32

Wczoraj bylo po raz pierwszy w tym sezonie widać u Bernala to co pokazał w pre sezonie rok temu, widać że chłopak ma potencjał i mam nadzieję że to początek powrotu do formy

2

Ale że nas kochany Martin lewy obrońca co ledwo umiał podać piłkę na kilka metrów zaliczając taki progres wysuwa sie na najlepszego środkowego obrońcę doskonale pokazuje jakich my zawodników tam mamy :D

4

Jak myślicie kiedy Villareal spuchnie? Bo narazie punktują kozacko, nasz mecz za 2tyg potencjalnie może być nawet o pierwsze miejsce

0

Fermin i De Jong tragiczne zmiany , jeden wszystko psuje drugi zabawił sie w magika i zniknął

0

Cubarsi to ewenement chłop z taka grą to na ławe sie nadaje ale w Barcy B a od początku sezonu jest wyjściowym zawodnikiem :D

0

Matko boska chłop od polowy biegł sam , bramkarza mógł się spytac co ma robić XD

0

Fermin po kontuzji wiadomo , ale póki co tragiczne wejście co piłka do niego to strata albo granie nie w tempo xD

0

Tylko Barcelona mogła tak zepsuć akcje 3 na 1 XD

0

Podobna sytaucja jak karny Garcii

1

Balde połamany ? Czy Flick daje odpocząć

5

Cubarsi klasyka kolejny dzien w biurze danie sie objechać, dać sie wyprzedzić i złamać linie :D

2

Villareal też co serie złapało ładna w lidze bo w LM kompromitacja potężna :D

1

Oj chyba coś Górnik sie popsuł xD

0

@Kgorecki2500 ja się jaram na nowa część ale jest zgrzyt wygenerowany przez AI trailer, do tego ogłosili że gra jest dopiero w pre produkcji i coś z silnikiem próbują, jak do 2030 wyjdzie będę zaskoczony xD

1

Są na la bambie fani Total Warów? :D Właśnie zapowiedzieli nową historyczną część, Medievala III. Nie ukrywam że się jaram bo 2 cześć medka dla mnie najlepszy total war że względu na mase modów :D

2

@Czyhrynski mój błąd , oczywiście miałem na mysli athletic :D

0

Nie no to atletico jest tragiczne xD kompromituje sie w LM , w lidze to też wygląda słabiutko

1

Wiadomo ile jeszcze Fermin będzie pauzował?

6

Gadamy na Kounde że zaliczył zjazd z forma, ale co powiedzieć o Cubarsim chłop od połowy poprzedniego sezonu prezentuje się tragicznie, z tym że w zeszłym sezonie jeszcze Inigo to maskowal trochę. Notoryczne łamani lini, przegrywanie pojedynków nawet w rozegraniu wygląda gorzej od Astona Martina :D Wiadomo ma 18 lat ale jakieś wymagania trzeba już mieć i wszystkiego na wiek nie można zwalić, to nie stoper Barcy B grający z doskoku

0

Teraz tylko czekać na informacje jakie kontuzje po tym meczu , aż strach wchodzić na fcbarca.com

0

Christensen już osrany

0

Coś czuje ze to się źle skończy xD gramy na 4 środkowych obrońców plus 2 bocznych

0

Ostatnie 10 min tragiczne, środek pola nie istnieje

0

To jest niesamowite, Pedri z boiska, nie ma kto grać w pomocy zero jakiegokolwiek rozegrania

0

Klasyka cubarsiego xD ja nie wiem chłop jest najbardziej regularnie słabym piłkarzem Barcy w obronie xd

0

Pedri miał być gotowy na 60 min, myk 70 przeciągnął go Flick i kontuzja xD

0

Albo grać to z pierwszej albo ciągnąć do końca xD chłopy go jak encyklopedię przeczytali że tak to zagra

0

No to Yamal jeszcze z 5 strzałów i strzelił wkoncu gola

3

To tylko Olmo mógł zrobić xD strzelić gola i kontuzja

3

Lewy zjazd do bazy, nawet proste podania mu nie wychodza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?