0

Nie jest źle. Według mnie na spokojnie możemy pokusić się o zwycięstwo w tym meczu :D

0

@kamilop No to nieźle xD Wiesz, jakby nie patrzeć, to i tak tu 1-0 dla Barcy to obowiązek

0

Za dużo się dzieje w tym meczu. Tu dosłownie może wydarzyć się wszystko

4

MATS TOTW w Fifie za tą interwencję xD

0

Te wrzutki Minguezy xD Toż to szok

0

Jak na razie jest dosyć żywy mecz w naszym wykonaniu. Oby utrzymali tą intensywność w pressingu i będzie dobrze

3

@Janiama 1-0 Barca

4

@Matej Żaden zdrowo myślący klub nie da mu takiego zarobku, jaki ma obecnie w Barcelonie. Cou to już nie Pan piłkarz, tylko mentalny wrak, który dzisiaj nie jest nawet
w TOP100 piłkarzy. Jeśli Newcastle rzeczywiście dałoby mu jeszcze większy kontrakt, albo nawet zbliżony do tego co my mu daliśmy, to muszą mieć naprawdę słabość na jego punkcie, która zaślepia ich postrzeganie jego sytuacji sportowej.

4

Nie wiem skąd w ogóle jakikolwiek optymizm w sprawie przenosin Cou gdziekolwiek. Przecież on się stąd nigdzie nie ruszy. Ma kontrakt życia, wywalone w zespół, nic nie musi robić, oprócz tego, że przyjeżdża na treningi, Jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w CAŁEJ Europie, więc skąd pomysł, że się stąd ruszy? Te wszystkie nadzieje, to bajki, żeby ludzie mieli co łykać i tyle.

3

No to jeszcze nasza wygrana i dzionek udany w 100% :D

5

Real przegrał. Hala, nie słychać was, coś przerywa :DD

4

@Dertinho Co tam się pies dogryzł, to nie mam pytań :D

1

Przecież to było oczywiste, że dorzuci 5minut lub więcej

1

@szkutnik91 Nie porównuj Militao do Erica. Coby nie mówić, Brazylijczyk jest dwie klasy lepszy.

1

@SinMistico jeszcze 2 minuty + 10 żeby strzelili :D

0

@taris 1-0 przyjmę na spokojnie, zadowoli mnie, gdy będzie jakiś zalążek dobrej gry.

9

@VALERON Przecież z nami jest tak samo xD

2

@IronSanHybrid Zdecydowanie gorszy ma Vini :D

2

Pierwszy mecz w nowym roku trzeba zacząć od zwycięstwa. Dzisiaj takim 3-1 bym się nie zawiódł :D

1

@bebeto77 Oby, ale ciężko mi w to uwierzyć

1

Real coś wciśnie, oni zawsze na końcu wywracają wszystko do góry nogami.

0

E tam, zawsze byłem przeciwko Kevinowi. Chciałem by go dopadli xD

0

@Vebrol Szczerze, to nikt nigdy mi nie rzucił petardy pod nogę.

0

@ElKamil ta, psa mi straszą!

1

@kkbarca Uwielbiam te mityczne środowiska piłkarzy xD nawet nie wiadomo, kto w nich się znajduje ;D

0

Jeżeli to prawda z tym Moratą, to czekamy na całowanie niedługo przez niego herbu naszej Barcelony i zapewnianie, że zawsze chciał tu trafić i w ogóle, że jest tu jak w rodzinie :DD

0

@patrykzmc2000 No to cześć!

0

@AlexDark00 Bóg footballu jest tylko jeden i nieważne jakie karty wyjdą w przyszłości, Kimpembe jest ścianą nie do przejścia ;D

1

@MesQueUnClub96 Czy to jest osoba wciąż aktywna?

0

@DaPidejpi Na pierwszy rzut oka rzeczywiście pomyślałem o @Rewolucja123, ale nie pasuje mi to, bo byłoby za łatwo. Po jego komentarzu można wykluczyć z 90% obecnych użytkowników, w pierwszej kolejności za pisownię, sposób budowania zdań, ale jestem za krótko, by dokładnie wiedzieć kogo brać pod uwagę. Pytanie tu jest jedno: kto używał A , B w taki sposób przecinków, zamiast A, B?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?