0

@4drian0 Szczerze, to i to

0

@ArterkHD Haaland zdecydowanie

5

@kamiVeB Kanada zawsze miała łeb do interesów

1

@Kapitan hawk Tak zapewne będzie ;)

0


Jak można w ogóle do tego dopuścić?
Polecam obejrzeć, bo to pokazuje jak ludzie naprawdę potrafią zniszczyć przyrodę.

0

@Sulimo W meczu zapłacą rachunek...

1

@Pawel13sz Nie mam nic do nich, ale z San Marino mógł się z nimi nie odpalać

2

Według mnie football traci przez te częste granie. Zdecydowanie bardziej wolę oglądać pojedynki klubów, kiedy nie trapią ich ciągłe kontuzje, wystawiany jest najmocniejszy skład i wszyscy są wypoczęci. Oczywiście chodzi mi tu o to, że przez tak częste gry, zawodników ciągle łapią kontuzje i nieraz dochodzi do sytuacji, w których jeden zawodnik nie zdążył się wyleczyć, a zaraz kolejny już łapie. Zespoły mają do dyspozycji 50%/60% graczy podstawowych i to powoduje, że zamiast oglądać pojedynki najlepszych, oglądamy słabsze widowiska. Mam nadzieję, że to kiedyś się uspokoi, bo obecnie nie dzieje się najlepiej.

1

@Arkon Tuchel potem Klopp

0

@Momals11 To zwykła statystyka

0

@PatrychoO Ja też, ale wątpię w to

2

@JohnnyBarca I dlatego uważam, że to wszystko zmierza w złym kierunku. Najlepiej niech w ogóle nie odpoczywają, ciągle trenują, jak ich kontuzja złapie, to od razu po wyleczeniu całe 90 minut niech grają...

0

Umtiti The f.... wall otrzymał w Fifie 22 kartę wspominkową. Piękne to były czasy...

19

I to jest dobra wiadomość

4

@Mr8lack 100% racji i właśnie o to chodziło mi w początkowym zamyśle. Dzięki za objaśnienie innym :)

5

@Encore xD Nieźle rambla dziś czyta (szybkość+technika) tzn. szybkość wykonywania technicznych zagrań+sztuczek. Jak uważacie, że Messi miał to połączenie lepsze od R10 to nie wnikam

8

@FC1899Barca Możecie mówić co chcecie, ale NIKT, dosłownie NIKT nie miał podjazdu w technice i szybkości do R10, nawet Messi

1

@Lisek Koeman zamiast dać znak, to w tej sytuacji, by sobie myślał już, nad tłumaczeniem ewentualnego wylewu

0

@sintesox Wtedy to już na pewno wygra...

4

@Lisek Prawdziwy kibic nigdy nie zapomina

0

@Janiama Z ostatniego zdania możesz wybrać tylko jedno: albo sędzia, albo nie stracona pierwsza bramka. Cr?

0

Na jaki typ obrażeń jest najwięcej niewrażliwych potworów w DII:LoD?

1

Wiedziałem, że to nie będzie nic dobrego...

1

@SuperPatsonFCB Musiałby nie być polakiem. Dziękuję za uwagę

1

@Cochise Dam ci herba, bo się zgadzam, ale takich komentarzy, jak ten jest tu codziennie pełno i zapewne zdajesz sobie sprawę, że choćbyś nie wiem jak to podkreślał, to i tak te dyskusje będą się pojawiać, a walka z nimi nie ma najmniejszego sensu.

0

@kuz xD Ludzie, zrozumcie, że w ZP nie chodzi o osiągnięcia itp. Tam chodzi po prostu o to o kim jest głośnie i tyle. Jak mówią teraz o Benzie, to choćby nic nie wygrał, to i tak będzie jednym z faworytów. To samo z Ronaldo i każdym innym piłkarzem

0

@dawidor9 Co za różnica... czy ten, czy ten, to i tak będzie

1

Źle to wygląda, patrząc na najbliższe mecze

1

@domin1515 Gratuluję! Dołącza Pan do listy zwycięzców :)

0

"Stoję tak, niczym wieża, lecz nie z kamienia. W zależności od odpowiedniej pory, posiadam także różne ubarwienia. Wrogiem mym, choć życie mu daję, jest człowiek, a i płomień mnie pożera". Ostatnia na dziś zagadka :) Jeśli byłaby problematyczna, w co wątpię to napiszcie na priv, to podrzucę podpowiedź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?