Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to Laporta mówił , nawet jeśli nie damy rady Wszystkich zarejestrować przed 1 kolejka zostanie jeszcze ponad 2 tyg czasu na rejestrację to nie ma co się przejmować
1
Widać ze cała obrona wisienek zmieniona , dramat co oni grają i jak odpuszczają. 1 i 4 gol to jak na orliku bo koledze sie nie chcialo pobiec xd
1
Co by nie mówić trener Tottenhamu zmianami pięknie strzelił w kolano i rozlegulowal drużynę xD
3
Ale czym wy się przejmujecie jak nie zdążymy przed startem ligi z rejestracjami to jest jeszcze trochę czasu później
0
Szkoda że w żadnym meczu nie sprobowalismy zagrać z Rashfordem na LS i z Rapha na 10
3
No nieźle jeden wielki plac budowy, są też inne filmiki z szatni itp. I oni chcieli tu dziś grać xD, ten wrzesień to jest nierealny ja nie wiem co to za cyrki będą z tym
1
Co dzień to ciekawsze informacje wypływają na KPO, zaraz pewnie wypłynie że te jachty były zamawiane w określonych firmach mających powiązania z ludźmi X :D Ale ciekawe jaka skala musi być nadużyć w tego typu dofinansowaniach na skali gminnym czy powiatowym
0
No to pan Tomasz Ć. doskonale opisał jaką strata będzie strata Inigo i pokazał jak amatorsko wygląda zarządzanie tak ogromnym klubem jak Barcelona. Chapeau bas :D
0
Myślę że ten sezon to czas weryfikacji Olmo , jak znów będzie powtórka tak jak w tamtym sezonie z kontuzjami powinien być do odstrzału , mamy bogactwo tej pozycji w szkółce więc nie bedzie nad czym płakać
8
@CLS63AMG czyli wychodzi na to, że odblokowali KPO, które politycznie było wstrzymane, żeby ziomki nachapaly się kasy z jakiś śmiesznych dofinansowań :D
2
@JohnKennedy to jest hit jakie tam są rzeczy, gość 250k na zakup ekspresów do kawy w solarium albo 350k na wprowadzenie piw bezalkoholowych o wyjątkowych walorach smakowych xD
0
@RozowaPantera był taki jeden to odszedł bo Flick mu szansy nie dał, reszta co grała w rezerwach raczej za słabi na pierwsza drużynę, chyba że w tym sezonie jakiś młodzik z juvenilu wejdzie i pozamiata
0
Barca to umie w transfery , jesli mial zapis w umowie że może odejść za darmo do arabii to taki kto sie na to zgodził XD patałachy i tyle , co by nie gadać podstawowy stoper odchodzi
2
Ale 8mln? Wiadomo ze już wiekowy zawodnik ale jakoś ŚO ten czas inaczej ucieka, tutaj spokojnie 15mozna było wyjąć
0
Czyli wychodzi na to że chcą otworzyć stadion po to żeby w lecie 2026 znów go zamknąć nawet na kilka miesięcy bo budowa dachu :D
0
Jakiś no name Tyler Morton ŚPD co zagrał 2 mecze w lidze dla Liverpoolu i ma 22 lata przechodzi za 15 mln funtów do Lyonu xD plus 20% od przyszłej sprzedaży, jak to jakiś żart jest gdzie u nas za Forta nawet 10 baniek by nie wzięli
0
@TR3YWAY ale jak on tak mocno wierzy to już nie mamy się co bać :D
0
@PatrykBarca Toni i Dro wyglądali na piłkarzy mających to coś, szkoda by było ich oddać za bezcen
0
Roony to taki skrzydłowy bez szybkości i dryblingu , widać że poważna kontuzja swoje zrobiła. Ciekaw jestem czy wypali u nas bo narazie tak na 3 z plusem w szkolnej skali
1
Śmiesznie to wyglądało chłopaki klepa , zagranie na jedno dotknięcie dostał piłke lewy przyjął poprawił przytrzymał przytrzymał i cyk podanie górą i strata :D
0
Jak dobrze sie poprowadzi Dro i chłopak odpali to Farmin pierwszy do sprzedaży bez jakichkolwiek skrupułów , a Olmo jak w tym sezonie sie nie ogarnie to drugi w kolejce
3
Martin taktycznie nie dojeżdża na LO a co dopiero na środku , on tam moze zagrac co najwyzej z jakimś 3 ligowcem w pucharze
6
Wiadomo ze to tylko sparingi ale Rapfinia forma jak w 2 połowie sezonu , wg mnie w tym sezonie nawet nie zblizy sie do wyniku kanadyjki z tamtego sezonu
7
@JohnKennedy jak mozna chcieć za towarzyski mecz na orliku 200 euro XD
0
Ale pustki na stadionie :D Co sie dziwic jak gramy z ostatnim zespołem ligi koreanskiej to pewnie nawet ich kibice nie przyszli
0
Swoją drogą czego tylko mecz Rakowa jest przełożony jak inne zespoły też grają w eliminacjach? :D
2
Ludzie kochani ale gdzie za Casado 30 mln, 50 to minimum, tak zawodnik w lidze holenderskiej albo angielskiej by kosztował z 60 baniek , no ale co się dziwić jak pozycja Barcelony na rynku jest zerowa albo nawet minusowa
0
@Sulimo ja liczę że serial z Warhammera 40k wypali :D no i God of War też ma potencjał na fajna historię
2
@macio_944 u mnie syrena była ale samochody raczej bez reakcji
1
@Pedri16Future Kadra naprawde ma potencjał a sam Licze ze Torrents odpali i Grimaldo nie bedzie potrzebny , nalezy też pamiętać że Arajuo to był dzik i może się wkońcu ogarnie , a sam rashford ma serio potencjał jak głowa dojedzie i brak nico może nie być aż tak odczuwalny. Oby bez długich kontuzji i jakos to bedzie