0

Luuk De Wood ma dla was wiadomość:
Widzimy się w niedzielę. Trzymajcie się tam na La bambie :)

1

@AmigoBlancos To naprawdę dobry piłkarz i gdyby zdecydował się na wybór jednego z wymienionych przez Ciebie klubów , to na pewno ugrałby zdecydowanie więcej. Uważam, że dałoby się o wiele więcej wydobyć jakości sportowej z tego piłkarza. :)

11

@AmigoBlancos Zdecydowanie tak

1

@Adi123456789 W tamtym rewanżu traciliśmy najgłupsze bramki, jakie się dało. Wylało się za wszystkie czasy...

3

@FCMichalo Young Leosia Messi xD

3

@macio_944 Czasem zdaje mi się, że on sam nie wie co mówi, bo to jest wręcz idiotyczne

1

@Pawel13sz Wtedy to świat się by skończył... ;D

1

@deyna2018 Oby było wszystko w porządku. To wspaniały człowiek i oby wyszedł z tego

2

@Pawel13sz Wciąż mam tamtą sytuację naszego Bembele przed oczami, gdy nie trafił, a mogło być już po zawodach...

10

@Comentateiro Wichniarek właśnie dotarł na Saturn swym odlotem xD

1

@Adi123456789 Ach ta Barcelona... Człowiek jak coś ważnego ma do załatwienia to jak zwykle utrudnia ;D

0

@Batys Musimy zebrać jak najwięcej ocalałych na La bambie i stworzyć armię, póki mafia ich nie dopadła ;D

2

@Comfortable_ Co ty, nie zasnąłbym potem, za straszne :D

1

@Adi123456789 Prezes, bo ja tu już 8 minut czekam, a oficjalki jak nie było, tak nie ma ;D

1

@Mario96w No w sumie xD Musi się już tłumaczyć :P

0

Panowie i panie, jak jeszcze nie śpią. Czy jest jakiś dobry film dzisiaj po 00:00? Najlepiej horror

5

@Pawel13sz Tylko Chuck Norris potrafi trzasnąć drzwiami obrotowymi

1

@PatrychoO Ale bym sobie takiego Pottera obejrzał. Trafiłeś w mój słaby punkt

1

@Adi123456789 Czekam ;D

1

@Adi123456789 Powiedz kiedy, bo muszę oficjalkę ogłosić :D

2

@Pawel13sz Dziewczyna mówi, żebym ci szóstkę dał, dlatego niech będzie 6 :D

5

23:34 Koeman wciąż jest na stanowisku trenera Barcy i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany
[Aktualizacja] 23:37 Koeman nadal trenerem Barcy
[Aktualizacja] 23:40 Strażnicy La bamby, wszystko pozostaje bez zmian...
[Aktualizacja] 23:44 Na La bambie jest 874 cules

1

@Abominacja Uważam, że nadal bylibyśmy topowym zespołem i że budzilibyśmy jakikolwiek respekt.

3

@Pawel13sz My się znamy? :P

0

@Gall Uważam, że jego rola jest jednak inna w PSG i to spowoduje, że nie osiągnie takich liczb jak wcześniej w Barcie. Tu był tym decydującym, a tam jednak troszkę inaczej podchodzi się do jego osoby. Oby miał jak najlepsze wyniki, ale tego dowiemy się dopiero w przyszłości

1

@Janas11224 Teraz jakby któryś z naszych próbował to powtórzyć to by się połamał od samego biegu xD

4

@PatrychoO Na zdjęciu lekko otyły kawaler :)

0

Najgorsze decyzje w footballu według was? Mogą to być transfery, zmiany podczas meczu, wszystko co związane z piłką :D
dla mnie: Przejście do PSG Neya

0

@BorzyKrzys Prosty chłopak z Dębicy... i wszystko jasne

0

@AmigoBlancos Dla niektórych musiałby jeszcze strzelić tyle goli co CR, żeby był w ogóle brany pod uwagę, jako dobry transfer ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?