Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Przemek2323 Nie będę opowiadał kłamstw
11
Życie to jest taka gra
0-12lat - poziom łatwy
13-16lat- poziom normalny
17-29lat- poziom średni
30-65lat - poziom trudny
66- +/-100lat - poziom profesjonalny
Ci, którzy ją przejdą, potem grają na mapach zaświatów
0
@against_modern_football Za co Cię wygnali?
0
@Przemek2323 Ja się tylko pytam po co?
0
Lubi ktoś celtyckie rytmy?
2
@elplacek44 No i podpadłeś La Rambli...
0
Wybór najciekawszej (nie koniecznie najlepszej) jedenastki (lat 2000-2015), ALE gdybyście mieli tylko i wyłącznie umieszczać max. po dwóch piłkarzy z tej samej ligi. Zawodnicy mają ligi takie jak w ustalonych latach.
Formacja 4-3-3
2 zawodników na ligę = 6lig łącznie do wykorzystania
Mile widziane nietypowe zestawienia
Prośba: Skład niech zawiera tylko 11 zawodników - bez żadnych dodatkowych nazwisk.
3
@Xavyol A kto to dokładnie wie, chyba tylko Bartek...
0
@Gaz Wystarczy wdrożyć w codzienność meczów Barcy i LM wygrana ;D
4
@AmigoBlancos To było tak dawno temu? Ja czuję jakby to było może ze dwa lata temu...
0
@kulek22 Uwierz mi, że to nie takie proste i dlatego nigdzie by się to nie sprawdziło w celowych zagraniach. Taka akcja udałaby się jedna na sto, a może i więcej
0
@Sau_Ron
Dotychczas:
Pedri: 2 głosy
FDJ: 3 głosy
0
@Transu96 Ni ma takiej odpowiedzi. Albo jeden albo drugi
0
Gdybyście musieli pożegnać jednego zawodnika, to który by to był z tej dwójki (FDJ /Pedri)?
0
@Encore Aż tyle nakradł? Co za bandzior...
0
@Azi Tu nie chodzi o sam VAR. W zasadach piłki jest za dużo podpunktów, które pozwalają na omijanie pewnych decyzji...
22
Gdzie podpisać?
0
Zaraz po jego przyjściu będę musiał poszerzyć listę piłkarzy do pożegnania...
9
Lista piłkarzy do pożegnania:
-Coutinho "talent z Brazylii, który jak tylko będzie zdrowy znowu powie, że walczy o wszystko"
-Bembele "stały pacjent w szpitalu. Ponoć ma kontakty z lekarzem, ale nie wiadomo, czy za namową Umtitiego nie leczy się u szamana"
-LDJ "Drewno, prawdopodobnie dąb"
-Braithwite G.O.A.T "Król po przejściach"
-Lenglet "Prawdopodobnie padł ofiarą wysokopoziomowego skilla szamana "Pech". Istnieją podejrzenia, że ów szaman leczy Umtitiego. Zaklęcie zostało rzucone, aby Umtiti mógł zająć jego miejsce w obronie , niestety jakaś cząstka obiła się rykoszetem i dostał również sam Umtiti, przez co płacze i czuje się niedoceniony.
-Umtiti "uczeń szamana. Niskopoziomowy mag, używający podstawowych skilli i robiący build pod życie zamiast dmg.
Lista trenerów do pożegnania:
-Ronald Koeman "Życie jest jakie jest - to jego życiowe stwierdzenie. Mówi się, że jest doskonałym ogrodnikiem, bo nieźle dogaduje się z dębem i wystawia go ciągle w wyjściowym składzie. Nie ufa innym. Uważa, że każdy chce go wykiwać,a szczególnie rząd, na którego czele stoi potężny wojownik Laporta. W tym starciu niestety nie ma szans bo ów wojownik ma 100lvl i kosi taki noobków jak Koeman. Dlatego szuka osób do party".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I te zdjęcie na La bambie jakby Bembele wyglądał zza komunikatu xD
1
@patrykzmc2000 Tak dla jaj...
0
@Sau_Ron Zdziwiłem się, że w pierwszych odpowiedziach nie padło Durex xD
0
W jakiej reklamie chcielibyście kiedyś wystąpić xD?
0
@mcsarna Być może nie zabrzmię teraz dobrze i zostanę źle zrozumiany, ale społeczeństwo, o którym mowa jest samo sobie winne, że jest tak jak jest. Głosują na tych samych złodziei, licząc chyba, że tym razem ich aż tak bardzo nie okradną, a potem zdziwienie... Najgorsze w tym wszystkim jest to, że z tego nie ma wyjścia, tzn. tak będzie w kółko bo to społeczeństwo jest tak zabetonowane jeśli chodzi o wybór władzy (albo PO albo PiS). Ci mogą robić co chcą, mogą nas poniżać, śmiać się w twarz, a ludzie i tak na nich zagłosują bo nie mają innej myśli wyborczej. To jest problem, o którym mało kto mówi, a jest największą wadą naszego, ale i nie tylko naszego społeczeństwa.
Wyborcy mówią "zagłosuję na mniejsze zło", a ja się pytam skoro to jest złem i to, to po co wybierać to bądź to i później pluć sobie w twarz i patrzeć jak niszczą nasz kraj? Tu się nic nie zmieni, bo właśnie takie jest podejście...
0
Wolelibyście żeby Bembele został, czy odszedł z Barcy?
0
@Yoshi94 masz mój głos
2
@Majkel34 Dużo zdrowia Panie Mieczysławie
0
@FafitFCB I pytanie, czy da radę nawiązać walkę z dwoma geniuszami? Według mnie da, ale tylko nawiązać, nic poza tym
1
@Ciule123 Nie przejmuj się, nie Ty pierwszy...