1

@Rupert_Haubica widoczny był , w złych podaniach i marnowaniu sytuacji

0

@Cyzix pedri to do grudnia raczej nie ma szans wrócić xd

0

Czego Flick zmian nie robi xd

3

Ja nie wiem Olmo czasem to gra tak nonszalancko jak niedoszła gwiazda orlikowa która uważa się za najlepszego xD

0

@partymaker no dziś mimo wszystko Olmo > Fermin

0

@Barca_bwo w tej sytuacji co złamał de jong, obrona stała w miarę dobrze bo byłby spalony

0

Najpierw były zawodnik Alonso nam pomaga, teraz Moriba

2

De jong ładny impostor , dość że nasi obrońcy mają problem z trzymaniem lini to jeszcze on się wpieprza i łamie kiedy obrona stała w miarę dobrze xD

0

3 podania i gol xDDD nasi na 2 metry nie umieją dokładnie podać a przeciwnik każda laga do przodu w cel

1

No to teraz im sie udało stracić bramkę po 5 minutach xDD

1

Trudne zadanie czyli strzelenie bramki osiągnięte, no to teraz najtrudniejsze nie stracić bramki w ciągu najbliższych 3-4 minut xD

0

Fermin ogarnij się chłopie

0

Mamy Fermina i Olmo i nadal nikt nie wychodzi do piłek na rozegranie xd

0

Fermin dziś bardzo chaotyczny w sumie jak zawsze ale dziś mu w tym chaosie mało co wychodzi , już 2 setki zepsuł

4

Nie umieją bronić, ale chociaż też strzelanie im średnio wychodzi xD tragikomedia tamten sezon to był jakiś błąd w matrixie że oni tyle strzelali

4

Czyli co po raz kolejny trzeba liczyć żeby 18 latek się odpalił i zagrał dobry mecz xD to już nawet za czasów Messiego nie było aż tak źle żeby liczyć tylko na jednego gracza

0

Wystarcza szybcy skrzydłowi i ogarnięty gość w środku pola co zagra z pierwszej piłki i Barcelona obrony nie istnieje, to już widać że czasem celowo zostają piłkarze przeciwnika na spalonym a piłka jest zagrywania do gościa co wbiega z 2 lini , a w tedy to już frytki po obiedzie

3

Rashford też się popisał xD nie dało się tego gorzej strzelić, no ale tutaj chcoiaz bramkarz stał do końca i wyszedł skrócić kąt nie to co Szczęsny xd

5

Szczęsny po raz kolejny nic nie daje, założę się że nie jeden bramkarz by dał radę to wyjąć

1

Klasyka xD żałosna obrona dalej pokazuje że nie działa nieważne kto by tam grał, 2 podania i bramka

0

Oj coś czuje ze mogą być ciężary z Celta, dość że forma Barcelony to dramat to jeszcze w Celcie grają goście co mecze życia zawsze z Barca grają xD do tego nie przyjemnej teren gdzie zawsze się ciężko gralo i forma Celty podbudowana zwycięstwem w europejskich pucharach , brzmi jak recepta na spadnięcie z rowerka

1

Chelsea będzie bardzo ciężkie remis brałbym w ciemno , nawet ten Eintracht będzie trudny patrząc na formę Barcy, wiadomo ze mecz dopiero za jakiś czas, ale no nie napawa optymizmem to co widzimy od praktycznie początku sezonu

0

Dobra fajnie ze Polak broni w Barcelonie ale on naprawdę mało kiedy daje coś ekstra, broni to co każdy bramkarz na tym poziomie powienien wyjąć, ale brakuje tego czegoś. Dziś myślę że każda bramka była w zasięgu topowego bramkarza jak np. Kurtuła

4

Ale ludzie w tamtym sezonie obrona też nie była jakaś cudowna wiadomo lepsza niż w tym sezonie , ale ofensywa doskonale maskowala braki czego teraz nie ma

1

Biedny Casado, chłop co to ograł xD

5

Środek pola bez Pedriego nie istnieje, pressing bez Raphy nie istnieje, a jak od paru meczy widać brak Yamal nie jest jakos bardzo widoczny xd

1

Szybki skrzydłowy i nawet jakiś Rasiak na 9 , najprostszy sposób na Barcelonę

0

Szczęsny to nie pomógł położył się xD Kurtuła broni to i łapie w zęby

4

Kounde pięknie łamie linie spalonego, arajuo też dzban zamiast na wślizgu przeciąć to kuźwa się patrzy xD zero jakiegokolwiek poświęcenia

0

Ja nie wiem Flick jest ślepy że ciągle tak samo bramki tracimy i nic z tym nie robi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?