4

Sukcesy zawodników 1#: Luka Modrić

Dinamo Zagrzeb

Mistrzostwo Chorwacji: 2006, 2007, 2008
Puchar Chorwacji: 2007, 2008
Superpuchar Chorwacji: 2006

Real Madryt

Mistrzostwo Hiszpanii: 2016/2017, 2019/20
Puchar Króla: 2013/2014
Superpuchar Hiszpanii: 2012, 2017, 2020
Liga Mistrzów UEFA: 2013/2014, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Superpuchar Europy UEFA: 2014, 2016, 2017
Klubowe mistrzostwo świata: 2014, 2016, 2017, 2018

Reprezentacyjne

Wicemistrzostwo świata: 2018

Indywidualne

Piłkarz Roku Premijer Ligi: 2003
Chorwacka Nadzieja Roku: 2004
Piłkarz Roku Ligi chorwackiej: 2007
Drużyna marzeń według UEFA podczas Mistrzostw Europy 2008 w Austrii i Szwajcarii
Piłkarz Roku w Tottenhamie Hotspur: 2011
Piłkarz Roku w Chorwacji: 2013, 2014
Drużyna Roku w Lidze Mistrzów: 2014, 2017
Najlepszy pomocnik Primera División: 2014
FIFPro World XI: 2015
Najlepszy Pomocnik Ligi Mistrzów UEFA: 2017[3], 2018[4]
MVP Mistrzostw Świata 2018
Piłkarz Roku FIFA: 2018
Piłkarz Roku UEFA: 2018[5]
Złota Piłka: 2018

Rekordy

Najwięcej występów w historii reprezentacji Chorwacji: 144 mecze

Postanowiłem od czasu do czasu umieścić taki komentarz z sukcesami niektórych zawodników. Później powinien pojawić się jeszcze jeden. Zacznę od Modricia

0

@Gaz Nie wiem dlaczego masz takiego pecha w to, bo szczerze Ci mówię, że te trafy są szalone w tej Fifie i to praktycznie każdy mój znajomy ma taką sytuację, że już ma wymaksowany skład złotych kart z danej ligi.

0

@Kamiloza91 To ja Ci powiem coś bardziej realnego. Nawet pomimo 4 miejsca w grupie, Koeman zostanie na stanowisku trenera Barcy. Oby tak nie było, ale patrząc na to jak przeciągają jego zwolnienie, to musi być coś na rzeczy, że nie mają następcy, albo po prostu wszyscy odmówili, albo postawili jakieś specyficzne warunki

0

@paweldunajecfcb Nie słucham rapu, dlatego się nie wypowiem

2

@amanter Swoją drogą. Ciekawe byłoby gdyby beton do nas przyszedł ;D Bo w mojej opinii, to z miejsca by była walka o majstra. Wiem, że Madryt nie zachwycał grą, ale Zidane>>>>>Koeman

0

@Cochise
Po pierwsze: W Europie nie ma już słabych drużyn jak dobrze zauważył @LS
Po drugie: Po deszczu zawsze wychodzi słońce
Po trzecie: [śmiech]

A tak na serio, to ja już w nic nie wierzę w tym klubie. Gadają tak a robią inaczej. Koeman zwolniony po Cadiz, Koeman dalej trenerem po Realu. Czy na prawdę sytuacja Barcy jest tak zła, że nie mogą pożegnać się z naszym obecnym treneiro? Nie wierzę, że nie ma na to pieniędzy, lecz wierzę w to, że po prostu nikt tu nie chce przyjść.

0

@Kamiloza91 Nie wiem, czy jest coś bardziej kompromitującego niż 8-2 w lidze mistrzów i to jeszcze z całym szacunkiem, ale po litości ;)

0

@Gaz Właśnie, gdy był dostępny powtarzalny pick, to należało go cisnąć ile się dało. Moje trafy z niego to:
Sterling
Varane
Son
Było jeszcze parę trafów, ale już nie tak mocnych i raczej tylko na przepałkę

0

@Transu96 Ten Fekir to jest koks taki, że doprowadza mnie do nerwów w rękach dobrego gracza. Sam nim nie gram, bo nie zrobiłem go i żałuję. Ostatnio wleciał z SBC Bernardo Silva i powiem szczerze, że nie wiem czy to był mój deal życia, bo chłop jest taki sobie, przynajmniej dla mnie. Cuduje z nim, różne style gry mu szukam, by było najlepiej, ale jakoś tak wielkiej różnicy nie widzę względem jego zwykłej karty.

0

@Gaz W tamtej Fifie to cztery miesiące musiałem czekać na porządny traf,a jak się trafił to był to Baggio prime. W tej Fifie powiem Ci szczerze, że musisz mieć niezłego pecha, jeśli nie udało się Tobie trafić na prawdę dobrej karty już na tym etapie.

0

@Transu96 Ahh, no tak, Fekir ;)

0

@DonMatteo901 To wiele zależy w jakim środowisku się obraca. "Cudowna" pytanie tylko dla jakich odbiorców ;)

0

@Kamiloza91 TOP 5 ogólnie nie.

0

@rafeVeB Bo tam nie pracuje Dr. House, tylko jakiś znaFca

1

@Cariones @Transu96 Ogólnie trafy w tej Fifie są trochę za mocne, bo miesiąc jeszcze nie minął, a ja mam już najlepszy skład PL + parę kart specjalnych z SBC.

0

@Transu96 A jakiś RTTK?

0

@Kamiloza91 Jednym z najlepszych może nie, ale na pewno wciąż byłby jednym z lepszych

0

Marco Reus RTTK trafiony w pierwszym dniu od kiedy był dostępny w paczkach +480K. A jak u was z trafami w Fifie22?

0

@Pilka_jest_okragla @LS Ale powiedzcie mi, dlaczego? Dlaczego my jako jedyni musimy mieć tak wysoko ustawioną linię obrony, dosłownie zawsze? Dlaczego? My przez to nie istniejemy, gdy przeciwnik wyprowadza szybką kontrę, my nie mamy szybkich obrońców. Czemu każdy trener jak idzie, zawsze ustawia tą obronę tak wysoko?

3

Dobra, czas na poważne rozmowy! Podsumujmy pewne fakty:
-Barca ma problem ze strzelaniem goli
-Barca ma problem z oddawaniem strzałów na bramkę rywala
-Barca nie potrafi grać przeciwko murującym się drużynom
-Barca przez 40% czasu w meczu nie znajduje się pod bramką rywala, tylko klepie w obronie
-Barca nie umie wykonywać rzutów rożnych
-Barca nie umie stosować pressingu
-Barca nie posiada ruchliwości w środku pola
-Barca nie umie skutecznie ustawiać się w obronie
-Barca nie biega
-Barca nie istnieje w grze obronnej przeciwko kontrom rywala
-Barca ma najwyższej ustawioną linię obrony, pomimo braku szybkich obrońców xD

Niech każdy sam sobie dobierze jakieś punkciki i jeśli się z czymś nie zgadzacie to możemy pogadać :D

4

@Coutinho007 Luuk gra bo jest holendrem, Roberto, bo w oczach Koemana to ten sam Sergi co w meczu z PSG, Demir i Nico nie grają, bo są za młodzi i nie są holendrami, a jak do tej pory, żaden z nich nie był kluczowy w meczu z PSG. Proste... ;D

1

Trzej muszkieterowie dalej w ofensywie ;D

0

@Khajio również uważam, że takie drużyny są niedoceniane, bo patrząc czysto sportowo, to na prawdę dobre drużyny, które potrafią się nieźle pokazać w starciach LM. U mnie Sporting ma 2 miejsce, a Lisy 3, bo uważam, że gdyby doszło do takiego starcia, to w sumie mógłby to być mocny meczyk, gdzie jednak według mnie wygrałby Sporting. Co do River, to grają całkiem dobry football, ale na miarę swojej ligi. W starciu z każdym przeciwnikiem z grupy powyżej, niestety, ale nie osiągnęliby za wiele. Szkoda, że tak ich wylosowało, bo przy ciut słabszych rywalach, mogliby coś urwać w pkt.

0

@Kondziubarca Czyli Koeman będzie zwolniony. Pozytywna wieść

1

Drużyny świata 3#
Ile gwiazdek 0,5-5 (jak dobra jest drużyna w ostatnich 4 latach) przyznalibyście wymienionym drużynom i jak wytypowalibyście końcowy rezultat grupy, w której wszystkie by się znalazły razem. Zestaw jest losowany i to absolutnie randomowe zespoły :P.
Obecny zestaw:
Sporting CP
Leicester
River Plate Buenos Aires
Ajax Amsterdam

Według mnie:
1.Ajax Amsterdam 4*
2.Sporting CP 2,5*
3.Leicester 2,5*
4.River Plate Buenos Aires 1*

W tej grupie miałem problem z wytypowanie 2 i 3 miejsca, ale ostatecznie tak to widzę. A jak wy się na to zapatrujecie? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią :)

1

@Encore Wina Koemana!

1

@Derean Czeka nas zacięty pojedynek...

1

O 20:45 gramy. Niektórym to się chyba mecze pomyliły, że jakaś grobowa atmosfera tu panuje. Jakie 1:2?

0

-Dobre to było Lapciu, a widziałeś ich miny? Dobre tej, czekaj, bo telefon dzwoni.
-I kto dzwonił?
-Jakaś pomyłka była, bo to numer z Polski. No i słuchaj, z tym Kunem, to dobrze żeście wykombinowali, ale widać, że jest zdziwiony, że nikt mu nie podaje.
-Daj spokój, przyzwyczai się chłopak
-Znowu dzwonią? Co za... Halo, mówiłem, to pomyłka. Jaki Brzęczek?
-Ty to spokoju nie masz z tymi telefonami.
-A wiesz, podzwonią, podzwonią i przestaną. Tak jak zawsze. To co teraz? Fiku miku z Benficą?
-Wiesz, przydałoby się wyjść z grupy z LM, bo pieniążki, ale jak się uśmiechniesz, to może, coś się wydarzy...
-Rudy jest genialny! On to umie w taktyki.
-No, przyznam, że chciałem go zwolnić, ale dobrze, że nie zrobiłem tego. Znowu telefon?
-Chłopie, ja nie wiem kim Ty jesteś, co za Brzęczek? Sousa? A to sorry. Nie i do widzenia.

Kto prowadzi rozmowę? Zobaczymy czy zgadniecie ;D







0

Eric G. poskładał się jak bakugan xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?