3

@Vebrol Trzymaj


1

@LS No nie wiem. Według mnie bez fizyczności, to możemy wygrać co najwyżej puchar Tymbarku.

0

@marcin62 według mnie strasznie zepsuli ten stary, dobry klimat. Teraz tak naprawdę możesz się spodziewać wszystkiego, bo tak rozstrzelili tą grę, że masakra, przynajmniej w moim odczuciu.

0

@monsterrize Nie sądzę, że odczuwa urazę do obecnej Barcy. Uważam, że odczuwał ją personalnie do kilku osób, których obecnie w klubie nie ma. On doskonale zdaje sobie sprawę, kto za to wszystko odpowiadał i raczej nie wątpi w to, że Barca chce dla niego dobrze. Gdyby na stanowisku byli odpowiedni ludzie, wówczas sprawa potoczyłaby się inaczej, a tak został wyrzucony za drzwi w najgorszy możliwy sposób.

1

@dawidor9 lepiej pozostawać w złudzeniu, że było inaczej ;D

2

@Pawel13sz Luis, według mnie byłeś, jesteś i będziesz TOP! :D

7

Jutro wigilia, a nastroju do świętowania zero. Z roku na rok coraz mniej we mnie chęci do jakichś rodzinnych spotkań. Kiedyś to było... :DD

5

@patrykzmc2000 Jednak jest w nim jeszcze ta nutka dobroci :)

0

0

@VamosVamos dlaczego szklanka? Chłop miał kontuzje i już od razu od szklanek leci nazewnictwo? Więcej wiary w niego, a tak poza tym, to polecam prześwietlić jego karierę pod tym względem.

0

@Lovalo @hayek Spodziewałem się takiej odpowiedzi chłopaki ;DDD Trzymajcie się tam.

0

@pt9 No dokładnie tak jest :D

0

@hayek @Lovalo to kiedy on ten talent pokaże? :D

0

@Firestone @hayek tak jak napisałeś, to nie żaden drybler. Chłop mija rywali, ale bazując na szybkości, tylko tyle. Nie potrafi wygrać 1vs1 próbując "przebić" się przez przeciwnika, tylko stara się go obiegać. Zabierz mu atut szybkości i zrobi się z niego przeciętny grajek. Gubi się z piłką i często nie ma pomysłu co z nią na koniec zrobić.

0

Dembele bazuje tylko na szybkości, fakt, nie opinia.

21

Zaczyna to jakoś wyglądać. I bardzo dobrze się dzieje! Oby więcej tego typu popraw i widzę w dużo lepszych barwach naszą przyszłość.

0

Według mnie przybycie Ferrana do Barcy, to dobry ruch. Chłopak przydałby się nam, stworzyłby trochę wiatru, dodał szybkości i tej boiskowej zadziorności. Jedyne co mnie odstrasza od tego transferu, to duża kasa. Nie wiem, czy rzeczywiście jest tyle wart, czy nie można byłoby się dogadać o odrobinę mniejszą kwotę, ale sportowo, wydaje mi się, że chłopak się wybroni.

8

"W świecie gier #2: Need for Speed: Most Wanted
Lubiliście gierkę? :D Jakie były wasze ulubione rodzaje wyścigów?

Gra wyścigowa z serii Need for Speed, która została wyprodukowana i wydana w 2005 roku przez Electronic Arts.
Główny bohater przyjeżdża do fikcyjnego miasta Rockport, gdzie odbywają się nielegalne wyścigi. Gra zaczyna się od wyścigu z 15. kierowcą Czarnej Listy – Razorem, mającym wtedy Forda Mustanga GT. Jednak przed wyścigiem Razor uszkadza jego samochód, przez co wygrywa i zdobywa auto. Po tym wyścigu bohater zostaje aresztowany, ale po niedługim czasie wypuszczony z powodu braku dowodów. W międzyczasie Razor został pierwszym kierowcą Czarnej Listy, używając wozu bohatera – BMW M3 GTR
Po wyjściu z aresztu pomaga graczowi Mia Townsend, która oddaje jemu swój garaż służący za kryjówkę przed policją. Z początku bohater ściga się tylko w przedmieściach, dopiero po pokonaniu kierowcy na 13. pozycji na Czarnej Liście - VIC'a, może wjechać do Camden Beach, zaś po pokonaniu kierowcy na 9. pozycji bohater może cieszyć się z jazdy po Rockport. Mia wraz z innym kierowcą Rogiem informuje bohatera o wydarzeniach z Rockport. Gracz ma za zadanie pokonać wszystkich kierowców Czarnej Listy. Aby to zrobić, musi ukończyć odpowiednią liczbę wyścigów, zdobyć kamienie milowe i odpowiednio wysokie notowania. Im wyższe miejsce danego kierowcy na Liście, tym wymagania są wyższe. Po spełnieniu wymagań dochodzi do bezpośredniego wyścigu z kierowcą z Listy. Po wygraniu pięciu wyścigów z Razorem następuje epilog gry, bohater odzyskuje swoje BMW, ale zmuszony jest uciekać przed agentami federalnymi i sierżantem Crossem.
Wśród rodzajów wyścigów gracz ma do wyboru następujące:
Tor, sprint, drag, eliminacje, próba prędkości, próba czasowa
W grze występują trzy tryby: Kariera, Seria prób i Szybki wyścig. Pierwszy z nich jest głównym trybem, zawierającym wątki fabularne oraz możliwość eksploracji miasta. Seria prób ma przeznaczenie treningowe (ćwiczenie zdolności prób czasowych oraz uciekania przed policją), natomiast Szybki wyścig pozwala na uczestnictwo w pojedynczym wyścigu.

0

Barca, musisz! Jak nie teraz, to nigdy...

1

Mówiliście coś o prezentach na koniec roku... Na razie rózga się szykuje ;DD

2

@VamosRakieta Nie skrzywdź naszej Barcy dzisiaj! :D

0

@szymon6847 całym sercem z Ivanem w każdym innym meczu. Oby dziś się nie odpalił :D

1

meeeeeeeerci, że jesteś tu
Ciekawe o którym zawodniku będzie można po meczu z Sevillą tak powiedzieć :D

1

@Janiama Sevilla 2:0

0

Zrobiłem sobie tego zielonego Pandeva w Fiefie22, tak dla jaj, a tu się okazuje, że chłop pomimo iż jest klockiem, to jednak uderzenie finezyjne ma przegięte. Do tej pory:
4 mecze
10 goli (wszystkie po finezji)
Dorzucił też parę asyst i muszę wam powiedzieć, że nie jest tak tragiczny jak myślałem, że będzie. xD

0

@Transu96 Według mnie powinno się 5 razy wygrać, żeby grać dalej. Nigdy nie miałem problemu z kwalifikacją i zawsze miałem zapas minimum 2 spotkań. Co do pierwszego, to zmiana jak najbardziej na +, ale dla tych, którzy nie grają w lidze elitarnej, bo dla tych którzy grają, zmiana jest praktycznie nieodczuwalna.

5

@Emhyr Nie. Za 100 lat poprawność polityczna doprowadzi do zniszczenia świata

0

@Momals11 hiszpańska trochę za wysoko

0

@Foro Byłoby dobre. Obyśmy tylko pierwszej nie przegrali...

2

"Ze świata gier" #1: Wiedźmin
Akcja gry rozpoczyna się 5 lat po finale ostatniej książki składającej się na sagę Wiedźmin (Pani Jeziora). Geralt powraca do Kaer Morhen – Wiedźmińskiego Siedliszcza, by wkrótce zmierzyć się z nowym zagrożeniem. Po odparciu ataku najemnych zbirów, wiedźmini, w tym główny bohater, ruszają w ślad za ich zleceniodawcą.
Gracz eksploruje półotwarty świat, podzielony na rejony. Wszystkie one (z wyjątkiem prologu) znajdują się w okolicy Wyzimy, stolicy państwa Temeria. Prócz wielogodzinnego głównego wątku, twórcy przygotowali mnóstwo różnorodnych zadań pobocznych. Mocną stroną fabuły są dylematy moralne. Podobnie jak w powieści Sapkowskiego, w grze często ścierają się ze sobą równorzędne racje, a Geralt musi wybierać pomiędzy mniejszym a większym złem. Każda tego typu decyzja ma realne, nieprzewidywalne konsekwencje fabularne, które czasem powracają nawet kilka godzin później.
Pierwsze próby przełożenia świata wiedźmina na język gry planowało podjąć już w latach dziewięćdziesiątych XX wieku Metropolis Software, jednakże dopiero studiu CD Projekt RED udało się sfinalizować prace nad projektem. Budżet gry wyniósł około 19 milionów złotych, a samemu jej wydaniu towarzyszyła wielka kampania promocyjna. Po ukazaniu się Wiedźmin zebrał pochwały ze strony krytyków za fabułę, oprawę audiowizualną i system walki. Za wady produkcji polskiego studia uznano natomiast nadmierną seksualizację kobiet oraz liczne błędy techniczne, przy czym większość tych ostatnich poprawiła wydana we wrześniu 2008 roku Edycja Rozszerzona, zawierająca ponadto nowe przygody dla gracza. Do czerwca 2011 roku sprzedane zostały niemal 2 miliony egzemplarzy, co zwróciło uwagę prasy ogólnopolskiej.
Wiedźmin działa na zmodyfikowanym przez twórców gry silniku Aurora Engine autorstwa kanadyjskiego studia BioWare. Aurora obsługuje mapowanie normalnych oraz filtry takie jak głębia obrazu i rozmycie w ruchu. Silnik umożliwia grę światłocieni.
W maju 2004 gra została pokazana na targach Electronic Entertainment Expo, na stoisku BioWare. Zaprezentowano wersję demonstracyjną gry, pokazującą możliwości silnika Aurora Engine. Wtedy Wiedźmin został po raz pierwszy zauważony przez zagraniczne media. Przez anglojęzycznych recenzentów Wiedźmin został ogólnie przyjęty pozytywnie, uzyskując średnią wynoszącą 81,57% maksymalnych ocen według agregatora GameRankings. Zwracano szczególną uwagę na mroczniejszy niż w amerykańskich komputerowych grach fabularnych świat przedstawiony oraz konieczność podejmowania moralnych wyborów.
Wiedźmin: Edycja Rozszerzona była wyżej oceniana niż podstawowa wersja gry, według agregatora GameRankings otrzymała średnią wynoszącą 86% maksymalnych ocen.
W Polsce nowa wersja Wiedźmina została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków, którzy chwalili zmiany takie jak skrócenie czasu ładowania lokacji, większe zróżnicowanie postaci, poprawa animacji czy poprawki do ekranu ekwipunku. Ponadto pozytywnie ocenili nowe przygody i dołączony edytor D'jinni.
Wiedźmin zdobywał nagrody w kraju i za granicą. Gra otrzymała między innymi rekomendacje pisma „CD-Action” oraz portali GameSpy, IGN i Absolute Games. W polskich mediach została uhonorowana nagrodą dla gry roku 2007 od „CD-Action” oraz wyróżnieniem dla najlepszej gry fabularnej według miesięcznika „PLAY”. Sieć sklepów Empik przyznała Wiedźminowi nagrody dla wydarzenia roku 2007 i najlepszej gry na komputery osobiste. Za granicą Wiedźmin otrzymał nagrody GameSpotu, GameSpy i IGN-u dla najlepszej gry fabularnej; gra uzyskała również wyróżnienie IGN-u za ścieżkę dźwiękową. Najwięcej tytułów przyznali grze redaktorzy Absolute Games: Wiedźmin został nazwany grą roku, najlepszą grą fabularną, najlepszą grą opartą na licencji; uhonorowano również muzykę, film wprowadzający, dźwięk, fabułę i edycję kolekcjonerską. Ogółem Wiedźmin zdobył około 100 nagród i wyróżnień. Redakcja serwisu Gry-Online w 2014 roku przyznała Wiedźminowi 13. miejsce na liście najlepszych gier cRPG wszech czasów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?