Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślami w szatni zostali czy co , dramatyczna 2 połowa narazie
0
Co im sie dzieje w 5 min zanotowali wiecej złych podan do zaawodników Getafe niż przez całą pierwszą połowę :D
0
Rico wiadomo śmieć, ale dobrze myślał Rapha miał szczęście że sędzię nie podpalił się i nie dał żółtej drugiej , flick pewnie i na niego był zły w tym momencie
0
@KrwawiaceoczyVEB patrzac na taktyke Getafe gra na 2 napastników i bez skrzydeł to nie jest dobry pomysł
1
Ferran na skrzydle ale to bedzie chodzić :D
0
Gyokeres flop czy top? Coś tam strzelił ale słabiutko gra
0
No to Guardiola w klasycznego Simeone sprzed paru lat zaczyna się zamieniać :D
1
Jak juz Araujo tak łamał linie mógł postarać się to wybić na wślizgu a nie cofnął nogę xD
0
Szli 4 na 2 i taka parodie zagrali, nie wiem kto gorzej Fermin czy Rapha z tym pokracznym dryblingiem
1
Dobrze ze chłop po drodze dostał bo ten strzal szedł gdzieś w 2 poziom trybun :D
0
Fermin mógłby się obudzić, chłopa na boisku nie ma
0
Radford strata piłki i zwróć jakiejkolwiek próby odbioru , z takim podejściem on tutaj nie zagrzeje miejsca
0
W tamtym roku było to samo mecz w którym Barcelona ma ciężko z rozegraniem i pressingiem i Fermin nie istnieje, on się nie nadaje na takie granie
0
Narazie bardzo słabo, ciężko wyjść spod pressingu, przegrywają stykowe piłki bo są ciągle spóźnieni :/
0
@Szmulek napewno spuchna jak Roma xDD
0
Ogląda ktoś nowy sezon 1670? :D ja jestem w połowie i muszę powiedzieć że trzyma poziom pierwszego sezonu i polecam jak ktoś lubi taki humor :D
0
@marcin62 pomijając tragiczny stan techniczny i granie na low w moim przypadku to ja tam bawie się swietnie , sama rozgrywka jest miodna :D
1
Zastanawia mnie czego Flick tak ryzykuje z Ferminem, chłop od 70 minuty nie gra w obronie bo ledwo biega, jak jest akcja ofensywna to gra już na ambicji co było widać jak padał na murawę albo jak ledwo wracał, przecież trzymanie gracza w takim stanie to proszenie się o kontuzje , a taki Toni mógłby spokojnie wejść za niego
1
No co gramy dziś bez skrzydeł, szkoda mi tego Rashforda bo liczyłem że będzie wzmocnieniem :(
1
@APTAPT ale co ty porównujesz tych zawodników xD 17 latka co nie zagrał sezonu w dorosłej piłce a już ukształtowanego piłkarza
1
O ile brak Yamala w meczu z Valencia jakoś przeżyjemy o tyle potem jakby brak na wyjeździe z Newcastle będzie ogromnym osłabieniem i będą ciężary
1
@Konradowskyy ja zbieram Harrego Pottera i trochę City, fajna teraz serię budowlana wypuszczają topowe zestawy można powiedzieć w przystępnych cenach
0
@4drian0 pre order już zamówiony, trochę się boję że mój 3 letni łapek może tego nie uciagnac :D w bordery 3 grałem na średnich/wysokich mam nadzieję że to chociaż na niskich da radę
0
@zenoowity no jest to światełko ostrzegawcze , widać w jaką strone to może pójść jak sie nie ogarnie , trzeba liczyć na trenerów i starszych kolegów że go trochę ogarną bo na rodzine nie ma co xD nawet juz widać w meczach jego zachowania jak machanie rękami prowokacje itp
2
@mientusek1407 wg mnie Huijsen to będzie kocur , juz teraz sporo pokazuje ma tez braki ale jest młody i wszystko przed nim. Real dobry transfer zrobił szkoda że nie wylądował w Barcelonie :D
0
Nie no ale Lamine to musi na dodatkowe treningi strzeleckie się udać, chłop co potrafi zmarnować sytuację to głowa mała ale z drugiej strony jakie czasem golazo też potrafi strzelić :D
0
@JanuszKorwinMikke Jeśli o mnie chodzi przeszedłem na 100% gierkę ale raczej do niej nie wrócę nigdy bo tak jak mówisz na dłuższą metę jest nużąca :D
2
Już wiemy jak czuje sie kibic jakiejś druzyny z konca tabeli grajacy z barca i strzelając gola jedną kontrą :D
0
Wiadomo cokolwiek o Gavim? Ile będzie pauzował? A Balde to już w tamtym sezonie się rozsypywal , chyba koło Olmo można uznać go za największą szklankę w zespole
0
@esem91 lepszy zespół robi sito z tej gry obronnej