Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ankara Messi. Co tu więcej mówić xD
42
Nie dziwię mu się. Chłop dźwiga ten klub na plecach za (w porównaniu z innymi) niewielkie pieniądze, a taki Cou, który nic kompletnie nie robi zarabia xx więcej...
0
Coutinho 97 podkręcenia w zimowej karcie!? Trzeba zrobić :D
0
@JohnnyBarca kto wygrał? :D
0
14:00 godzina, zaraz będzie ciemno i tyle z tego dnia. Szkoda, że tak wcześnie w zimę robi się ciemno.
0
@doc Z opcji marzeń - Haaland
Z realistycznych opcji - De Ligt
Wszystko zależy od sytuacji finansowej klubu. Najbardziej chciałbym Haalanda, bo byłby on gwarantem goli, a tego naszej Barcie potrzeba najbardziej.
1
@kkbarca Serial mi się bardzo podobał, jednak zaznaczyć muszę, że nie patrzyłem na niego, jakoby miał być odzwierciedleniem książki, tylko po prostu zupełnie oddzielnym materiałem. Polecam tak na to spojrzeć, bo w przeciwnym wypadku, Ci którzy oczekują lustrzanego odbicia wydarzeń z książki, mocno mogą się zawieść.
2
@Momals11 Ja na to tak nie patrzę. Sądzę, że na Leo nie ma już żadnej presji, udowodnił kto jest numerem 1 i czy jeden rekord coś zmieni, jeśli go nie będzie miał? Raczej nie, dlatego według mnie nie będzie dążył za wszelką cenę do tego. On traktuje to raczej jako dodatek.
1
@DaPidejpi Kiedyś chciałem go w Barcelonie, teraz jednak jestem daleki od tego. Nie jestem przekonany, czy pasowałby do naszej obecnej drużyny.
4
@Momals11 Ja nie wiem po jakich obliczeniach Ci wychodzi, że to kwestia max. 2 edycji. Nawet gdyby trafiały się same ogórki do gry, to i tak powiedziałbym raczej, że 2 sezony to minimum, przy naprawdę optymistycznym scenariuszu.
1
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt drodzy ramblowicze. :D
0
@Transu96 zgadzam się. Gold Marquinhos jest słabiutki.
19
Wszystkiego najlepszego, dla tych, którzy dotrwali do tej pory. :D Życzę miłych i radosnych świąt
0
@marcin62 Kimpembe jest według mnie absolutnie najlepszym obrońcom w grze. Nikt, absolutnie nikt nie może się z nim równać. Co do Varane, jest dobry, ale przy POTĘŻNYM Kimpembe, to leszcz i tyle :D
1
@PatrychoO u mnie dopiero zaczęło, ale solidnie pada.
1
Zaczęło sypać za oknem. Chyba będzie w końcu śnieżna wigilia :D
0
@Transu96 i tak nic nie trafię, a teraz sobie takiego Aouara i Zahę zrobiłem. :P
9
@BARCA1899Messi To może być ta szansa, żeby pozbyć się wszystkich niepotrzebnych zawodników :DD trzeba szybko to załatwić, bo jutro to będzie po marzeniach, jak wytrzeźwieją xD
8
Aż z krzesła spadłem. :D Gdzie więc mam podpisać?
0
@bafi ja to już bez kawy dnia zacząć nie mogę :) Idealny smak na każdą porę dnia :D
0
@KucykPony przyszłość zweryfikuje.
0
@patrykzmc2000 Chciałbym żeby się udało, ale nie sądzę, że operacja dojdzie do skutku. Nie wiem czym Juve skusiłoby się na Lengleta.
0
@bafi dokładnie :). Bez kawy nie ma życia, nawet teraz sobie popijam. :D
0
Całkiem przyzwoite te nagrody sezonowe w Fifie. Z każdej paczki +87 trafiony :D
0
@bafi Nie piję Yerby :)
0
@Agonus smutna ta tradycja. Czemu jest tak źle?
1
@TylkoBarca7273 oj tak. Trzeba godnie pożegnać 2021 :D
0
@marcin62 "jaką?" ;D
0
Jakieś plany na sylwka? :D
0
@Mixtape Poczekaj do sylwka. Wtedy to najlepiej smakuje :D Trzeba jakoś porządnie pożegnać 2021 :D