lepszej sytuacji przyszłościowej od Realu Madryt?

Ja uważam, że choć teraz jesteśmy w nieporównywalnie gorszej sytuacji, to jednak przyszłościowo możemy stać lepiej. Dlaczego? Otóż my obecnie robimy absolutną przemianę (oprócz Alby i Stegena, bo tam nie mamy solidnego zmiennika), a Real swoją największą stratę zaliczy wtedy, gdy z zespołu odejdą prawdziwe gwiazdy, takie jak Modrić, Kros, Casemiro i Benzema, co według mnie będzie miało miejsce już niedługo. Będą potrzebowali czasu aby to wszystko poukładać i kto wie, czy nie dłużej będą to odczuwać niż my. Prawdziwy pion Realu dopiero odejdzie, u nas już odszedł i przyzwyczajamy się powoli do nowych schematów, nowej gry i zupełnie innych nazwisk, kreujących dzisiejszy styl naszej Barcy. A wy co o tym myślicie?

4

@Adi123456789 @Kondziubarca Ooo, no to tam grubo będzie Panowie. Uważam, że z Zidanem na ławce, PSG zyskuje potężne wzmocnienie, które może tam wszystko ładnie poukładać, no ale zobaczymy w przyszłości jak to będzie.

1

Zizu ma ponoć zostać nowym trenerem PSG. Prawda to?

0

A więc to się stało! Marzyłem o tym dniu, ale przed nami jeszcze Big Sam . Oby i jego udało się brzydko mówiąc "pozbyć". Powodzenia Cou w AV!

1

@Pawel13sz oznaczaj Luis

0

Oj tak, zaczyna to powoli wracać do normalności.

1

@Adi123456789 Dobranoc

0

@Encore No to w takim razie będzie czytane.

0

Polecicie jakąś książkę o dowolnej tematyce, ale aby była TOP? Bardzo bym prosił.

0

@arasz1819 Geniusz, po prostu geniusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?