0

Chelsea Arsenal to leci gdzieś w polskiej tv?

0

@Herato 30 mln za niego to dużo za dużo xD plus wysoka pensja , idealny scenariusz na rozwiązanie kontraktu za 2-3 sezonu i oddanie za darmo do jakiegoś losowego klubu

1

Ale tak swoją drogą, widać jakim piłkarzem jest Rashford udało mu się 2-3 mecze a reszta to jest piach, kupno go za 30 mln to będzie wydanie kasy w błoto

0

Patrząc w przyszłość do końca stycznia nie mamy jakiś ciężki meczów, najtrudniej chyba z Elche na wyjeździe. Mam nadzieję że trofeum da im kopa i styczeń zakończymy z samymi zwycięstwami

0

Ale było widać że mbappe nie był gotowy do gry dziś, chłop wogole nie biegał

1

Ogólnie Yamal dziś tragedia i to że zagrał dwie ładne piłki nic nie zmienia

0

Yamal strata żółta pedriego, strata czerwo de Jonga xDD

2

Rashford po co Ci głowa? Jem niom

0

Real w środku pola wygląda tragicznie

2

Mbappe to dziecko Cubarsiemu zrobi

0

Tutaj trzeba wsadzić 4 bo ja nie wierzę że oni nie stracą gola chociaz jednego xd

0

I po co on gra taka pilkę zewniakiem xDD jak tu można było prosto zagrać normalnie i sam na sam mamy

1

Trzeba to uspokoić, wrócić do tego co grali w 1 połowie bo się zaczyna smród robić

1

Lewy zjazd do bazy, nie ma sił biegać już xD

0

Cubarsi ma już pełne gacie xD

3

Kounde i żałosna gra obrona swoją droga ale co zrobił Garcia XD koniec meczu ten wychodzi wysoko i zagrywa piłkę do przeciwnika kontra i gol, kolejny Cubarsi zamiast wywalić piłkę laga do przodu to jak jakaś ( dodaj sobie wulgarne określenie) ledwo wykopuje i to do srającego kilka metrów dalej Bellinghama cD

3

Nie no goście nie grają nic i mają dwie bramki xD Obrona Barcelony to jest żart jak nie Kounde obejchany jak dziecko to po jakimś losowym różnym tracą jak frajerzy bo pilki wybić nie umieją

6

Bez jak Real gra takie gówno xDD i ma z tego dwie bramki , oni 40 min nie mogli z połowy wyjść

0

Boże kochany Kounde XDD co za dramat jak się dał ograć

0

Lewy mógł to przyjmować a nie jakoś pokracznie zagrywać z pierwszej xD chłop co dziś drewniany jest

0

Ale jedno się nie zmienia, jedno dwa podanie przeciwnika nawet przypadkowe i sam na sam praktycznie xd

4

Yamalowi trochę piłka w grze przeszkadza :D

1

Czego Yamal to grał na 5 metr przed nim dwóch naszych stało praktycznie pustych wystarczyło wycofać piłeczkę

1

Czyli co Carreras kolejny mecz do kieszeni Yamala schowa? XD

2

Halo panie Pedri proszę wyjść z szatni jest pan potrzebny

2

Cubarsi upada po raz pierwszy xD

3

Lewy przyjęcie klasa światowa

3

Nie no Real jak najbardziej jest do ogrania, najtrudniejszym zadaniem wydaje się pokonanie bramkarza, no i może nasza gra obronna i jakiś wylew a reszta z górki

0

Można narzekać czasem na grę Barcy ale ten Real to jest jedno wielkie XD zero jakiegokolwiek pomysłu na grę

1

City ładnie pomaga Arsenalowi w potencjalnym mistrzostwie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?