Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rashford to jest ewenement xD chłop ma liczby dobre ale jego gra to w większości meczów jest tragedia, truchtanie i głupota to jego cechy wiodące xD
0
Yamal to te nowe buty do kosza są xD ślizga się jak na lodowisku
0
Casado to jest niesamowici bezużyteczny , pedri grzej się bo tutaj bez ciebie nie ma gry
0
Powiem wam że ta strona i cały player Canal+ to jest niesamowite gunwo xD zacina się, baguje
3
Casado Bernal to nie może się udać
0
Czy może ktoś z użytkowników posiada jakiś robot sprzątający? Coś się rozgladam za jakimś Dreame może nie za jakieś miliony monet i czy ktoś mógłby coć polecić albo podzielić się opinią? :D
3
@Derean patrząc na braki chyba nie będzie lepszej okazji dla Celty niż teraz żeby wygrać, tym bardziej że celta coś gra
0
Ale to Bilbao jest tragiczne , oby zapakować szybko 2-3 i spokojnie zagrać meczyk bo z Newcastle to nie będzie spacerek , tyle dobrze że mają ciężki terminarz
0
Pomyślcie co by było gdybyśmy mieli napastnika, LM nasza :D
4
Ferran to jest jakaś porażka , oglądanie jego gry od kilku tygodniu to oczu kąpiel jest
1
Cancelo jak będzie tak grał to może być duże wzmocnienie , chłop 2-3 meczami pokazał więcej niż balde cały sezon
1
Brawo za mecz teraz trzeba się modlić żeby kontuzje Kounde i Balde nie były jakieś ciężkie i oby nic więcej sie nie pojawiło bo tam pół skłądu ledwo biegała pod koniec
4
Zaraz pewnie się okaże że anulowany gol przesądzi o awansie albo ewentualnej dogrywce xD
0
Spalony, mało brakowało
4
Fermin chłopie co ty robisz xD
1
@Sulimo ale jego krytyka była słuszna patrząc na cały mecz, karny tego nie wymaże przecież xD jest totalnie bez formy aczkolwiek jednego nie można mu zarzucić tego że biega za dwóch
1
Ale Fermin to musi dać więcej, kolejny mecz z ciężkim przeciwnikiem i chłopa nie ma
1
Matko bosko traf gościu, grasz słaby mecz ale traf karnego
0
Trzeba to dowieść do połowy bo spuchnięli fest xD
0
Przydałoby się jeszcze jedna do przerwy wsadzić
0
Rapha to po kontuzji to jedyne co daje to bieganie i pressowanie
3
I myk pierwszą setke w meczu ma Atletico xD klasyka
0
Messi by się przydał na taki autobus
1
Ferran jak 5 kołu u wozu xD
3
Boli ten pierwszy mecz, że zagrali taki piach sędzia swoje dołożył ale mimo wszystko
0
Atmosfera top teraz byle w 15 min bramki nie stracić xD
0
No co mogę powiedzieć, skład trochę ze mnie optymizm wybił xD liczyłem na jakieś zaskoczenia i jakieś nowe pomysły flicka a tak to bez zaskoczenia
0
Myślałem że flick zaszaleje bardziej że składem, na jakaś fałszywa 9 czy cokolwiek xD ale na co ja liczyłem
0
Teraz się smiejemy, ale my też gramy jeszcze z tym Getafe i to na wyjeździe :D
5
Ja nie wiem jakim cudem VAR nie widzi takich przewinień jak to Rudigera czy ostatnio faulu na Kounde xD jeśli to niecelowe działanie to jakie jest inne wytłumaczenie?