Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1 setka zmarnowana, klasyka gatunku
3
Araujo nawet na ławie macha łapami xD
1
Na treningach to 9/10 takich wsadza xd
1
@Kapitan hawk nawet mi ich nie szkoda xD
3
O ile pierwszy karny do obrony ( ale jakim cudem Yamal nie dostał karnego ostatnio za coś podobnego a nawet bardziej ewidentnego bo był większy impet to nikt nie wie) tak drugi karny to jest cyrk w erze VARu chłop kładzie zanim dochodzi do kontaktu xD plus pięknie podwija nóżki no komedia
4
xG 1,28 w tym karny i Real strzela 3 bramki, trzeba umieć w skuteczność xd nie to co Barca
0
@Beztroskii no ja nie wiem, masa materiałów jakiś losowych typków dających jakieś opcje czy pomysly na grę, a Flick ślepo dalej robi to samo i nic nie zmienia , raz z przymusu zagrał z Yamalem na 10 wyszło fajnie i od tej pory ani razu tam nie zagrał xD
0
Girona w poniedziałek zapłaci rachunek?
0
Po raz kolejny Flick został taktycznie w lesie, 15 min strczylo żeby zobaczyć że plan A na wysoka grę i pressing nie działa, to żadnej reakcji żadnego planu B. Brak maszyn do pressingu jak Pedri czy rapha powinien zmienić optykę flicka na taktykę i zagranie trochę niżej
0
No ale pierwsza połowa to niezła kompromitacja, Flick to chyba jakieś PTSD będzie po tym miał
0
@Hawajczyk przecież barca Flicka już w tamtym sezonie tak traciła masowo bramki i nic z tym nie zrobili, to myślisz że teraz zrobią? Xd
0
Czerwona kartka może i by dała jakąś nadzieję, ale my tutaj nawet o 1 bramke byśmy mieli ciężko jalby atleti zagrało autobus , taka impotencja w ataku u naszych że głowa mała
6
70 min i zero jakichkolwiek składanych akcji, oni przegrywają 4:0 a grają jakby był remis 0:0 , impotencja w ataku niesamowita
1
To wygląda jakby Barcelona wyszła na boisko bez taktyki , jak chłopaki na orliku w sobote z rana
1
Wystarczyło piłke podnieść xD człop leżał zanim fermin do piłki dobiegł
1
My mamy środek pola zdominować Ferminem machającym łapami i Olmo który nie umie pressować? Dziś to nawet de jong nie dojeżdza
1
I tak mamy farta ze jest dopiero 3:0 , tu juz manita powinna byc a nawet połowy nie ma XD
0
Spokojnie to najmniej ważne rozgrywki w jakich gramy , odpadnięcie jest wkalkulowane XD
3
Rożny Olmo oddanie piłki do bramkarza , Wolny ledwo leci i mur dostaje na poziomie brzucha XD
2
Casado to strzał w kolano , chłop nie daje nic. Póki co różnica poziomów
1
Najgorzej że ławka to taka bieda że nie ma nawet kim wejść na gonienie wyniku
5
No Olmo pięknie rozegrał rożnego na kontre XD Obrona to jest niesmieszny żart , De Jong se truchta
0
No panie Fermin , to Twój czas kiedy jak nie teraz
3
Ludzie nie zwalajcie tego na murawe , napewno nie pomogła ale bramkarz z taką grą nogami to powinien bez problemu przyjąć xD GIGA klops Garcii
0
Remis to w ciemno dziś można brać :D
0
No to jutro zapowiada się prze potężna ławka rezerwowych w Barcelonie :D Wyjściowy skład musi sobie poradzić bo za Wiele opcji to Flick nie będzie miał
0
Ferran na skrzydle i Lewy na 9 , ale to będzie chodziło :D
1
@Laminedependencia to że wiedział że tutaj będzie dla niego ciężko o skład to wiadome , ale dlaczego wybrał PSG gdzie bedzię jeszcze ciężej ? :D Masa młodych , plus on wychowankiem nie jest. Wiadomo że tutaj kasa miała wielkie znaczenie i Enrique ale on tez raczej calej kariery w psg nie spedzi
0
@PatrykBarca Dużo lepszy Gavi ? :D No troche przesada nawet jak był zdrowy to grał poprostu dobrze , główną jego cechą była waleczność jakoś mi nie zasłynął w cudownych dryblingach czy asystach , jedyne co zapamiętałem to jego pierwszy gol bodajże z Elche co tam Tytoń brobił xD A teraz chłop stracił 2 lata na ciężkich kontuzjach , niekiedy takie urazy kończą kariery piłkarzom więc nie wiadomo czy on w ogóle wróci do tego co było te 3 sezonu temu
26
Real gra taki piach i takie gunwo że głowa mała, ale co z tego jak punktują mecz za meczem jak za najlepszych czasów