Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No tak, po paru spotkaniach out. My to jednak jesteśmy mistrzami w marnowaniu potencjału zawodników, kolejny młody talent u nas przegrywa.
0
@Transu96 i po co te nerwy przed samiutkim FUT champions? :D W piątek:
-zaczynaj
-kończ
-rozpoczynaj następne kwalifikacje
-kończ
Cały tydzień spokoju potem :) I uwierz mi, 1000 razy przyjemniej gra się po tygodniowej przerwie.
1
Jedynym minusem hejtparku z Najmanem jest to, że trwa tak krótko :D
1
@Krystian1588 Messi... ;D
0
@busquets5 Osobą, która powinna wydrzeć paszczę na nich jest kapitan drużyny, jeśli nie, to po co on w ogóle jest na boisku, oprócz dyskusji z sędziami? Kiedy dostawaliśmy baty totalne od np. Live, to kapitan powinien ich przywołać do porządku, a nie trener zza linii, gdzie nikt go nie słucha, bo wszyscy z opuszczoną głową spacerują.
2
Ależ my wszyscy jesteśmy tym zdziwieni ^^. :P
2
Xavi: [śmiech] :D
9
@Pawel13sz Pomimo iż całym serduchem wspieram byłych piłkarzy Barcy, tak jednak w tym przypadku czuję jakąś radość z niepowodzenia Moriby.
1
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma!
0
@FafitFCB no ale żeby tak codziennie? :D Bardziej wierzę w boty @Transu96 ;DD
0
@Transu96 No i się wyjaśniło. Przez cały czas myślałem, że to podziemne państwo LR, ale jednak się okazuje, że boty. :D
0
@danio1899 po co mieliby tu wchodzić o 2:00 w nocy? :D
2
Dziwna sprawa. Na LR praktycznie zawsze o tej porze jest ponad 600 osób i nigdy mniej :D Pytanie, kim są te osoby, skoro nigdy nie śpią? xD
8
W sumie to jak tak dokładnie wszystko przemyśleć, to serio można uwierzyć, że Bartek to ukryty fan Białych i zrobił wszystko co mógł, by zniszczyć Barcelonę :DD
W każdym aspekcie jego zarządzania jest coś, czego wprost nie idzie logicznie wytłumaczyć. Doprowadził ten klub do ruiny finansowej, sportowej, wizerunkowej i jakby mógł spierniczyć coś jeszcze, to mógłbym się śmiało z każdym założyć, że bez problemu by mu się to udało. To jest aż niepojęte, żeby wiedzieć o problemach budżetowych, a jednak i tak dawać kontrakty opiewające na "grube" miliony piłkarzom. Przecież on musiał wiedzieć co się święci i nie wierzę, że miał w tym jakiekolwiek dobre intencje, ale po prostu mu nie wyszło xD. Uwierzyłbym w to może jakbym miał z piętnaście lat mniej, no ale tak się składa, że nie mam i w to nie wierzę :D
Serio ciężko jest mi o tym myśleć w innym świetle. Jeśli chłop nie jest ukrytym fanem Białych, to pozostaje mi sądzić, że jest największym dzbanem na świecie.
0
@Kinginiesta Oby coś tam się pojawiło. Tylko pytanie jaką drużynę mu dadzą na tej karcie, Barcę czy City, bo jeśli tą drugą, to pasowałby do mojego składu, jeśli tą pierwszą, to niestety musiałby wchodzić z ławki :P
0
@Kinginiesta Mówisz, że niedługo pojawi się prawdopodobnie Kun "Pamiętne Chwile"? Trzeba czekać i robić :DD
2
@kuz ja na Twoim miejscu cieszyłbym się, że polskie społeczeństwo jest tak wysoko rozwinięte i uczone. Możemy się chwalić, że co drugi polak jest tak wybitnym lekarzem, bioinżynierem czy specjalistą. Nic tylko pozazdrościć... ;D
0
Jestem w stanie zrozumieć dużo, ale przegraną z Boca Juniors? Przecież na trzeźwo tego nie idzie pojąć xD
0
@tomek8756 Wystarczy angielski ;0
4
@mekston Obdzwoniłem parę osób i już wiem ;DDD
0
Idę gadać z Haalandem. Trzymajcie kciuki, żeby się udało go namówić na grę w Barcie, choć przez telefon wydawał się mocno rozdrażniony tematem. ;DD
1
@Jakchcesz To prawda, lecz w aktualnym stanie naszego zespołu, według mnie zdecydowanie najbardziej potrzebowalibyśmy napastnika/obrońcy/magika ofensywnego, dlatego uważam, że lista @JimMorrisonFCB jest mi najbliższa, choć nie ukrywam, że ja na pierwszym miejscu ustawiłbym Samuela. Pomocników mamy, do sytuacji dochodzimy. Problem zaczyna się dopiero wtedy, gdy musimy oddać strzał, a Pan Eto'o to był kocur w ataku :DDD
2
@kaamil1910 Młodzika nikt nie będzie słuchał, niestety.
1
@D10SLEO Guardiola z Truskolasów? TOP!
0
@hayek No i o to chodzi. :P Mogli robić sami wszystko, ale kto akurat teraz by nas podniósł i jak widziałbyś ich kolejność?
0
@HypeR na 80% przynajmniej.
0
W jakiej kolejności (1-6) ustawilibyście tych piłkarzy (w swoim prime) pod
względem ich przydatności w obecnej drużynie (tzn. nie kto byłby
najlepszy, ale kto najbardziej by się tu teraz przydał)?
Eto'o
Ronaldinho
Puyol
V. Valdes
Iniesta
Xavi
0
Ty to jednak jesteś optymistą Xavi. Świat dla Ciebie jest tylko w kolorowych barwach, co? :P
0
"Co mamy robić kapitanie?"
"Nap______!"
Tak powinien odpowiedzieć kapitan u nas do młodzików :))
0
@kaamil1910 Nikt tak w naszym klubie nie myśli, tylko kibice :)