Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea Arsenal to leci gdzieś w polskiej tv?
0
@Herato 30 mln za niego to dużo za dużo xD plus wysoka pensja , idealny scenariusz na rozwiązanie kontraktu za 2-3 sezonu i oddanie za darmo do jakiegoś losowego klubu
1
Ale tak swoją drogą, widać jakim piłkarzem jest Rashford udało mu się 2-3 mecze a reszta to jest piach, kupno go za 30 mln to będzie wydanie kasy w błoto
0
Patrząc w przyszłość do końca stycznia nie mamy jakiś ciężki meczów, najtrudniej chyba z Elche na wyjeździe. Mam nadzieję że trofeum da im kopa i styczeń zakończymy z samymi zwycięstwami
0
Ale było widać że mbappe nie był gotowy do gry dziś, chłop wogole nie biegał
1
Ogólnie Yamal dziś tragedia i to że zagrał dwie ładne piłki nic nie zmienia
0
Yamal strata żółta pedriego, strata czerwo de Jonga xDD
2
Rashford po co Ci głowa? Jem niom
0
Real w środku pola wygląda tragicznie
2
Mbappe to dziecko Cubarsiemu zrobi
0
Tutaj trzeba wsadzić 4 bo ja nie wierzę że oni nie stracą gola chociaz jednego xd
0
I po co on gra taka pilkę zewniakiem xDD jak tu można było prosto zagrać normalnie i sam na sam mamy
1
Trzeba to uspokoić, wrócić do tego co grali w 1 połowie bo się zaczyna smród robić
1
Lewy zjazd do bazy, nie ma sił biegać już xD
0
Cubarsi ma już pełne gacie xD
3
Kounde i żałosna gra obrona swoją droga ale co zrobił Garcia XD koniec meczu ten wychodzi wysoko i zagrywa piłkę do przeciwnika kontra i gol, kolejny Cubarsi zamiast wywalić piłkę laga do przodu to jak jakaś ( dodaj sobie wulgarne określenie) ledwo wykopuje i to do srającego kilka metrów dalej Bellinghama cD
3
Nie no goście nie grają nic i mają dwie bramki xD Obrona Barcelony to jest żart jak nie Kounde obejchany jak dziecko to po jakimś losowym różnym tracą jak frajerzy bo pilki wybić nie umieją
6
Bez jak Real gra takie gówno xDD i ma z tego dwie bramki , oni 40 min nie mogli z połowy wyjść
0
Boże kochany Kounde XDD co za dramat jak się dał ograć
0
Lewy mógł to przyjmować a nie jakoś pokracznie zagrywać z pierwszej xD chłop co dziś drewniany jest
0
Ale jedno się nie zmienia, jedno dwa podanie przeciwnika nawet przypadkowe i sam na sam praktycznie xd
4
Yamalowi trochę piłka w grze przeszkadza :D
1
Czego Yamal to grał na 5 metr przed nim dwóch naszych stało praktycznie pustych wystarczyło wycofać piłeczkę
1
Czyli co Carreras kolejny mecz do kieszeni Yamala schowa? XD
2
Halo panie Pedri proszę wyjść z szatni jest pan potrzebny
2
Cubarsi upada po raz pierwszy xD
3
Lewy przyjęcie klasa światowa
3
Nie no Real jak najbardziej jest do ogrania, najtrudniejszym zadaniem wydaje się pokonanie bramkarza, no i może nasza gra obronna i jakiś wylew a reszta z górki
0
Można narzekać czasem na grę Barcy ale ten Real to jest jedno wielkie XD zero jakiegokolwiek pomysłu na grę
1
City ładnie pomaga Arsenalowi w potencjalnym mistrzostwie xD