Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd U mnie na działce drzew nie ma, ze względu właśnie na takie wypadki, ale za to wokół jest pełno. Na szczęście żadne drzewo nie zagraża budynkom stojącym na działce.
2
@Michu94 Mój ulubiony zawodnik. Oglądając go miałem wrażenie jakbym oglądał boga footballu. Zdecydowanie nr.1 pod względem widowiskowym. Ronie to jedyny piłkarz, którego mógłbym oglądać przez cały czas i nigdy by mi się nie znudziło.
9
Pomimo wyniku uważam, że zagraliśmy bardo dobre spotkanie.
0
@GeneralXavi i prowadzą ;D
0
Prawda jest taka, że Dembele powinien zejść z boiska w drugiej połowie podstawowego czasu gry. Zostawiłbym tego Luuka, bo chłop lepiej gra głową od Neymara, a pomyślał coś nad ruszeniem lewego skrzydła.
3
No nie wiem. Według mnie sami sobie zgotowaliśmy taki los. Tyle co było sytuacji do strzału, a my skuteczność oczywiście zerowa. Szkoda, bo to było do zrobienia.
2
Coś czuję, że nie będzie karnych
0
Nie ma holenderskiego Nazario, nie ma zabawy
1
@Janiama Barca 0:2 Real
0
Który z tych piłkarzy miał większy wpływ na grę swojej drużyny w swoim prime?
Ronaldo (brazylijski) vs Ronaldinho?
3
@CZaras Tak jak powiedział to Stano w hejtparku z Najmanem: to wszystko jest po to, by schlebiać najprymitywniejszym gustom.
W 100% się zgadzam z tą opinią Stana i uważam, że ludzkość przekroczyła już wszelkie granice, a będzie już tylko gorzej, bo w ślad za tym pójdą następne organizacje. Świat stał się prymitywny i głupi. Wszystko co jeszcze parę lat temu traktowano jako dobry przykład, dziś jest potępiane, uciszane, wymazywane.
0
Kto według was ma większy wpływ na grę swojej drużyny?
Gavi vs Bruno Fernandes
0
Panowie i Panie, spokojnie z tym Alemanym :D
0
Kolejne stracie! Kto według was obecnie ma większy wpływ na grę swojej drużyny?
Joshua Kimmich vs Thomas Muller
0
@Rewolucja123 Dlaczego uważasz, że może być tylko albo za szybko, albo za wolno? W tej drużynie wiele akcji kiedy trzeba rozegrać wolno, rozgrywane jest za szybko,a kiedy szybko, to kopią za wolno.
Przykład: dosyć często, gdy odbierzemy piłkę w środku pola, drużyna nie próbuje wykorzystać przewagi liczebnej, nie ma podłączania się do ataku większą liczbą, kontra rozgrywana jest leniwie, powolnie, ociężale, dzięki czemu przeciwnik sobie wróci i odbuduje ustawienie obrony.
W innej sytuacji wciskamy piłkę w najbardziej obleganą strefę, za szybko podjęliśmy decyzję i nie zauważyliśmy nieobstawionego kolegi po drugiej stornie.
Pisałem już o tym wcześniej w zdecydowanie bardziej obszernym komentarzu i być może tam wytłumaczyłem to lepiej. Barcelona gra ociężały football, jako jedna z niewielu już drużyn w Europie. Nie uratuje nas żaden transfer, nawet Haalanda, jeśli konstruowanie akcji nie będzie bardziej poprawione, bo to wszystko blokuje się w szkielecie, gdy piłkę trzeba odzyskać w środku i... co dalej? My nie mamy pomysłu, co zrobić z odzyskaną piłką, dlatego czasem jest za wolno, a czasem za szybko.
1
@Rewolucja123 Problemem tej drużyny jest szybkość z jaką gra.
1
@Encore W poprzednim starciu według LR wygrał Mbappe i ja też przychyliłbym się do tego wyboru, choć naprawdę ciężko jest tu wybrać.
3
@Encore ja również uważam, że Leo ma większy wpływ na grę swojej drużyny. A jak uważasz z poprzednim starciem : Kevin De Bruyne vs Mbappe?
2
Droga LR, kolejne starcie! Kto według was ma większy wpływ na grę swojej drużyny?
Leo Messi vs Cristiano Ronaldo
1
Kto według was ma większy wpływ na drużynę?
Kevin De Bruyne vs Kylian Mbappe
0
@kaamil1910 dokładnie tak :)
2
A ja wam mówię, że ostatnim i zarazem najgroźniejszym wariantem koronawirusa będzie wariant polski Janusz. On zmiecie wszystko co jest na ziemi.
1
@Pewex Nie widzę żadnych szans, nawet przy wyjściu całą podstawową jedenastką, gdyby wszyscy byli dostępni.
0
@Coutinho007 co nie zmienia faktu, że sum jest rybą :P
1
@ArcziArtt I to jest właśnie to. My ciągle nawiązujemy do filozofii Cruyfa, zamiast stworzyć coś nowego. Żyjemy w jakimś powalonym kole, którego jako jedyni z topowych drużyn, jeszcze nie przełamaliśmy i jeśli tego nie zrobimy w najbliższej przyszłości, to powrotu na szczyt nigdy nie będzie. Na LR są osoby, co uważają, że przyjście Haalanda zmieni wszystko, oszukują się, bo to ich jedyna nadzieja, zamiast realnie spojrzeć na sytuację panującą w klubie. Co z tego, że norweg by tu przyszedł, jak nie mamy odpowiedniej taktyki i podejścia do sprawy? Nadzieja, którą żyje cała LR, szybko może okazać się niewypałem i co wtedy?
3
Gra się tak, jak pozwala przeciwnik. Real gra bardzo dobrze i nic dziwnego, że wygrywają. Nie rozumiem tego umniejszania Valencii. Dlaczego? Bo grają z Realem? Panowie, bądźmy dorośli. My nasz mecz zremisowaliśmy, bo w końcówce graliśmy jak paralitycy i to jest nasza wina. Granada nie grała jakiegoś wielkiego meczu.
1
@Hubsao jeśli to jest ich max, to ja podziękuję... :D
2
@Tarins Bo kluby, z których pochodzą preferują szybki football, gra z kontry, podania z pierwszej piłki, pressing całego zespołu. U nas nie ma żadnego z tych elementów. Nasi piłkarze nie biegają, nie włączają się do postępującej kontry, mają wywalone na pressing, jeśli występuje u nich jakiś ruch, to max. kilka kroków i podanie do najbliższego i tak w kółko. Oszukujemy się, że transfery coś zmienią, a wiecie jaka jest prawda? One nic nie zmnienią, bo wszystko blokuje się w szkielecie konstruowanych akcji, gdzie nikt ich nie próbuje samodzielnie napędzić.
Gwarantuje, że taki Cou, Dembele, Dest w innych klubach (tzn. preferujących szybki football) znowu byliby bardzo dobrymi piłkarzami, bo wykorzystywaliby swoje największe atuty.
Choćby przyszedł tu Haaland, to i tak się nic nie zmieni, bo zaangażowanie w akcje naszych piłkarzy jest na poziomie mułu i wodorostów.
0
No co ja wam mogę powiedzieć no, graliśmy jak zawsze, piłeczka chodziła, ale to nie wystarczyło. Myślę, że wyciągniemy wnioski z tego meczu i wyjdziemy na następny silniejsi. Tak to jest, jak się gra z topowymi drużynami, chwila nieuwagi i jest brameczka no, no co ja mogę wam więcej powiedzieć. Staraliśmy się i to się liczy, a jak następnym razem też dostaniemy po tyłku, no to przynajmniej już będziecie wiedzieli dlaczego.
:DDDDDDDDDDD
1
@Adi123456789 dokładnie