1

@mikiiki To po co piszesz, że zamykasz dyskusję, skoro chcesz by inni w niej uczestniczyli? :D

0

@Commando Szanse uważam 50/50 ;D

4

@mikiiki A czemu ją w ogóle otworzyłeś? :P

1

Czy Barca do końca bieżącego roku wygra jakieś spotkanie? Proszę napisać TAK lub nie NIE. :DDD

0

Spokojnie, Barca jako noworoczne postanowienie ustali sobie wincyj strzałów w bramkę, a nie daleko poza nią. :D

0

@ZelekBARCA No to na bank zaraz ktoś napisze wynik ;)

0

@Messibestplayerintheworld Ja uważam, że nie. Sam zdecyduj, kto ma więcej racji ;P

0

@AdiKingu96 Niestety, obawiam się, że nikt u nas już nie zamawia, żeby miał za coś płacić ;D

1

@Pawel13sz No chyba :) Ja już nie wiem co się z tym klubem dzieje, parodia to mało powiedziane ;)

0

Boca Juniors za silne na Barce. To z kim my mamy w końcu wygrać? Z Legią? Z Hertą Berlin?

1

@Woland10 Zdrowo myślący człowiek wie, że wszystko zależy od wyłożonych pieniędzy :)

0

@patrykzmc2000 a po transferze sprzedaż klubu szejkom :DDDDD

0

@busquets5 Wiesz, nikt z LR tak naprawdę nie wie jak wyglądają finanse Barcy, więc nie bądź też pewny, że nas stać. :)

0

@Transu96 Jeśli chodzi tylko i wyłącznie o aspekt przyciągnięcia kibiców na stadiony, to byłby to świetny ruch, jednakże my tu potrzebujemy stabilizacji na wielu pozycjach. Co Ci po Haalandzie (w aspekcie sportowym), skoro i tak będziesz dostawał w trąbę od Betisów, Benficów i innych średniaków, bo nie masz obrony? Tu troszeczkę postawiłem granice, no bo piszę o średniakach, ale co np. w przypadku europejskiego topu? Haaland nie ochroni Cię przed wynikiem 2-8, w dodatku jako jedyny "grający" coś piłkarz w Barcie, byłby łatwo neutralizowany przez przeciwników, bo byłby sam. To nie Messi, który przeszedłby wszystkich. Zaznaczę, że już parę dni temu poruszyłem pewien temat, a mianowicie pojawianie się ogromnego regresu sportowego u zawodników Barcy po transferze do niej. Tam podkreśliłem, że jest to spowodowane zastojem we wszystkich liniach, brakiem drgnięcia, polotu, pomysłu. Nie mówię, że Haaland by na 100% nie wypalił u nas, ale że ma na to niskie szanse, przy obecnym planie gry i postawie innych w drużynie.

0

@Norbi2021 Niestety, patrząc na procesy zachodzące w tym klubie, nic, dosłownie nic nie daje mi powodów obecnie do posiadania większej wiary w sukces w starciu z silniejszym rywalem w ofensywie. Barce można teraz poskładać dosłownie najprostszymi rozwiązaniami taktycznymi, a przypomnę, że mówimy tu o meczu z Napoli, która ma niesamowitych grajków w linii ofensywnej, więc dosłownie nic nie wskazuje na naszą jakąkolwiek rywalizację, ale może się zdziwię :)

2

@StephanosCrushes Tamta chała w TAMTYM meczu, była 1,5 raza lepsza niż ta grana obecnie :)

28

No i to by było na tyle z europejskimi pucharami. :DDDDDD

0

gdzie leci dzisiaj mecz PSG?

1

@LucaMancini Joan zapewniał też, że Leo zostanie. Jak wyszło wszyscy wiemy...
Nie traktuj tego co się dzieje w klubie, jako pewniaczek. Tam dosłownie wszystko jest randomowe.

0

@Herato Dokładnie, pamiętam to jak dziś, ale nie będę podawał nazwy użytkownika, który to pisał, bo nie chcę mu robić przykrości. xD

0

@Nihas taa, niepokojące zjawisko na LR ;D

0

@kaamil1910 @Destroyer_of_Worlds Wypłaty akceptuję, że to duże zwolnienie pieniędzy, ale jeśli chodzi o jakiekolwiek zyski, to pamiętajcie, że z każdego sprzedanego zawodnika możemy na użytek "własny" przeznaczyć tylko 1/4 sumy, reszta idzie na spłatę zadłużenia. Nawet 100mln zysk, to tylko 25mln, które możemy na cokolwiek wydać.

0

@Commando Słowo "odwaga" można zastąpić wieloma innymi, niekoniecznie powiązanymi słowami. Zgadzam się z Tobą, ale realnie patrząc, to jego wina, bo to jego decyzja, nie wyklucza to jednak również, że był odważny robiąc to.

0

@pacior95 Pozostawienie MATSa troszeczkę zaniża poziom ogólnej wypowiedzi. Zgadzam się z Tobą w 95%, ale MATS, Alba, Busquets powinni odejść. Będziemy grali młodymi i nic nie wygramy, przez x lat, ale to samo czeka nas z tymi obecnymi. Nie łudźcie się, że to ruszy. Tu jest taki beton, że nic totalnie nie drgnie i jesteśmy wręcz skazani na posuchę przez długie lata. Tu Xavi, Klopp, Tuchel + inni, by nie pomogli, bo nie ma budulca, który jest stabilny. U nas ciągle ktoś się kruszy i tworzy dziurę, która będąc zastąpiona kimś innym, resetuje wszystkie wyuczone schematy.

0

@kaamil1910 Jaka ta suma mniej więcej by była?

0

@Commando Żeby nie było, w większości się zgadzam, ale:
"Xavi trafił w najgorszy możliwy moment, to nie jego wina."
Przecież sam tu zdecydował teraz przyjść, więc to, że tu trafił teraz, to jego wina
;D

5

Koeman sobie siedzi teraz w fotelu, z dobrym winkiem, cygarem, przy kominku i śmieje się puszczając chmury dymu. Myśli sobie:
Wielkie umysły nigdy się nie mylą, miałem rację, z tego nic nie będzie :DDDDD

1

@AnsuFati_10 Kto go zwalnia?

0

@Kwiatek67 Patrząc na to, że to Atletico jest 4 w tabeli i ma o jeden mecz mniej rozegrany niż my, to muszę niestety stwierdzić, że my już straciliśmy TOP4 nieodwracalnie.

1

@Jakchcesz chciałeś powiedzieć, tego "doświadczenia"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?