Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luuk De Wood ma dla was wiadomość:
Widzimy się w niedzielę. Trzymajcie się tam na La bambie :)
1
@AmigoBlancos To naprawdę dobry piłkarz i gdyby zdecydował się na wybór jednego z wymienionych przez Ciebie klubów , to na pewno ugrałby zdecydowanie więcej. Uważam, że dałoby się o wiele więcej wydobyć jakości sportowej z tego piłkarza. :)
11
@AmigoBlancos Zdecydowanie tak
1
@Adi123456789 W tamtym rewanżu traciliśmy najgłupsze bramki, jakie się dało. Wylało się za wszystkie czasy...
3
@FCMichalo Young Leosia Messi xD
3
@macio_944 Czasem zdaje mi się, że on sam nie wie co mówi, bo to jest wręcz idiotyczne
1
@Pawel13sz Wtedy to świat się by skończył... ;D
1
@deyna2018 Oby było wszystko w porządku. To wspaniały człowiek i oby wyszedł z tego
2
@Pawel13sz Wciąż mam tamtą sytuację naszego Bembele przed oczami, gdy nie trafił, a mogło być już po zawodach...
10
@Comentateiro Wichniarek właśnie dotarł na Saturn swym odlotem xD
1
@Adi123456789 Ach ta Barcelona... Człowiek jak coś ważnego ma do załatwienia to jak zwykle utrudnia ;D
0
@Batys Musimy zebrać jak najwięcej ocalałych na La bambie i stworzyć armię, póki mafia ich nie dopadła ;D
2
@Comfortable_ Co ty, nie zasnąłbym potem, za straszne :D
1
@Adi123456789 Prezes, bo ja tu już 8 minut czekam, a oficjalki jak nie było, tak nie ma ;D
1
@Mario96w No w sumie xD Musi się już tłumaczyć :P
0
Panowie i panie, jak jeszcze nie śpią. Czy jest jakiś dobry film dzisiaj po 00:00? Najlepiej horror
5
@Pawel13sz Tylko Chuck Norris potrafi trzasnąć drzwiami obrotowymi
1
@PatrychoO Ale bym sobie takiego Pottera obejrzał. Trafiłeś w mój słaby punkt
1
@Adi123456789 Czekam ;D
1
@Adi123456789 Powiedz kiedy, bo muszę oficjalkę ogłosić :D
2
@Pawel13sz Dziewczyna mówi, żebym ci szóstkę dał, dlatego niech będzie 6 :D
5
23:34 Koeman wciąż jest na stanowisku trenera Barcy i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany
[Aktualizacja] 23:37 Koeman nadal trenerem Barcy
[Aktualizacja] 23:40 Strażnicy La bamby, wszystko pozostaje bez zmian...
[Aktualizacja] 23:44 Na La bambie jest 874 cules
1
@Abominacja Uważam, że nadal bylibyśmy topowym zespołem i że budzilibyśmy jakikolwiek respekt.
3
@Pawel13sz My się znamy? :P
0
@Gall Uważam, że jego rola jest jednak inna w PSG i to spowoduje, że nie osiągnie takich liczb jak wcześniej w Barcie. Tu był tym decydującym, a tam jednak troszkę inaczej podchodzi się do jego osoby. Oby miał jak najlepsze wyniki, ale tego dowiemy się dopiero w przyszłości
1
@Janas11224 Teraz jakby któryś z naszych próbował to powtórzyć to by się połamał od samego biegu xD
4
@PatrychoO Na zdjęciu lekko otyły kawaler :)
0
Najgorsze decyzje w footballu według was? Mogą to być transfery, zmiany podczas meczu, wszystko co związane z piłką :D
dla mnie: Przejście do PSG Neya
0
@BorzyKrzys Prosty chłopak z Dębicy... i wszystko jasne
0
@AmigoBlancos Dla niektórych musiałby jeszcze strzelić tyle goli co CR, żeby był w ogóle brany pod uwagę, jako dobry transfer ;)