Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica widoczny był , w złych podaniach i marnowaniu sytuacji
0
@Cyzix pedri to do grudnia raczej nie ma szans wrócić xd
0
Czego Flick zmian nie robi xd
3
Ja nie wiem Olmo czasem to gra tak nonszalancko jak niedoszła gwiazda orlikowa która uważa się za najlepszego xD
0
@partymaker no dziś mimo wszystko Olmo > Fermin
0
@Barca_bwo w tej sytuacji co złamał de jong, obrona stała w miarę dobrze bo byłby spalony
0
Najpierw były zawodnik Alonso nam pomaga, teraz Moriba
2
De jong ładny impostor , dość że nasi obrońcy mają problem z trzymaniem lini to jeszcze on się wpieprza i łamie kiedy obrona stała w miarę dobrze xD
0
3 podania i gol xDDD nasi na 2 metry nie umieją dokładnie podać a przeciwnik każda laga do przodu w cel
1
No to teraz im sie udało stracić bramkę po 5 minutach xDD
1
Trudne zadanie czyli strzelenie bramki osiągnięte, no to teraz najtrudniejsze nie stracić bramki w ciągu najbliższych 3-4 minut xD
0
Fermin ogarnij się chłopie
0
Mamy Fermina i Olmo i nadal nikt nie wychodzi do piłek na rozegranie xd
0
Fermin dziś bardzo chaotyczny w sumie jak zawsze ale dziś mu w tym chaosie mało co wychodzi , już 2 setki zepsuł
4
Nie umieją bronić, ale chociaż też strzelanie im średnio wychodzi xD tragikomedia tamten sezon to był jakiś błąd w matrixie że oni tyle strzelali
4
Czyli co po raz kolejny trzeba liczyć żeby 18 latek się odpalił i zagrał dobry mecz xD to już nawet za czasów Messiego nie było aż tak źle żeby liczyć tylko na jednego gracza
0
Wystarcza szybcy skrzydłowi i ogarnięty gość w środku pola co zagra z pierwszej piłki i Barcelona obrony nie istnieje, to już widać że czasem celowo zostają piłkarze przeciwnika na spalonym a piłka jest zagrywania do gościa co wbiega z 2 lini , a w tedy to już frytki po obiedzie
3
Rashford też się popisał xD nie dało się tego gorzej strzelić, no ale tutaj chcoiaz bramkarz stał do końca i wyszedł skrócić kąt nie to co Szczęsny xd
5
Szczęsny po raz kolejny nic nie daje, założę się że nie jeden bramkarz by dał radę to wyjąć
1
Klasyka xD żałosna obrona dalej pokazuje że nie działa nieważne kto by tam grał, 2 podania i bramka
0
Oj coś czuje ze mogą być ciężary z Celta, dość że forma Barcelony to dramat to jeszcze w Celcie grają goście co mecze życia zawsze z Barca grają xD do tego nie przyjemnej teren gdzie zawsze się ciężko gralo i forma Celty podbudowana zwycięstwem w europejskich pucharach , brzmi jak recepta na spadnięcie z rowerka
1
Chelsea będzie bardzo ciężkie remis brałbym w ciemno , nawet ten Eintracht będzie trudny patrząc na formę Barcy, wiadomo ze mecz dopiero za jakiś czas, ale no nie napawa optymizmem to co widzimy od praktycznie początku sezonu
0
Dobra fajnie ze Polak broni w Barcelonie ale on naprawdę mało kiedy daje coś ekstra, broni to co każdy bramkarz na tym poziomie powienien wyjąć, ale brakuje tego czegoś. Dziś myślę że każda bramka była w zasięgu topowego bramkarza jak np. Kurtuła
4
Ale ludzie w tamtym sezonie obrona też nie była jakaś cudowna wiadomo lepsza niż w tym sezonie , ale ofensywa doskonale maskowala braki czego teraz nie ma
1
Biedny Casado, chłop co to ograł xD
5
Środek pola bez Pedriego nie istnieje, pressing bez Raphy nie istnieje, a jak od paru meczy widać brak Yamal nie jest jakos bardzo widoczny xd
1
Szybki skrzydłowy i nawet jakiś Rasiak na 9 , najprostszy sposób na Barcelonę
0
Szczęsny to nie pomógł położył się xD Kurtuła broni to i łapie w zęby
4
Kounde pięknie łamie linie spalonego, arajuo też dzban zamiast na wślizgu przeciąć to kuźwa się patrzy xD zero jakiegokolwiek poświęcenia
0
Ja nie wiem Flick jest ślepy że ciągle tak samo bramki tracimy i nic z tym nie robi?