Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co to ma być!? Serwery padły?
1
Wychwalanie Alemanyego czas zacząć. Podziel się swoim komentarzem i pokaż jak bardzo kochasz tego Pana.
4
Mi się podoba, że w końcu te chore kontrakty zaczynają powoli opuszczać nasz klub. Oby więcej podobnych informacji, a co najważniejsze, w przyszłości musimy tak zarządzać klubem, żeby sytuacja się nie powtórzyła, bo z najlepszego zespołu świata, spadliśmy tak nisko, że w życiu bym nie podejrzewał, że to nas czeka, ale ma to swoje plusy jak widać.
0
@chavez Tego nikt nie wie na 100%, ale na wypadek gdyby rzeczywiście miało tak być, zostawiłem sobie furtkę zaznaczając, że zapewne w jakichś 2% klubów Leo by się odnalazł.
1
@bartekvisca Nie ograniczałbym tej wypowiedzi tylko do Ligue 1. Według mnie w każdej lidze np. z Messim byłoby tak samo (za wyjątkiem hiszpańskiej w Barcie). Może i jest to kontrowersyjna wypowiedź, ale takie są realia. Widać, że Leo mocno się pogubił w nowym otoczeniu, bo jest mu zwyczajnie trudno wpasować się do nowych piłkarzy. Tak samo byłoby w 98% innych klubów.
0
@Kondziubarca Na pewno fajnie, że ma inne zdanie. Wolę słuchać dyskusji, w której swoje argumenty podają obie strony, a nie wszyscy poklepują się po plecach. Co do jego wypowiedzi, z kilkoma rzeczami się nie zgadzam, co do reszty mam neutralne zdanie. Czas pokaże jak to wszystko się potoczy.
3
@4drian0 Chyba tak
0
Ale oni z tym Wichniarkiem się nie zgadzają. Praktycznie w każdej jego wypowiedzi go kontrują.
1
Jakie macie podejście do piłkarzy 35+ lat? Co o nich sądzicie? Czy uważacie, że powinni zwalniać miejsce innym, czy jeśli prezentują odpowiedni poziom, to powinni grać ciągle?
1
No to w tym miesiącu Barca robi bilans spotkań 6-0-0 :)
0
Ale KS znowu zyskał na Najmanie xD +165tys. subskrypcji
3
Sukcesy zawodników 49#: Yaya Toure @JohnA @kryhaa
Olympiacos
Mistrzostwo Grecji: 2005/06
Puchar Grecji: 2005/06
FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 2008/09, 2009/10
Puchar Hiszpanii: 2008/09
Superpuchar Hiszpanii: 2009
Liga Mistrzów: 2008/09
Superpuchar Europy: 2009
Klubowe Mistrzostwa Świata: 2009
Manchester City
Mistrzostwo Anglii: 2011/12, 2013/14, 2017/18
Puchar Anglii: 2010/2011
Puchar Ligi Angielskiej: 2013/14, 2015/16
Tarcza Wspólnoty: 2012
Qingdao Huanghai
Mistrzostwo drugiej ligi chińskiej: 2019
Reprezentacyjne
Puchar Narodów Afryki: 2015
Wicemistrzostwo Pucharu Narodów Afryki: 2006, 2012
Indywidualne
Piłkarz roku w Wybrzeżu Kości Słoniowej: 2009
Afrykański Piłkarz Roku: 2011, 2012, 2013, 2014
Drużyna roku CAF: 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015
Drużyna roku według ESM: 2013/14
Drużyna Roku PFA: 2011/12, 2013/14
Piłkarz sezonu w Manchesterze City: 2013/14
Drużyna turnieju Pucharu Narodów Afryki: 2015
Która akcja w wykonaniu Yaya Toure była według was najlepsza?
0
Obama przyleciał do Barcelony, ale jaja...
1
@MESSIah16 Oby dalej mu się wiodło. Ten dorobek w Serie A pod względem trofeów trochę mizerny, ale w całokształcie, to bardzo dobry piłkarz.
4
Sukcesy zawodników 48#: Edin Dzeko @kryhaa @JohnA
VFL Wolfsburg
Mistrzostwo Niemiec: 2008/2009
Manchester City
Mistrzostwo Anglii: 2011/2012, 2013/2014
Puchar Anglii: 2010/2011
Puchar Ligi Angielskiej: 2013/2014
Tarcza Wspólnoty: 2012
Inter Mediolan
Superpuchar Włoch: 2021
Indywidualne
Król strzelców Bundesligi: 2009/2010 (22 gole)
Król strzelców Ligi Europy UEFA: 2016/2017 (8 goli)
Król strzelców Serie A: 2016/2017 (29 goli)
Piłkarz Roku w Bośni i Hercegowinie: 2009, 2010, 2011, 2017, 2018
Rekordy
Najskuteczniejszy zawodnik w historii reprezentacji Bośni i Hercegowiny: 60 goli
Najwięcej występów w historii reprezentacji Bośni i Hercegowiny: 118 meczów
1
Pora na to, na co wszyscy czekają.
1
Wiatr jest już słabszy, ale ciągle hula.
0
Brock to jest Bestia przez duże B
0
@Transu96 Atak tylną częścią ciała to jest jej najmocniejsza umiejętność xDD
0
@Transu96 na masę wszystko xD
1
@PatrychoO Kiedyś tak myślałem, ale byłem w duuuużym błędzie.
0
Ogólnie, to ja kiedyś myślałem, że tam same kotlety są, a nie są takie brzydkie niektóre :P
0
Tamina chyba wszystko w fizyczność ładowała xD
1
@PatrychoO No, od razu lepiej to wygląda
0
Niebiesko-włosa jak na razie TOP
0
@Transu96 No to zwycięzca chyba znany już
0
@Transu96 Dawajcie next :D
0
@Transu96 Nie wróżę jej za wiele. Mam nadzieję, że szybko przegra
0
Teraz będzie na co popatrzeć :P
0
Nie no, co to ma być!