10

Taka analiza, to powinna być robiona minimum raz w roku. Najlepiej według mnie, żeby robiono takie dwie: przed sezonem i w połowie sezonu.

0

@deyna2018 w którym momencie? Nie przypominam sobie tego.

1

Mainz > Barca
Fakt, nie opinia.

1

@Pawel13sz potwierdzam, że tak było

2

@DaPidejpi czarna lista fenomenalna, muzyka świetna. Czego więc więcej oczekiwać? :D Według mnie najlepsza gierka NFS, a jeszcze na tamte czasy, to już w ogóle fenomen :DD

1

@DaPidejpi oczywiście, Alba dał dużo Barcie, zgadzam się całkowicie, ale zwracam uwagę na okres ostatnich 3 sezonów, oraz ten bieżący. Widać, że to już zupełnie inny piłkarz. Zaczął popełniać masę błędów, brak Messiego = brak zagrożenia, które Alba wcześniej jako tako stwarzał. Ogólnie bardzo dużo stracił, jeżeli chodzi o aspekt sportowy, przy czym uważam, że to też nie działo się jakoś stopniowo, tylko spadło tak właściwie zupełnie nieoczekiwanie, co wzbudza duże zdziwienie.

1

@DaPidejpi Tylko NFSMW

0

Od dłuższego czasu dokładniej przyglądam się transferom Barcy i dochodzę do bardzo niepokojącego wniosku, a mianowicie, że większość zawodników, która do nas dołączyła w ostatnich latach, notuje potężny regres. To nie może być przypadek, że Cou, Griezmann, Frenkie, Dest, a według niektórych także Depay stopniowo, zaczynają tracić najważniejsze wartości sportowe. Ja tu również zwrócę uwagę na zawodników, którzy byli już wcześniej, MATS, Lenglet, Alba, oni wszyscy sprawiają wrażenie, jakby byli wrakami piłkarzy. To jest straszne, jak ten klub mieli każdego na kawałki, bo to, że to są piłkarze klasy światowej (a przynajmniej w zdecydowanej większości), to chyba każdy się ze mną zgodzi i nie można mówić tu, że "dany zawodnik nie pasuje", albo co najlepsze, czego w ogóle nie rozumiem "ten zawodnik jest za słaby na Barcę".
Każdy z tych osób wcześniej nas zachwycał, był absolutnym kozakiem, wśród postaci, którymi otaczał się zanim przyszedł do Barcy, a teraz ich po prostu na boisku nie ma.
Jest to dla mnie bardzo niepokojące, bo uważam, że to nie przypadek, że tak się dzieje. Wygląda to tak, jakby po przyjściu do Barcy, zawodnicy dziedziczyli nieporadność, a w zamian za to tracili unikatowość.
W tym klubie chyba nie ma czegoś takiego jak przygotowanie fizyczne.

0

Ogólnie, ten wyniszczony herb Barcy na bramie, ogrodzeniu, czy cokolwiek to jest na zdjęciu, bardzo dobrze opisuje obecną sytuację w tym klubie. Rdza, starość (w złym znaczeniu), brud, to są rzeczy, które trawią tą drużynę od środka i sprawiają, że gnije wizerunkowo, pozostawiając po sobie smutne obrazy.
Aż strach pomyśleć, co jeszcze kryje nasza Barca w sobie.

0

@DLFCB wydaje się ustawione.

33

Kolejna kompromitacja... o wiele gorsza niż te z LM

0

@Transu96 no paki z totw nie otwierałem i całe szczęście xD

0

Ciekawe kto odejdzie w zimowym okienku transferowym z naszego klubu. Według mnie większość głosów zajmowanych w tej sprawie to tylko takie gadanie. Nie oczekuję więc większych zmian, obawiam się nawet, że jedynym nazwiskiem, które odejdzie z Barcy będzie Dembele i tyle. Za często słyszałem już w poprzednich latach, że ktoś ma odejść,a jak się to kończyło, to wszyscy doskonale wiemy.

3

@Pawel13sz imponujące ma te akcje, ale ciekawe jak spisałby się w naszej Barcie. Jak na razie niemal każdy nasz transfer notuje regres i jest to dość niepokojące, bo pokazuje przy tym, że w Barcie już piłkarze się nie rozwijają, a zaliczą potężną zniżkę. Nawet top topów nie gwarantowałby niczego obecnie u nas, niestety.

2

Ale nędzna ta drużyna tygodnia w Fifie. Nawet nie było o co grać, zorientowałem się dopiero po ukończeniu FUT Champions

0

@DarkShen
Heroes III - grane było najwięcej i grane jest nawet teraz :D
Wiedźmin III
Diablo II
Drakensang Online
PoE
Fifa
SpellForce (wszystkie części)
Warlords Battlecry II
Heroes IV
Armies of Exigo
I duuuuuuuuuużo więcej ;P


1

@antymadridista100 już niedługo antymadridista 101 ;DD

4

@Messibestplayerintheworld Tak szczerze, to po co im ten Lenglet byłby tam potrzebny? Chyba tylko po to, żeby zminimalizować swoją szansę na zwycięstwo + posiadać kogoś (według mnie) kompletnie niepotrzebnego, kto ciągną by kasę za nic :D

2

@Adi123456789 Nie ma tam ogólnie za ciekawych meczy, no ale czasem, rzadko, zdarzy się coś na poziomie

0

Postawa bierna w Barcie? Nowe, nie znałem... Pewnie czekają aż wszystkich lepszych wykupią, a potem ruszą na pełnej po Kariusa

1

Uważam, że wystawienie Desta na sprzedaż to dobry ruch. Tak właśnie powinno się traktować elementy, które nie realizują planu trenera, które mają gdzieś dobro klubu i pasożytują na nim. Musi być kara, a w taki sposób możemy szybko oddzielić chłopców od mężczyzn.

2

@VamosRakieta Dokładnie, nie wiem o co tym ludziom chodzi ;D

2

@jareksk100 raczej będzie tam Alves

0

@Momals11 Przecież zaraz żółw odchodzi do Realu

0

@lucca87
"może sprzedać" - jak ktoś kupi,a w to wątpię :D
"może odsunąć od składu" - i kim grać, jak pozostali są jeszcze gorsi w tym klubie :D

0

Kurde, jest jedna rzecz, której mi brakuje w Kanale Sportowym, a mianowicie Romka Kołtonia. Chętnie obejrzałbym parę materiałów z nim, jak omawia piłkarski tydzień z chłopakami z KS. Wiem, że chłop czasem gada od rzeczy, ale nie zmienia to faktu, że to prawdziwa kopalnia wiedzy i potrafi zainteresować słuchającego.

7

@BombowiecKrawczyk Przebaczam ;DD

0

@lucca87 No ale co on właściwie może zrobić? xD Pobić ich jak nie będą grali dobrze? Zastraszyć? Wyrzucić z klubu? Nic nie może zrobić, więc to jest takie gadanie tylko.

1

"Do mądrości dorasta się nie przez pamięć o przeszłości, a przez wybory w przyszłości"
Pamiętaj moja droga Barcelono, oby było lepiej.

2

Wyciągnęliście już wnioski? Bo ja tak i muszę powiedzieć, że zauważyłem coś dziwnego, a mianowicie, to są te same wnioski co rok po wpier**** w LM. Dziwna sytuacja. Wie ktoś o co chodzi? :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?