Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Szczerze, to i to
0
@ArterkHD Haaland zdecydowanie
5
@kamiVeB Kanada zawsze miała łeb do interesów
1
@Kapitan hawk Tak zapewne będzie ;)
0
Jak można w ogóle do tego dopuścić?
Polecam obejrzeć, bo to pokazuje jak ludzie naprawdę potrafią zniszczyć przyrodę.
0
@Sulimo W meczu zapłacą rachunek...
1
@Pawel13sz Nie mam nic do nich, ale z San Marino mógł się z nimi nie odpalać
2
Według mnie football traci przez te częste granie. Zdecydowanie bardziej wolę oglądać pojedynki klubów, kiedy nie trapią ich ciągłe kontuzje, wystawiany jest najmocniejszy skład i wszyscy są wypoczęci. Oczywiście chodzi mi tu o to, że przez tak częste gry, zawodników ciągle łapią kontuzje i nieraz dochodzi do sytuacji, w których jeden zawodnik nie zdążył się wyleczyć, a zaraz kolejny już łapie. Zespoły mają do dyspozycji 50%/60% graczy podstawowych i to powoduje, że zamiast oglądać pojedynki najlepszych, oglądamy słabsze widowiska. Mam nadzieję, że to kiedyś się uspokoi, bo obecnie nie dzieje się najlepiej.
1
@Arkon Tuchel potem Klopp
0
@Momals11 To zwykła statystyka
0
@PatrychoO Ja też, ale wątpię w to
2
@JohnnyBarca I dlatego uważam, że to wszystko zmierza w złym kierunku. Najlepiej niech w ogóle nie odpoczywają, ciągle trenują, jak ich kontuzja złapie, to od razu po wyleczeniu całe 90 minut niech grają...
0
Umtiti The f.... wall otrzymał w Fifie 22 kartę wspominkową. Piękne to były czasy...
19
I to jest dobra wiadomość
4
@Mr8lack 100% racji i właśnie o to chodziło mi w początkowym zamyśle. Dzięki za objaśnienie innym :)
5
@Encore xD Nieźle rambla dziś czyta (szybkość+technika) tzn. szybkość wykonywania technicznych zagrań+sztuczek. Jak uważacie, że Messi miał to połączenie lepsze od R10 to nie wnikam
8
@FC1899Barca Możecie mówić co chcecie, ale NIKT, dosłownie NIKT nie miał podjazdu w technice i szybkości do R10, nawet Messi
1
@Lisek Koeman zamiast dać znak, to w tej sytuacji, by sobie myślał już, nad tłumaczeniem ewentualnego wylewu
0
@sintesox Wtedy to już na pewno wygra...
4
@Lisek Prawdziwy kibic nigdy nie zapomina
0
@Janiama Z ostatniego zdania możesz wybrać tylko jedno: albo sędzia, albo nie stracona pierwsza bramka. Cr?
0
Na jaki typ obrażeń jest najwięcej niewrażliwych potworów w DII:LoD?
1
Wiedziałem, że to nie będzie nic dobrego...
1
@SuperPatsonFCB Musiałby nie być polakiem. Dziękuję za uwagę
1
@Cochise Dam ci herba, bo się zgadzam, ale takich komentarzy, jak ten jest tu codziennie pełno i zapewne zdajesz sobie sprawę, że choćbyś nie wiem jak to podkreślał, to i tak te dyskusje będą się pojawiać, a walka z nimi nie ma najmniejszego sensu.
0
@kuz xD Ludzie, zrozumcie, że w ZP nie chodzi o osiągnięcia itp. Tam chodzi po prostu o to o kim jest głośnie i tyle. Jak mówią teraz o Benzie, to choćby nic nie wygrał, to i tak będzie jednym z faworytów. To samo z Ronaldo i każdym innym piłkarzem
0
@dawidor9 Co za różnica... czy ten, czy ten, to i tak będzie
1
Źle to wygląda, patrząc na najbliższe mecze
1
@domin1515 Gratuluję! Dołącza Pan do listy zwycięzców :)
0
"Stoję tak, niczym wieża, lecz nie z kamienia. W zależności od odpowiedniej pory, posiadam także różne ubarwienia. Wrogiem mym, choć życie mu daję, jest człowiek, a i płomień mnie pożera". Ostatnia na dziś zagadka :) Jeśli byłaby problematyczna, w co wątpię to napiszcie na priv, to podrzucę podpowiedź