Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Przemek2323 w dodatku graliśmy z hegemonem tej ligi, także wiesz...
1
@Kondziubarca brakuje intensywności... ;D
1
Pięknie wygląda la liga w tym sezonie xD. Jak w zeszłym roku był to wyścig żółwi, to jak to teraz nazwać? xD
1
@Roobo Od Koemana w konferencjach, to lepszy byłby nawet kamień xD
1
Madryt niech się już nie wygłupia i niech w końcu stracą tą bramkę, bo przypał będą mieli jak jako jedyni coś ugrają... ;D
1
Nasz Xavi to jest podobny do Marcina Millera z zespołu Boys xD
3
Oficjalnie: Bayern dostał po tyłku 0:5
3
Najgorsze? Panie, idź Pan w .....
2
@Emhyr Słuchajcie, tu piłeczka ma chodzić jak wcześniej i gitarka będzie, a i pamiętajcie amigosi, że o 18 grill jest ;D
0
@kkbarca I się Pan wkopał...
8
@BarcaInfo Nie rozpędzaj się tak - Alaves i starczy tych emocji ;P
0
@Mns21 Rzeźnia, co tu więcej mówić
4
Dobra. Jutro to ma być tak:
1.Wstaję rano
2.Piję kawę
3.Wchodzę na LR
4.Pojawia się błąd 404
Wiecie co ten błąd by oznaczał ;D
0
@D10SLEO Powinno być, że Koeman się rozpłakał...
1
@Kgorecki2500 A to tam nikt nic nie robił przez tyle czasu, że dopiero teraz ma się coś dziać... XD
0
@DonMatteo901 VAR - zbawienie piłki.
0
@Wossi61FCB Rzeczywiście coś długo xD
2
@DaPidejpi No dziś jest nim Embolo ;)
10
Mówisz, że będzie pite?
0
@DaPidejpi Szybko się to okazało xD
2
@Kidd Spójrz na to inaczej - kiedyś też tak mówiono o nas, aż stało się to naszą codziennością :P
0
No to nie podejmie żadnej decyzji. Możemy się rozejść xD
1
Legenda głosi, że Koeman w dalszym ciągu nie odpowiada na wiadomości Laporty. Mówię wam 1000IQ ma chłop. W następnym meczu, pomimo, że Laporta go dziś zwolni to i tak wyjdzie z zespołem i będzie myślał, że ciągle ich trenuje xD
1
Embolo złota piła, jak nic
0
Baya w końcu płaci rachunek za zeszłoroczny mecz z Barcą...
2
Czemu ten Lewy tak człapie po tym boisku i nie krzyczy ;D
2
Koeman, ja już to mówiłem, ale powtórzę teraz do Ciebie:
"Nie zajmuj się dramą, tu liczy się styl. Nowe życie Barcy, bez Ciebie i już"
1
Optymista z niego ogromny ;DDDDDD
3
@FCB_dimiC Późny zapłon masz
3
@Oskar00 Treneiro spod sklepu...