4

Olmo było mijać i mamy karnego xD

0

Lenglet dziękujemy xD

4

Swoją droga brak Rashforda wymowny :D

5

Ogólnie to tak troche wstyd by było odpaść 2 razy z atletico w jednym sezonie z dwóch różnych pucharów :D

1

@Sulimo jak tak dalej pójdzie chłop w takiej formie nie ma prawa pojechać na mundial , ale de la fuente to łysy terrorysta to pewnie wezmie pupilka jak z bramkarzem

0

Inter 0,88xG i 4 bramki , łacznie 5 celnych strzałów i 0 wielkich okazji XD no skuteczność niezła

0

Espanyol 20% posiadania piłki i zaraz wsadzą na 2:2 xdd

0

Początek poprzedniego sezonu to był jakiś błąd w Matrixie w wykonaniu Casado xD chłop jest tak mierny że to głowa mała

3

@Luciano99 dlatego trzeba pyknąć Atletico bo mecz Arsenal Atletico będzie kąpielą dla oczu

0

Ten Senesi naprawdę fajnie wygląda co oglądam mecze Wisienek to zarówno pod względem rozegrania i gry obronnej daje radę

0

Aż dziwne ze nawet na ławkę w pomocy czy ataku na taki meczu nie ma nikogo ze szkółki , a z obrońców to można by skład złożyć xD

1

Wiadomo ze to derby, ale Espanyol to jest tragiczny w tym roku, nawet pół rezerwowy skład powinien dać radę tym bardziej na camp Nou ;D

1

Tak oglądam powtórki Czerwonej to jak pressowal przed podaniem Alvareza Olmo to jest jakiś kryminał xD chłop se biegnie na alibi koło niego , 2 bramka to też fajne zachowanie obrony akcja budowana jak od niechcenia

1

Widzę karta pod tytułem Remontada już jest grana :D

0

Rashford wart 30mln ? Póki co ten okres weryfikacji go wyjaśnia że nie jest wart takich pieniędzy :D

4

Kotletico 3 strzały 2 bramki w tym jeden wolny i xG 0,44 no kozak

0

Wczorajszy Bayern robi tutaj powtórkę z pamiętnego meczu setiena, ta obrona to jest śmiech na sali a dziś jeszcze atak wtóruje impotencję strzelecką

0

Kontuzja Pedriego?

0

Przecież tam było tak łatwo złapać go na spalonym , a myślałem że Cubarsi ma piłkarskie IQ jak widać jednak nie bardzo

2

No to teraz Atletico obrona Częstochowy mają to czego chcą i dziękuję xDDD ale patrząc na ta obronę nawet z defensywną gra może coś Wpaść

0

A mogło być 1:0 gdyby nie paralityk Rashford xd

0

Alvarez sam sobie biegnie w środku pola zero jakiegoś pressingu i jeszcze zagrywa taka pile i oczywiście na spalonego nie umieją złapać xD

3

Że ten farbowany Hiszpan musiał tam stać, tak to pewnie brameczka

1

Jak tutaj nie było łatwiejszej piłki do zagrania xD chlop dosłownie w niego trafił zamiast obok

1

Oni mają jakieś zadanie na dziś żeby wszystkie strzały lecialy w bramkarza? :D

0

Yamal drybling top ale podania to tragedia xD nawet blisko celu nie są

1

Matko boska xD co to za cyrk w obronie był chłop sam prawie gola strzelił

1

Jak on tego nie trafił xD

0

Człowiek się cyka o tego Yamala, mogą serio grać pod żółta kartkę dla niego, a znając życie może poleć w tej grze xd

0

Oglądał ktoś mec Arsenalu? Bo patrząc po statystykach to cienizna a za rywala mieli najgorsza drużynę w ćwierćfinale :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?