2

@Przemek2323 w dodatku graliśmy z hegemonem tej ligi, także wiesz...

1

@Kondziubarca brakuje intensywności... ;D

1

Pięknie wygląda la liga w tym sezonie xD. Jak w zeszłym roku był to wyścig żółwi, to jak to teraz nazwać? xD

1

@Roobo Od Koemana w konferencjach, to lepszy byłby nawet kamień xD

1

Madryt niech się już nie wygłupia i niech w końcu stracą tą bramkę, bo przypał będą mieli jak jako jedyni coś ugrają... ;D

1

Nasz Xavi to jest podobny do Marcina Millera z zespołu Boys xD

3

Oficjalnie: Bayern dostał po tyłku 0:5

3

Najgorsze? Panie, idź Pan w .....

2

@Emhyr Słuchajcie, tu piłeczka ma chodzić jak wcześniej i gitarka będzie, a i pamiętajcie amigosi, że o 18 grill jest ;D

0

@kkbarca I się Pan wkopał...

8

@BarcaInfo Nie rozpędzaj się tak - Alaves i starczy tych emocji ;P

0

@Mns21 Rzeźnia, co tu więcej mówić

4

Dobra. Jutro to ma być tak:
1.Wstaję rano
2.Piję kawę
3.Wchodzę na LR
4.Pojawia się błąd 404
Wiecie co ten błąd by oznaczał ;D

0

@D10SLEO Powinno być, że Koeman się rozpłakał...

1

@Kgorecki2500 A to tam nikt nic nie robił przez tyle czasu, że dopiero teraz ma się coś dziać... XD

0

@DonMatteo901 VAR - zbawienie piłki.

0

@Wossi61FCB Rzeczywiście coś długo xD

2

@DaPidejpi No dziś jest nim Embolo ;)

10

Mówisz, że będzie pite?

0

@DaPidejpi Szybko się to okazało xD

2

@Kidd Spójrz na to inaczej - kiedyś też tak mówiono o nas, aż stało się to naszą codziennością :P

0

No to nie podejmie żadnej decyzji. Możemy się rozejść xD

1

Legenda głosi, że Koeman w dalszym ciągu nie odpowiada na wiadomości Laporty. Mówię wam 1000IQ ma chłop. W następnym meczu, pomimo, że Laporta go dziś zwolni to i tak wyjdzie z zespołem i będzie myślał, że ciągle ich trenuje xD

1

Embolo złota piła, jak nic

0

Baya w końcu płaci rachunek za zeszłoroczny mecz z Barcą...

2

Czemu ten Lewy tak człapie po tym boisku i nie krzyczy ;D

2

Koeman, ja już to mówiłem, ale powtórzę teraz do Ciebie:
"Nie zajmuj się dramą, tu liczy się styl. Nowe życie Barcy, bez Ciebie i już"

1

Optymista z niego ogromny ;DDDDDD

3

@FCB_dimiC Późny zapłon masz

3

@Oskar00 Treneiro spod sklepu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?