0

Jak to Laporta mówił , nawet jeśli nie damy rady Wszystkich zarejestrować przed 1 kolejka zostanie jeszcze ponad 2 tyg czasu na rejestrację to nie ma co się przejmować

1

Widać ze cała obrona wisienek zmieniona , dramat co oni grają i jak odpuszczają. 1 i 4 gol to jak na orliku bo koledze sie nie chcialo pobiec xd

1

Co by nie mówić trener Tottenhamu zmianami pięknie strzelił w kolano i rozlegulowal drużynę xD

3

Ale czym wy się przejmujecie jak nie zdążymy przed startem ligi z rejestracjami to jest jeszcze trochę czasu później

0

Szkoda że w żadnym meczu nie sprobowalismy zagrać z Rashfordem na LS i z Rapha na 10

3

No nieźle jeden wielki plac budowy, są też inne filmiki z szatni itp. I oni chcieli tu dziś grać xD, ten wrzesień to jest nierealny ja nie wiem co to za cyrki będą z tym


1

Co dzień to ciekawsze informacje wypływają na KPO, zaraz pewnie wypłynie że te jachty były zamawiane w określonych firmach mających powiązania z ludźmi X :D Ale ciekawe jaka skala musi być nadużyć w tego typu dofinansowaniach na skali gminnym czy powiatowym

0

No to pan Tomasz Ć. doskonale opisał jaką strata będzie strata Inigo i pokazał jak amatorsko wygląda zarządzanie tak ogromnym klubem jak Barcelona. Chapeau bas :D

0

Myślę że ten sezon to czas weryfikacji Olmo , jak znów będzie powtórka tak jak w tamtym sezonie z kontuzjami powinien być do odstrzału , mamy bogactwo tej pozycji w szkółce więc nie bedzie nad czym płakać

8

@CLS63AMG czyli wychodzi na to, że odblokowali KPO, które politycznie było wstrzymane, żeby ziomki nachapaly się kasy z jakiś śmiesznych dofinansowań :D

2

@JohnKennedy to jest hit jakie tam są rzeczy, gość 250k na zakup ekspresów do kawy w solarium albo 350k na wprowadzenie piw bezalkoholowych o wyjątkowych walorach smakowych xD

0

@RozowaPantera był taki jeden to odszedł bo Flick mu szansy nie dał, reszta co grała w rezerwach raczej za słabi na pierwsza drużynę, chyba że w tym sezonie jakiś młodzik z juvenilu wejdzie i pozamiata

0

Barca to umie w transfery , jesli mial zapis w umowie że może odejść za darmo do arabii to taki kto sie na to zgodził XD patałachy i tyle , co by nie gadać podstawowy stoper odchodzi

2

Ale 8mln? Wiadomo ze już wiekowy zawodnik ale jakoś ŚO ten czas inaczej ucieka, tutaj spokojnie 15mozna było wyjąć

0

Czyli wychodzi na to że chcą otworzyć stadion po to żeby w lecie 2026 znów go zamknąć nawet na kilka miesięcy bo budowa dachu :D

0

Jakiś no name Tyler Morton ŚPD co zagrał 2 mecze w lidze dla Liverpoolu i ma 22 lata przechodzi za 15 mln funtów do Lyonu xD plus 20% od przyszłej sprzedaży, jak to jakiś żart jest gdzie u nas za Forta nawet 10 baniek by nie wzięli

0

@TR3YWAY ale jak on tak mocno wierzy to już nie mamy się co bać :D

0

@PatrykBarca Toni i Dro wyglądali na piłkarzy mających to coś, szkoda by było ich oddać za bezcen

0

Roony to taki skrzydłowy bez szybkości i dryblingu , widać że poważna kontuzja swoje zrobiła. Ciekaw jestem czy wypali u nas bo narazie tak na 3 z plusem w szkolnej skali

1

Śmiesznie to wyglądało chłopaki klepa , zagranie na jedno dotknięcie dostał piłke lewy przyjął poprawił przytrzymał przytrzymał i cyk podanie górą i strata :D

0

Jak dobrze sie poprowadzi Dro i chłopak odpali to Farmin pierwszy do sprzedaży bez jakichkolwiek skrupułów , a Olmo jak w tym sezonie sie nie ogarnie to drugi w kolejce

3

Martin taktycznie nie dojeżdża na LO a co dopiero na środku , on tam moze zagrac co najwyzej z jakimś 3 ligowcem w pucharze

6

Wiadomo ze to tylko sparingi ale Rapfinia forma jak w 2 połowie sezonu , wg mnie w tym sezonie nawet nie zblizy sie do wyniku kanadyjki z tamtego sezonu

7

@JohnKennedy jak mozna chcieć za towarzyski mecz na orliku 200 euro XD

0

Ale pustki na stadionie :D Co sie dziwic jak gramy z ostatnim zespołem ligi koreanskiej to pewnie nawet ich kibice nie przyszli

0

Swoją drogą czego tylko mecz Rakowa jest przełożony jak inne zespoły też grają w eliminacjach? :D

2

Ludzie kochani ale gdzie za Casado 30 mln, 50 to minimum, tak zawodnik w lidze holenderskiej albo angielskiej by kosztował z 60 baniek , no ale co się dziwić jak pozycja Barcelony na rynku jest zerowa albo nawet minusowa

0

@Sulimo ja liczę że serial z Warhammera 40k wypali :D no i God of War też ma potencjał na fajna historię

2

@macio_944 u mnie syrena była ale samochody raczej bez reakcji

1

@Pedri16Future Kadra naprawde ma potencjał a sam Licze ze Torrents odpali i Grimaldo nie bedzie potrzebny , nalezy też pamiętać że Arajuo to był dzik i może się wkońcu ogarnie , a sam rashford ma serio potencjał jak głowa dojedzie i brak nico może nie być aż tak odczuwalny. Oby bez długich kontuzji i jakos to bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?